Jump to content

OBLIVION


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ugrizi i ti njega ... sha si ckapi... :D

mada pazi ... pre nego shto odesh da kuntash napi se ko bulja al bash se unezveri... i vid... znachi, posle cirke legnesh u divljinu i shta god da te ujede nece preci par metara dok se ono ne uzveneri i padne... i sledece jutro pogledash okolinu nadjesh to sho te ugrizlo :D... ubi iseckaj skuvaj i to je to protivotrov.. :))

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

sha znam za vampirizam svuda pishe razlichito.. u galvnom ovako je... imas tri dana da se izlachis, idi u crkvu pomolise, popij kjur diziz :) i belog luka... prekrsti se tri puta, poljubi krst baci ga preko ramena i plakni se svetom vodicom ispod pazuha

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hahhaha... ako zelis da se izlecish... bithe zajebano... idi u Imperial Arcane University.... tamo ima neki lik koji ce ti reci da ides kod neke veshtice... pa odes kod nje... i ona ce ti reci prvo da joj donesesh 5 praznih Grand Soul Gemova.... kad to uradis...

sastojci za napitak su sledeci....

- garlic, komada 6

- nightshade, komada 5

- bloodgrass, komada 2 - zajebano kod ovoga je sto raste samo u Oblivionu (sretjno :)

- dace ti neki bodez da secnes nekog Argonian-a po tvom izboru, treba joj njegova krv

- i dace ti map marker da odes da ubijes nekog megazajebanog vampira (ako mu se sneak-ujes i zabodes ga, nece imati vremena da otrci po oruzije neko ce se peglati rukama)

i onda joj vratis sve sastojke... ( OBAVEZNO SEJV PRE NEGO STO JOJ KAZES DA PRAVI NAPITAK !!!), posto je to jedno od kriticnih mesta gde igra moze da ti se zabaguje.... jos ako imas quest od Count of Skingrad... moze da ti se ubaguje tako da nemozes da pricas s njim i pokupis nagradu/zavrsis quest... a on je bitan posle i za main quest.... ja sam morao jedno 3,4 sata gejmpleja da preigram posto sam to kasno izvalio kad mi se ubagovalo...

sretjno

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

hmmm...problem je u tome sto ova igra ne moze da smori....ima oko 200 sati igre u njoj...a meni je zabavno cak i kad uzmem konja i jasem ka zalasku sunca:)))))...

perfektno...:)))

Koje bre zabavno jahanje ka zalasku suncu?:))To je bre opasno po zivot,to mrsko odvratno i toplo sunce:))

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

hahhaha... ako zelis da se izlecish... bithe zajebano... idi u Imperial Arcane University....  tamo ima neki lik koji ce ti reci da ides kod neke veshtice... pa odes kod nje... i ona ce ti reci prvo da joj donesesh 5 praznih Grand Soul Gemova.... kad to uradis...

sastojci za napitak su sledeci....

- garlic, komada 6

- nightshade, komada 5

- bloodgrass, komada 2 - zajebano kod ovoga je sto raste samo u Oblivionu (sretjno :)

- dace ti neki bodez da secnes nekog Argonian-a po tvom izboru, treba joj njegova krv

- i dace ti map marker da odes da ubijes nekog megazajebanog  vampira (ako mu se sneak-ujes i zabodes ga, nece imati vremena da otrci po oruzije neko ce se peglati rukama)

i onda joj vratis sve sastojke... ( OBAVEZNO SEJV PRE NEGO STO JOJ KAZES DA PRAVI NAPITAK !!!), posto je to jedno od kriticnih mesta gde igra moze da ti se zabaguje.... jos ako imas quest od Count of Skingrad... moze da ti se ubaguje tako da nemozes da pricas s njim i pokupis nagradu/zavrsis quest... a on je bitan posle i za main quest.... ja sam morao jedno 3,4 sata gejmpleja da preigram posto sam to kasno izvalio kad mi se ubagovalo...

sretjno

A mamu im jbm, pa zar ne moze NIKAKO da se izbegne da ne postanesh vampir!?

