Jump to content

lajnovi


Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

182 cm 80 kg atletski ako se to jos poklopi sa lepom facom ...

nemam lajn ukratko, ne volim da padobranisem po krevetima, volim ribe koje imaju licnost

i carevi: mnogo ste bukvalni, ne vatam ja svaku za dupe vec koja baci takvu udicu, bezobrazno gleda, prljavo prica ... razliciti su ukusi

moj lajn je: cao, sta ima?

ako to nije dovoljno za pocetak razgovora mrzim da silujem pricu, volim devojke koje vide malo dalje od lepog odela :))

nisi u pravu za 17 godinica, upravo je takva 'tela da me siba, krenula je pesnajom na mene :))) mislim kad izgledas ko kurva, gledas ko kurva, pricas ko kurva zasluzujes i da te neko lupi po dupetu :) a i ostavlja jaci utisak od lajna ;>

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

mada me nervira sto sam lep u faci, pa me svaka druga kucka pohlepno gleda.

Jao jaadan :((

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

182 cm 80 kg atletski ako se to jos poklopi sa lepom facom ...

nemam lajn ukratko, ne volim da padobranisem po krevetima, volim ribe koje imaju licnost

i carevi: mnogo ste bukvalni, ne vatam ja svaku za dupe vec koja baci takvu udicu, bezobrazno gleda, prljavo prica ... razliciti su ukusi

moj lajn je: cao, sta ima?

ako to nije dovoljno za pocetak razgovora mrzim da silujem pricu, volim devojke koje vide malo dalje od lepog odela :))

nisi u pravu za 17 godinica, upravo je takva 'tela da me siba, krenula je pesnajom na mene :))) mislim kad izgledas ko kurva, gledas ko kurva, pricas ko kurva zasluzujes i da te neko lupi po dupetu :) a i ostavlja jaci utisak od lajna ;>

Novi smeker na forumu.

Link to comment
Share on other sites

e sto ste toliko ljubomorni ? :D to sto ste vi ruzni i ne atletski gradjeni to je vas problem :D nego ta atletska gradja hm :D bacanje kugle dolazi u obzir :D sto slozicete se i nije neka gradja :D a da ne pominjemo discipline preko 5000m trcanje :D i sheyn samo da ti kazem da vatanje za dupe prolazi kod -17 nije tacno...mozda je kod tebe prolazilo :D ili kad si ti to radila :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ahahha  jel te to mnogo tukla keva kad si bio mali ili si se mnogo primio na Andjelinu Dzoli ?:)))

da, primetio sam ko se lozi na AJ ...

tebe su mogli malo da nahrane i gore i dole ;) da ima covek za sta da te uhvati pa se mozda i ne bi bunila toliko :)

plavuse nisu zanimljive, pogotovo farbane

glasam za ridjokose sa pegicama :))

e sheyn, pices jos 7 godina mlekca dok stignes tamo gde sam ja, a onda ces skapirati da sam ti opet pobegao za 7 godina ...

a slika je do jaja sa raspad zurke :))

10 godina treniranja tenisa cini svoje za gradju ;)

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

woohoo tenis ftw :)

mada ebesh atletsku gradju, vazno je imati stomak, chedo... da mazish ceshkash pazish hranish... ko beba al samo u tebi mmm [:D] i josh da je maljav sreci nikad kraja... odesh u japan lele... ce te gledaju ko emperora... svaka cenda meni lalala :)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

da, primetio sam ko se lozi na AJ ...

tebe su mogli malo da nahrane i gore i dole ;) da ima covek za sta da te uhvati pa se mozda i ne bi bunila toliko :)

plavuse nisu zanimljive, pogotovo farbane

glasam za ridjokose sa pegicama :))

e sheyn, pices jos 7 godina mlekca dok stignes tamo gde sam ja, a onda ces skapirati da sam ti opet pobegao za 7 godina ...

a slika je do jaja sa raspad zurke :))

10 godina treniranja tenisa cini svoje za gradju ;)

u pravu si ! stidim se koliko sam neuhranjena [:I]

smallgirlthumb0bc.jpg

tenis je prava stvar za mene !!!

.... a nisi nesto lep , pre si zbunjen [:o)]

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

E da, zaboravih da pomenem.Nije sve sto je Yevod reko potpuni bullshit.Masa cica se opako przi na lepe tipove, i onda kad im jedan takav pridje, stvarno mora da bude opasno glupav da mu ne bi proso start.Ja sam sad skoro imao jedan primer toga.Neka ortakinja se naprzila na (lepog) ortaka sa kim je progovorila...hm, jedno 4 recnice u toku cele veceri, cak nije bila ni neka flert-spika.I cuo sam se sa njom dan posle i ona meni kaze da ja vidim dal se ona njemu svidja i da mu dam njen broj telefona pa da profuraju...Pre nedelju dana se smuvali

Edited by shone zlo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...