Jump to content

LF healer addon


StormScion

Recommended Posts

OK recite mi svi vi healeri koje / koji addon za healovanje koristite ako i koristite ijedan uopste :)

Ja sam do sada koristio click heal koji je odlichan sam po sebi ali me isuvishe nervira sto za uzima ogroman deo ekrana i time mi oduzima dragoceni prostor :)

ty in forward :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja hocu da healujem ali i da tankujem u isto vremene i pride da radim top 3 dps :))))

btw back on topic ;) dajte addons nobs :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

HealBot najjachi je sam ti bira magiju kojom ce da hiluje.BTW koja si klasa?

1673028GwVZY.png

Mortal Crusader Strike

700 mana

1 yard

An ability dealing 2% of weapon damage. Reduces healing done to the target by 5%. Lets not get Crazy! Also starts a 10 second cooldown on all paladin abilities when used.

Link to comment
Share on other sites

pala sam sada ...

healing bot dakle ... ok ... da li je updejtovan za 1.9 , i ima li overheal podesavanja ?

ty

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Kao sto jedno neko reche " eh kada ih vidim da ovako kenjaju dodje mi da ih se pobijem jer ta gamad ne zasluzuje da zivi " .

Dakle ... ja trazim addon za healer pojave se samo proklamovane goshe sumnjivih imena da gankuju topic ... dakle nosite se odakle ste dosli i tamo sirite pamet pls ...

Ko ima neki addon da preporuci neka slobodno postuje

TY .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

/agree, al' ne sa tobom scione, pitaj guildu, prelistaj shta god, pretrazi curse-gamin....

koje ste seronje svaki dan nadjebete jedan drugoga -.-

Brate pazi pa tako si mogao da kazes i za sve ove topice o paladinu warrioru itd itd ... pitaj guildu ... naravno da sam ih pitao , jbg mislio sam ( i zajebao se ) da ce ovde biti neke koristi , mada je bilo totalno kontra produktivno ...

Da helche igra josh uvek ovu demonsku igru :)

btw ona pesma sto si mi preporucio mi se svidela sada sam nabavio sve od grupe ^)^ , extra :) , mozda i nisi toliki nob koliki sam mislio :D, ty

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja koristim samo ManaConserve, i to na njegovim default podesavanjima, i naravno Emergency monitor u CTRA. Nemoj da klikces misOm, vec binduj keys, mnoogo je brze. Na EM target odabers, klik dugmence i to je to. Ima jos onih addona koji biraju magije i sl., ali po meni su bez veze, sta ce mi spell nizeg ranka, nek upotrebi FA...meni je vise mane odlazilo sa tim addonima.

Link to comment
Share on other sites

mali offtopic kad smo vec kod addonova pitanje za Mohija jer sam kod njega video to.Koji je addon koji se vidi na slici u Ahn'Quiraj koji ti stoji pored portreta i pokazuje manu hp i XP?Koristim Hot bar pa mi treba.

1673028GwVZY.png

Mortal Crusader Strike

700 mana

1 yard

An ability dealing 2% of weapon damage. Reduces healing done to the target by 5%. Lets not get Crazy! Also starts a 10 second cooldown on all paladin abilities when used.

Link to comment
Share on other sites

Prvo sam koristio samo CastParty. Cast party je uzasno tezak za konfigurisanje, posto se od verzije 1.5.3 (ili tako nesto) to ne radi in-game, vec mora da se podesava preko text fajla van igre, sto je ogroman pain in da ass, ali vredi. Meni je licno to najbolji addon za te stvari jer jer kompaktan, precizan i ima sve funkcije koje su potrebne za click-heal.

Kad se pojavila ta nova verzija (sto je bilo posle 1.9), presao sam na krato na AceHeal, koji je prakticno kopija CastParty-a samo sto nema svoj PartyFrame, vec koristi postojeci (da ti skrenem paznju: ne radi sa Nurfed UnitFrames). Ali ko zna, mozda nekome to vise odgovara nego da se navikava na novi. Moze da radi cak i na original wow frejmovima.

Posto sam se navikao na oba, sad ih koristim u isto vreme (mada to nema mnogo smisla, tako da bi ti bilo bolje da se opredelis za jedan).

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

looool ladno tako nesta postoji ?! ahahha pa gde sam ja igrao :)

ty :) probacu ga u toku dana na vealu nadam se :) ...