Link to comment
Share on other sites

A mamu im jbm, pa zar ne moze NIKAKO da se izbegne da ne postanesh vampir!?

ja zbilja ne znam;))nisam imao tih problema:)Sta fali biti "Hunter of night":)Ja znam da sam u ljudskoj formi ubio nekih 7-8 vampira(onih "obicnih" tipa matriarh vampire)i ni jedan me nije zarazio...a sad kolika je verovatnoca zaraze u borbi sa vampirima nemam pojma...

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

hahhaha... ako zelis da se izlecish... bithe zajebano... idi u Imperial Arcane University....  tamo ima neki lik koji ce ti reci da ides kod neke veshtice... pa odes kod nje... i ona ce ti reci prvo da joj donesesh 5 praznih Grand Soul Gemova.... kad to uradis...

sastojci za napitak su sledeci....

- garlic, komada 6

- nightshade, komada 5

- bloodgrass, komada 2 - zajebano kod ovoga je sto raste samo u Oblivionu (sretjno :)

- dace ti neki bodez da secnes nekog Argonian-a po tvom izboru, treba joj njegova krv

- i dace ti map marker da odes da ubijes nekog megazajebanog  vampira (ako mu se sneak-ujes i zabodes ga, nece imati vremena da otrci po oruzije neko ce se peglati rukama)

i onda joj vratis sve sastojke... ( OBAVEZNO SEJV PRE NEGO STO JOJ KAZES DA PRAVI NAPITAK !!!), posto je to jedno od kriticnih mesta gde igra moze da ti se zabaguje.... jos ako imas quest od Count of Skingrad... moze da ti se ubaguje tako da nemozes da pricas s njim i pokupis nagradu/zavrsis quest... a on je bitan posle i za main quest.... ja sam morao jedno 3,4 sata gejmpleja da preigram posto sam to kasno izvalio kad mi se ubagovalo...

sretjno

Nashao sam tu babetinu, nishta od toga mi nije frka naci, bloodgrass-a imam boga oca, sad zatvaram oblivion kapije, vec sam JEBENIH 9 ZATVORIO I JOS TREBA, i nightshade ja mislim da imam vec 7 komada....

Nervira me biti vampir, stalno moram da sisam, jebem ti sve :)

@gwert00

nije mene ugrizao u toku borbe, nego kad sam spavao jednom da lvl-ujem ono kao pojavio se text da me doshao i isisao i kao sad sam vampir :)

loadovao sam i otishao u drugi grad da spavam ali opet isto, tako da izgleda da je neizbezno bilo.

Link to comment
Share on other sites

Pu jebem ti...

Sad i ja moram da se zajebavam sa tim vampirizmom...isto mi se desilo kao i exileu...

aaaaargh

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Koje bre zabavno jahanje ka zalasku suncu?:))To je bre opasno po zivot,to mrsko odvratno i toplo sunce:))

opet vampir....

mene ujede samo jednom pa sam otisao u crkvu da se pomolim i sperem svoje grehe i ispovedim.....posto sam dobrica orc barbarian....

Link to comment
Share on other sites

^ :))))

Ja reshio svoj problem...

Na svu srecu sejvovao sam pre nego shto sam legao da spavam...

Popio potion i "porphyric hemophilia" koju sam zakachio kad sam se fajtao sa nekim vampirima nije stigla da se razvije.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

E ljudi skinuo sam oblivion sa neta (ne pitajte zasto, smorna prica:)) i sada imam 86 fajlova (delovi) koji krecu od 001, 002... 086. Jedino sto sam uspeo sa njima je da preko windows commandera spojim te fajlove u jedan koji ima ekstenziju .OUT ?? Ja pojma nemam sta sa tim da radim, niti da li je to sklapanje ispravno??

Imate li ideju sta sa ovim da radim, thx? :)

Link to comment
Share on other sites

hm..

omg omg ... remove invisibility plizz, anyone...

nije fora mod, fora je da se drndamo da nadjemo cure :)

cure? :) ucninilo mi se da vam se ne smara toliko

nego kako vam se cini u samom oblivionu, ja sam tek usao kroz prvu kapiju i ako ih ima jos 9 onakvih smoricu se posle 3. :(

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...