Jump to content

postujte Screenove


evgeniy

Recommended Posts

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bato, i ja sam koristio perl do juche, a od juche sam namestio nurfed party frames, ovo dole je nurfed action bars ;)

a juche sam upravo prodao 7xbrilliant chromatic scale + 5 essence of undeath + eight of beasts, tako da sam malo popravio finansijsko stanje :)

Link to comment
Share on other sites

500g [:0]

Slicno kao moj Ui, samo mene zajebava party frame [:(]

Nego, koji su to unit frames. Smorio me Perl, a ovi mi izgledaju extravaganci [:D]

lol tarabo pogledaj kolko ovaj lik na mom serveru ima para ( nije kupovao pare ) ...

http://wow.allakhazam.com/profile.html?919504 -.- i ima enchantovan crusader na skoro sva oruzja ( mozda i sva ) [xx(][xx(][xx(]

Edited by Udjaa
Link to comment
Share on other sites

Uh uh uh ajmo sada redom polako za one sa jeftinijim ulaznicama

Ja ovde nisam napusavao zbog lose opreme niti vaseg ingame vremena napusio sam sciona za sliku posto je rekao da izgledaju xtra a meni izgledaju smesno. Da se razumemo moze da se skupi non set opreme da izgleda xtra (endless rage + drake talon pauldrons i slicne kombinacije) ali ovo sto vi imate izgleda smesno i kolko sam ja skontao poenta topika nije ko ima vecu kitu(opremu) vec kako izgledaju charovi ... ali izgleda da sve kapirate kao velichinu kite ...

Kod nas ima lik koji inace ima xtra epik opremu al je iz zajebancije napravio sve turtle nesto iteme i uzeo onaj sivi stit koji izgleda kao kornjacin oklop zelene boje i kupio je zelenog mechanostridera a dwarf je i izgleda vrh znaci bas zakon izgleda videcu da ga slikam sledeci put kad se obuce u to pa da postujem. Ja licno se ne lozim na uklapanje odece tako da sam postovao izgled par setova koje nosim

Sad na drugu temu gde ja nipodastavam ljude sa zeleno/plavom opremom. Opet zaboravljate u kom kontextu ja to radim ... ja ljudima kazem rogue sa svim cdovima moze dobije bilo koju klasu a meni onda neko sa dal rendom odgovara kako ne moze ... e pa jbg napravicu opet poredjenje. Igramo diablo vec kolko dugo i svi imamo likove lvl ~90 i onda dodje baja koji ima lika lvl20 i pocne da prosipa mudrost ... ne ide jbg dugo se igra ova igra ljudi se opremaju. Da ste svi koji su poceli kad i ja ili malo kasnije nastavili da igrate mainove i da se trudite da nesto sa njima uradite imali bi xtra opremu kao sto vecina ljudi koje znam da jesu i ima. Nisam vam ja kriv sto vam je to 5ti lvl60 kog igrate mene ne lozi fizikalija levelovanja igra mi se end game stuff.

slika izgleda extra bez obzira na opremu ... nisam ni postovao zbog opreme nego zato sto lepo izgleda ...

btw kakve sada veze ima diablo lvl 20 lik i mudrost ?

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

evo SC-a

jedan (gay) boss u RFD-u.....

bah we killed him

PRE

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
kakvajebachina.jpg

POSLE

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
bah.jpg

ovim slikama potvrdjujemo da nashi proizvodi u potpunosti deluju

[:p]

Edited by deGrasso
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...