Dakle bas to mi i treba ... mislis koristi normalan parti frame sa leve strane ?

btw jel integrisan u ct raid assist ... da mozes da ga koristis na grupama iz raida .

I da koje su mu standardne konfiguracije ? Tipa overheal , najefikasniji heal ... itd ?

ty ty ty :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

mali offtopic kad smo vec kod addonova pitanje za Mohija jer sam kod njega video to.Koji je addon koji se vidi na slici u Ahn'Quiraj koji ti stoji pored portreta i pokazuje manu hp i XP?Koristim Hot bar pa mi treba.

gypsy unitbars

elem van svake diskusije je addon koji sam targetuje metu sa najmanje hp-a i kastuje automatski rank spella koji odgovara kolicini hpa koja nedostaje meti a sve to drkanjem jednog dugmeta

to je RETARDIRANO .... cemu onda igra ? da bi se izdrkavao pred drugarima u igraoni sa opremom ?

btw paladin nema mnogo bash da bira izmedju rankova spellova svi hilovi su mu slabi tako da koriscenje slabijeg i nije pametno

da ne pominjem endgame stuff gde ovaj nacin robotskog hilovanja ne dolazi u obzir zbog prioriteta u hilu i potrebe da se neko izhiluje pre nekog drugog sto se menja iz situacije u situaciju a da ne pominjem razbacivanje mane ... i istog razloga ne volim ni decursive i ne koristim ga samo sto je ovo za heal 100x gore od dekursiva !!!

Zapitaj se zasto igras igru. Da bi povecao zapreminu svoje kite pred geek drugarima ili zato sto ti je zabavna ?

Da mene neko od mojih druida pita za tako neki addon leteo bi iz gilde na keca!

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

btw jel integrisan u ct raid assist ... da mozes da ga koristis na grupama iz raida .

I da koje su mu standardne konfiguracije ? Tipa overheal , najefikasniji heal ... itd ?

e pa ima mali patch koji konfiguraciju iz castparty-a prebacuje na ct_raid. medjutim aceheal ti radi sa wow frejmovima... tako da ces izgleda i ti morati oba da koristish. A mozda ima i nesto slicno za aceheal-ctraid vezu... ja ti dadoh imena a ti malo procunjaj po curse-gamingu i po netu...

elem van svake diskusije je addon koji sam targetuje metu sa najmanje hp-a i kastuje automatski rank spella koji odgovara kolicini hpa koja nedostaje meti a sve to drkanjem jednog dugmeta

to je RETARDIRANO .... cemu onda igra ? da bi se izdrkavao pred drugarima u igraoni sa opremom ?

Daj bre mohi, prosipash muda ko da si ti napravio igru...

Kao prvo, niko ne prica o addonovima koji automatski biraju metu sa najmanje HP... nisam nikad ni cuo da postoje takvi addonovi. Poenta je u konfigurisanju kontrola i user interfacea. Ako ja zelim da healujem kombinacijom PartyFrames-a, Shift, Alt i Mouse Buttons clickova, onda cu to i da namestim. To sto Blizz nije tako zamislio, to nije moj problem. A opcija koja automatski bira heal sluzi da mi actionbar ne bi bio pun 20 rankova nekog spella... Po meni je "RETARDIRANO" da ti morash mishem da selektujesh nekog pa da ubadash heal na tastaturi i da tu gubish dragocene sekunde... Kao sto rekoh, stvar kontrole. Uostalom, priest retko i koristi ista drugo sem flash heala.

To sto si ti izabrao tezi nachin igre, to je tvoj problem. Svako ima pravo da igra kako zeli. Ako je neko dobar healer i radi ono sto se od njega zahteva, ko si ti da ga izbacish iz gilda?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Mohi ne kenjaj stvarno ko je pominjao drkanje jednog dugmeta ... ja i dalje koristim 5 heal dugmadi ... rank 4 holy light holy light najveci lvl flas of light i holy shock 2 ranka etc etc ... samo mi treba prevencija over heala i josh neke forice koje mi olakshavaju igranje i cine hilovanje efikasnijim ... niko nije pominjao drkanje jednog dugmeta .

btw ne igram u igraoni igram kod kuce opusteno ... ne zelim da budem pro zelim da se zabavim ..

OLE OLE OLE

btw topic moze da se zakljuca topic , ovaj mojo addon je vishe nego dovoljan za mene :) ty

OLEEEEEEEEEE

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...