Jump to content

lajnovi


Recommended Posts

djes mala ti se meni dojmas ja bi tio s'tobom vani divani't

cao ja te volim i hocu da imam decu sa tobom

dobro nikad mi te spike nisu uspele ali je uvek bilo veselo gledajuci zbunjene i istraumirane face riba kad posle takve spike treba da smisle odgovor :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel je smuvao :)

Znate za onu staru: "Jel tvoj tata lopov"?

"Ne".

"Pa ko je onda ukrao sve zvezde sa neba i stavio ih u tvoje ochi" :))

ili onu jos goru:

el ti cale teror?

ne

kako onda da si ti bomba!!

(mozda je vec neko pisao,nisam video)

zaposlish se kao taksista, krenesh spiku "znate ono da taksisti prcaju male dechake?", "e pa vidite to nije istina" [:D]

[roflmao]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

a moze i njih usput da isprska =) da sam riba, dao bih mu na keca, bash je sharmantan :D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Прист, је ли то noble Zeratul у аватару?

nemam pojma, skinuo sa Deviantart-a, izgledao cool...

@topic

Najlakše ide kad si pijan. Tad možeš da muvaš i najbolju ortakinju, i posle ako usereš da kažeš e jbg ja se odvalio.

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

meni je prosli topik posluzio za mnogo neispavanih noci punih smeha...znaci pola fora(i vise) odande smo primenili moji ortaci i ja...

znaci bila je histerija,prilazim onako jednoj prilicno nafuranoj ribi(doduse klinka) sa nadom da cu da prospem fazon,dobijem korpu i to je to...Cao,hoces da se zabavljamo?i ona "Da" i tu meni propadne fazon(da je rekla ne,ja zemka onda cu ja sam , brbrbrbrbrbrbrbrbrbrbr (cimajuci prstom usne)),zbunim se skroz i kaoo,ovaj si sigurna,pocnem da mucam okrenem se i pobegnem :)))))))

ili kad sam ortaku rekao isto bila neka fora na prethodnom topicu i on ludak prilazi:dobro vece,devojke,ja sam ljubavni inspektor,molim vas licne karte i broj telefona...i one umru od smeha i kao maloletne smo...a on:pa dobro,mogu i dve slike i krstenica :)))))))))))))

inace mislim da je prethodni topic bio prvi topic na kojem se Darijan pojavio na ovom forumu pa vi vidite koliko je genijalan...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

znaci bila je histerija,prilazim onako jednoj prilicno nafuranoj ribi(doduse klinka) sa nadom da cu da prospem fazon,dobijem korpu i to je to...Cao,hoces da se zabavljamo?i ona "Da" i tu meni propadne fazon(da je rekla ne,ja zemka onda cu ja sam , brbrbrbrbrbrbrbrbrbrbr (cimajuci prstom usne)),zbunim se skroz i kaoo,ovaj si sigurna,pocnem da mucam okrenem se i pobegnem :)))))))

trebo si reci boli te kurac :)

(kao ona fora sa ribom iz bazena.... kupas se.... boli te kurac:D:D:D)

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...