Jump to content

Slobodan Milosevic


Recommended Posts

  • Replies 818
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moram jos da dodam da za vreme "velikog glod-a" BG bio "povlascen",

a to se ogledalo u tome sto su ga MNOGO MANJE iskljucivali (restrikcije)

nego ostatak zemlje.... u vrscu je bilo prilicno lose, ali cuo sam da je

na jugu "struja bila lepa uspomena" tj. ukljucivali su je taman toliko da

ljudi skuvaju nesto da pojedu taj dan...

Eto... a to je samo jedna pojedinost koja nas veze za taj nesrecan period...

Stvarno ne znam kako ljudi koji su sve to proziveli (ne mislim da lopovsku stoku

koja je zaista uzivala tada) mogu da budu toliko ravnodusni prema zlu koje ga je

tada zadesilo...

Sto rece neki lik jednom...... Srbi su tako cudni..... tako brzo prastaju i zaboravljaju, to ce ih unistiti jednom".

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

зашто сам ја излазио на улице и излагао себе ризику да не добијем батине од милиције, да би дошли ови демократски хохштаплери који су горе лопурде него слоба и радикали заједно.

Izlazio si na ulice, izlazio si na ulice???????? ALOOOOOOOO BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, pa bio si 4. ili mozda 5. razred, i izlazio si na ulice? Izlagao si se riziku, da te ne prebiju panduri???? Pa nisi ni video pendrek u tim godinama, a kamoli pistolj???? Sta se bre dogadja sa tobom decko????? Ceo topic lupas gluposti, samo citam i trudim se da ne lupim reply.

Ja sam tada bio 5. razred, i tada su me zanimale 3 stvari: fudbal,devojcice i UT [:D].

Edited by KingLui[FOG]

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

Oko načina sahrane...

A) Kada bi bio sahranjen sa državnim počastima i u aleji velikana:

- to bi bila neviđena šteta po nas u međunarodnim odnosima u trenutku kada se S.M. život po svim svetskim medijima rekapitulira kao život "demona"

- to bi bilo u potpunoj suprotnosti sa raspoloženjem izraženim 5. oktobra kada je za malo izbegao Čaušeskuovu sudbinu

- bilo bi politički eksploatisano do maksimuma od strane nazadnih političkih opcija

B) Suprotan slučaj

- činjenica je da bi ova opcija bila rezultat trenutnih stavova prema S.M. od strane trenutnih političkih opcija na vlasti. A da su kojom nesrećom u trenutku Đinđićeve smrti ti radikali i socijalisti bili na vlasti oni bi se 100% isto ponašali, što onda dovodi do pitanja, da li treba biti isti kao oni?

- Tuđman i Izetbegović jesu ipak sahranjeni uz državne počasti

- jako dugo je bio sasvim legitimno i legalno izabrani predsednik a ne neki uzurpator

Tako da, ovo pod a) nam sigurno donosi veliku štetu kao državi, a ovo pod b) će sigurno kad - tad biti revidirano sa veće istorijske distance kao problematična odluka..

Ali ako povodom nečega nema dileme to je ovo:

248994964441535b84123e446038168.jpg

Sloba se ponovo sastaje sa svojim pajtašima... Crna trojka je na okupu! [:D]

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

josh samo malkice da vam zamazhu ochi i mladic ce vam biti zlochinac ;)

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

^ oces reci da nije ?

o boze...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

e posto je shekk postovao onaj topic o godisnjici smrti djindjica a isti je zakljucan ja cu ovde da kazem da mi seva paja sto je ubijen :D, i ako je vec zakljucan topic u kome bi ljudi pljuju djindjica onda bi trebalo da bude zakljucan i ovaj.

i kao i uvek

SLOBO SLOBODO :D

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Bloodstorm...

Ti si 87 godiste (bar tako pise u profilu).

Kriza sa cekanjem secera i kuraca je trajala od kraja 92 do pocetka 94 u najjacem obliku.

Otprilike je tokom 95-te prestala.

Znaci ti odgovorno tvrdis da si od svoje 5 do 7-me cekao red za namirnice.

Svaka cast jako si napredan.

Ja sam recimo tad imao 19 godina i cekao sam po 10 sati red za vrecu od 25 kila brasna, samo zato da bi ga pred onim prokletim ubogim penzosima rasekao nozem i smrkao to brasno i prosipao ga po njima.

Vidis ti si sa 6 bio zreliji nego ja sa 19!!!

Svaka cast

Link to comment
Share on other sites

veruj mi per to amor da sam cekao na red za secer i bio sam toga uveliko svestan stojeci ispred gomile baba i deda koje su takodje cekali.Nije to bilo samo 94 ne znam ni ja koje to se protezalo vremenom tako da sam mogao koliko toliko da budem svestan stanja u kome se nalazimo. btw sada imam 19 god oduzmi i 10 godina , imao sam 9-10 a ako sa toliko ne mozes da budes svestan onda ne znam stvarno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...