Jump to content

exit o6- karte


Recommended Posts

da li je neko uopste uspeo da rezervise??

ja sam probao od 00-03 i nije htelo, prso im server

probam jutros u osam i kaze sve karte su rezervisane?!?!? odem na forum i neki tip kaze da je rezervisao, ali tek za 4290...kakve lopuze ... ovo je gore od proslogodisnjeg smaranja sa procredit bankom... ne mogu da verujemmm... zaista su mi se zgadili... cisto sumnjam da cu ici.... da dam 6000 i kusur dinara ne pada mi napamet jer nece imati koga vrednog za te pare da dovedu...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jutros u 8 , nemamo vise karata na raspolaganju...mada mi je pa r puta izbacilo i "service temporarily unavailable bla bla" pa mislim da su im pali serveri.

Ne verujem da su tolki poganci da nema vise jeftinijih karata.

A mozda i idu i principom xxxx karata po yyyy dinara, pa sledecih xxxx po yyyy+nesto i tako dalje a onih prvih xxxx je prodato :)))

Mislim ne znam kako to ide, al valjda cu dobiti svoja 2 kompljetica bileta :)

Link to comment
Share on other sites

Shto jes, jes. Zgadili su mi se...

Prvo, kad se vetj toliko loze da su "najbolji festival u Evropi", trebalo bi da se drze nekih principa. Nigde nisam video da neko rezervishe i plati kartu, a da je ne dobije odmah (da, da, vaditje se na prichu, ne znamo josh kako tje karte izgledati).

A tachno sam znao da tje biti ovako, i nisam ni pokushao da ih sinotj rezervishem...

Ozbiljno razmishljam da idem sa drugarima na ovo:

Monsters of Rock, Bugarska, Kavarna (na Crnom moru), 03-06 avgust:

3. avgust:

Clawfinger

Fear Factory

H-Blocks

Slipknot

Soulfly

Children Of Bodom

4. avgust:

Motorhead

Saxon

Judas Priest

5. avgust:

Whitesnake

Europe

Running Wild

Def Leppard

Axel Rudi Pell

6. avgust:

Ministry

Dimmu Borgir

In Flames

Morbid Angel

Sodom

Ima toliko festivala po Evropi, cifre za prevoz su pale, bolje dati neshto vishe para, pa lepo putovati...

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

jbt,mislio sam da sam jedini ispusio kad ono,nisam jedini...stvarno bruka i sramota,jos smarao caleta jutros da mi on rezervise,kad ono cena 4590,pa mrsh u picku materinu govnari...jebes matursku eskurziju,idem ja na Sziget...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja rezervisao kartu za 3600 din oko 3 h.Btw nemesis ne bi da ti rushim snove ali taj monsters of rock nece imati ni priblizno dobra imena kakva si ti naveo ;) Inace, ne verujem da je neko zajebavanje bilo,jednostavno karte su letele ko lude,oko 100-200 karata za nekoliko minuta pa onda pukne server na 10-15 min pa onda opet odleti 100-200 karata i na svaku hiljaditu prodanu povecaju za 300 cenu

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

pa jel sam rekao da od tih karata nema nishta shta se lozite to je samo fora

nazalost nismo videli to upozorenje

a iskustvo do sada je pokazalo drugachije (uvek sam kupovao u pretprodaji za gotovo najnizu cenu)

ovo je bila smejurija.... pise jedna cena kad se ulogujes dok ukucas informacije pise sasvim treca cena po kojoj na kraju i dobijes rezervaciju (da ne pricam da izmedju toga 20 puta moras da refreshujes tamte vamte) u osam sati pise da nema karata vise za prodaju, 15 min kasnije moze da se kupi ali za 4800... idiotluk...

drugar moj je uzeo za 3600 u vreme kada je cena mnogima bila preko 4000... znaci totalna prsotina...

nije mi do para ali nigde ne postoji na svetu da kupujes karte koje ne dobije odmah nego za dva meseca + ne znas ni izvodjace!?!?!

wtf?

dabogda sve pare na lekove potrosili imbecili....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hey Nemesis aj baci link sa informacijama o tom festivalu u Bugarskoj !

p0z.... i hvala !

Trazio sam link kad je neko (u topicu upcoming gigs) okachio vest. Nemaju zvanichni sajt, bar ga ja nisam nashao. Ono shto sam prochitao je po nekim forumima. Vest nije zvanichna, mislim chak ni mesto. Sve shto sam nashao je preko google-a, shto znachi da moramo josh da se strpimo da vidimo koja tje informacija da se pojavi...

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Ako je tacna ona lista bendova koji dolaze u Bugarsku,onda se to ne moze

propustiti jbt .... Bice bolestno dobro .... Bice klanja .... i krvi svuda hahah ! [gilja] [yeahdude][}:)]

kako da ne, ali samo kada bih ja bio tamo [8)]

know what ya know and not what ya hear!

smorrioR @ Last.fmmusic.gif | smorrioR @ deviantART dev_love.gif

I see through beheaded faith the other side…

Times without hate, new children kill the fears, sorrow mother deliver no tears

__________________

Feed your soul and mind

And disya spiritual wickedness we override

... The power of mind!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jedno pitanje za one koji su rezervisali kartu.Da li vam se status promenio iz ''rezervisano'' u ''uplaceno'' kao sto kazu ovi iz exit tima da bi trebalo?Meni i dalje stoji ''rezervisano'' a uplatio sam odavno.Kontam da nemaju pojma sta rade i sl ali ako ne dobijem kartu a platio sam bice svasta :)

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...