Jump to content

OBLIVION


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Igrica je odlichna !

E kad vam to kazhe neko kome se generalno takve igre NE svidjaju, onda da znate dokle je sve doshlo :))

Inache sam se razocharao u zahtevnost .. u prirodi na "jakom" mediumu seche elegantno (pod jak medium se podrazumeva malo manje od high) a imam sledecu konfiguraciju

Athlon 3500+, 1gb ddr, nx6600vtd 256ddr. U zatvorenim prostorima (kakve su raznorazne tamnice, kanalizacije etc.), secka malo manje. Svidja mi se kako je uradjena pegla, kad te zabode pa se sav pogubish, vrludash levo desno [claps][:D]

Edited by Atomic Pulse
Link to comment
Share on other sites

nisam neki fan, ali cu da uzmem sutra chisto da isprobam shta moze ovaj 7800gt silencer [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

naravno, zar si sumnjao u suprotno?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

U pravu si voodoo, evo sad sam skinuo (sad - pre jedno 5 sati :) ) najnovije drajvere, i teram ga lepo sa sve AA na 4-ci. Luda je igra skroz.

Inache zanimljivo, ali mene je samo jednom izbacio u windows i tok dok sam task switch-ovao par programa. I dobio sam na izlasku iz igre samo ono Oblivion has crashed. Close bla bla bla...

Link to comment
Share on other sites

postoje samo dva fallouta to su fallout 1 i fallout 2 :) e sad cekamo mi fallout3 a i ovaj real life fallout mislim ja ga rado chekam :)

e shta god izadje sa nazivom fallout 3 mora da se proveri dal je dostojno imena fallout 3 koje su mase ljudi cekale... i ako bude bilo u fazonu fps`a... il ovog obliviona jebesh ti to... mislim zajebi mene tih grafika detalja itd. detalji su stavljeni u spiku humor interesantne encountere, mislim jebesh ti ovo shto prodaju shirim masama... samo zbog toga shto je ultramega giga 5-D ovoono... bez, ko shto rekoh fo ima dushu, vishe je od igre:)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

e shta god izadje sa nazivom fallout 3 mora da se proveri dal je dostojno imena fallout 3 koje su mase ljudi cekale... i ako bude bilo u fazonu fps`a... il ovog obliviona jebesh ti to... mislim zajebi mene tih grafika detalja itd. detalji su stavljeni u spiku humor interesantne encountere, mislim jebesh ti ovo shto prodaju shirim masama... samo zbog toga shto je ultramega giga 5-D ovoono... bez, ko shto rekoh fo ima dushu, vishe je od igre:)

jebote ja nista ne razumem ovog coveka sta prica.....:)

btw igra je...kao ovo da kazem...fenomenalna definitivno najbolji rpg koji sam igrao a igrao sam skoro sve koji vam padnu na pamet....

a ono wow je bolji je sranje prica....ne znam sta fali inventaru u pocetku mi je bio konfuzan ali sad sam se navikao i opusteno je...

borbe su sajno odradjene bas onako udaras SILOM...kad opalim ong malog goblina po tintari osetim se ko pravi orc baja [^] ....

isplatilo se cekati.....e i da ko god ima nvidia karte obavezno da skine 84.25 drivere

Link to comment
Share on other sites

danas instalirah igru

amd athlon64 2800+

radeon 9550GE [ 420/260 ]

512 ram

--------------------------------

640x480 low

35-45 fpsa na pochetku u zatvorenom ...

igrivo je ali ocu bre 6600gt :[[[[[

igra mi se mnogo svidja ... pogotovo zato shto mi je ovo prva igra tog zhanra [:p]

ajde voodoo baci neki tweak ... ili josh bolje konfig ako si menjao neshto ;]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...