Jump to content

Lowrence, Shaman, Dunemaul, lvl60...


LOWRENCE

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vidim da niko nece da pita......zato cu ja pitati.......jel moze neki Screen Shot?

salim se.....ma ja sam vec video orca shamana 14 rank koji se kurci po orgrimaru ......sad je na mom serveru high warlord neki hunter outofcontrol koji neodustaje ....bio je High Warlord jos prosle nedelje a covek jos igra PVP ....jos vise je povecao razliku.........ja kad bi dosao do 14 ranka i kada mi vise nebi stalo do honora otisao bi da ubijem Mily Oswort ...mamicu joj njenu .....mrzi je da skuplja grozdje pa mene salje.......taj q sam radi 2 sata .....lol nemogu da poverujem kakav sam noob bio ...

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Bogamu kakva druzba, prosto covek pozeli da kupi WoW :)

Cekamo te...

LOL@Mohi, nisi valjda napravio char da bi me "ufatio" [8D][8D] Vracaj onda onaj green item sto sam ti dao za shamana [:D][:D][:D]

Joj kako mene mrzi da se slikam, pa posle slike da kacim... Sutra [:)]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Gz Lowrence, ajde samo reci nama koji nismo bas upuceni koliko treba otprilike dnevno igrati u tih poslednjih mesec dana kad tipa ides od 12 ----> 14 da znamo koliko je tesko doci do rank 14.

Video sam na Honor ranking sajtu da iz te tvoje gilde "DH" posle tebe na ladderu nema nikog jos milion mesta, pa sa kim si ti to igrao wsg i ab onda, nisi valjda solirao (pug-ovao)? :D

Edited by KAPAMA3OB
Link to comment
Share on other sites

Ja se lozim da jurim rank11 za epic mounta na Chromaggusu... (ali to na ally ide mnogo teze)... Sta mislite kolko bi mi trebalo? Sad sam rank5 (skoro 6:D)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

sve zavisi od dva ili 3 faktora jer jedan mozes da tretiras kao potpuno isti kao i ovaj drugi .

Dakle prvi je koliko igras ... dakle ako igras 20 sati dnevno = mnogo brze ces da se rankujes

Drugi = koliko je dobar tim sa kojim igras

i

treci koliko je server orjentisan pvpu dakle koliko se uopste to igra .

ja sam za 5 nedelja dosao od 1 ranka do 10 ...

medjutim farmali smo burazer i ja na smenu ... mnogo :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...