Jump to content

Dzabalebaroshi/kloshari...


Recommended Posts

ja volim da dam onim dekama u knezu sto sviraju, matori su za bilo kakav drugi rad, ali se trude eto bar nesto da rade :/

Secam se josh ranije u Knezu onog matorog sa violinom shto je svirao pored stubova, imao je neku maximalno tuzhnu facu i svaki put kad prodjem nisam mogao a da mu ne dam kesh (naravno, kad sam imao)...

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja volim da dam onim dekama u knezu sto sviraju, matori su za bilo kakav drugi rad, ali se trude eto bar nesto da rade :/

ufff, kolko mi zhao tih ljudi.bio je jedan dekica na keju koji je svirao harmoniku, davno je to bilo. u ono bash teshko vreme 94' mislim... najtuzhniji zvuci koje sam chuo u zhivotu. svira dok ne zaradi taman za hleb i mleko... eventualno margarin i tako neshto.

@igor

hevi si mnogo :>

@gotti

pa shto si se samo smejao kad je taj koman smarao devojke? ko zna na shta je spreman... krene da peni, izgubi se i izvadi nozh ili taj neki trip... awareness people

inache svi znaju za piksija :]

Link to comment
Share on other sites

Jebote, na mom faksu sve latentni gejevi koji misle da su endi vorhol, budale, iskompleksirane princeze i umishljeni umetnici.

...jbt, i meni to ide na jaja svemirski bash... i takvih kvazi stakora

ima sve vishe iz dana u dan, u svim socijalnim strukturama bre...

taj covek zna tajnu svemira!

Mmmm..... is it 42? [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

meni je najjaci onaj lik sto prosi po beovozu,ono skroz sposoban,normalno obucen covek od oko 25-30god i ono ide kroz voz,udje u vagon i kao mrzi me da radim,mrzi me ovo,mrzi me ono,jel imate da mi date 20dinara :)))))

a i dobar je onaj lik sto prosi u prolazu kod terazija kao e jel imas 10kinti treba mi za bus :))))

a mogu da zamislim kakvih sve likova jos ima,ipak nisam toliko cesto u Bg-u...

i da,sad sam se setio ima tu kod nas ganciji mali koji ja mislim vec 10godina imaju 7godina :))))) ili mi se barem tako cini,i ti su ludi ko struja,secam se da su im moji ortaci par puta dali 50dingera da jure ribe po centru i da im dizu suknje :)))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne razumem bas kako ne mozete tako odsecno da ne date onoj maloj decici (mislim na finu decu ne sto zvrje leti po bastama pa skupe dnevno ko zna koliko)

mislim, lako mozes da prepoznas kome su zaista potrebne, ja onim najmladjim cesto dajem, jebga bar malo srece da im neko da onako musavim i bosim... sta rade sa tim parama njihova stvar...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ni jednom kosaru nisam dao pare nikad niti cu dati nekad u mom zivotu.

Ko ih jebe...ima da se radi neka rade i zarade.

Onu malu decu sutiram po ulici kad ih vidim...tu daj 5 din da jedem ovo ono ti das on ode iza coska i pojede pola kile lepka...jebem mater.

Edited by ZIVP
Link to comment
Share on other sites

zomg

pa ljudi greshe ...

a za hitlera shto shutira decu po ulici ;]

[gilja]

ja sam par puta dao celu sadrzhinu svog novchanika [ tipa 500din ] jer mi tako doshlo ... ionako bih te pare procerdao u kladionici ili na nekom takvom lopovskom mestu :p

Edited by RaveN
Link to comment
Share on other sites

Prosjacima ne dam nikad nista ili bar jaaaaako retko iz milion razloga, uglavnom su vec navedeni, ali zato uvek ostavljam baksis i u prodavnici i u kaficu i bilo gde drugde gde sam lepo usluzen, a znam da je konobarici/prodavacici plata mizerna...to je moj nacin da ukazem postovanje prema onima koji zele da rade, malo su placeni, a ljubazni su...repect

fml

Link to comment
Share on other sites

Kada vidim da nekome stvarno treba, a imam, dam, i to bez pompeznosti. Treba videti to u njihovim ochima, tu zahvalnost. Naravno, ima mnogo prevaranata...

Ko nikada nije dao nishta, taj ko da nema dushu.

Inache, najjacha pricha. Ne znam da li znate za onu devojku koja ceo zivot ide po gradu i skuplja prilog za "svoju slijepu sestru"? Toliko je glupo to shto nije uopshte promenila prichu vetj toliko godina, i svi je znaju.

Elem, scena, ortaci iz kraja, ragbisti, sede u kafitju, pijani ko letve, i prilazi ona, i cela ekipa: "SLIJEPA SESTRA!! tapsh, tapsh, tap tap tapsh!! SLIJEPA SESTRA!! tapsh, tapsh, tap tap, tapsh"...

Ali ipak, nije lepo smejati se tudjoj nesretji...

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

A oni mali cigani po Zmaj Jovinoj.....ona cela porodica....Kako je to bezobrazno...cccc

Znachi, ja sa drugaricama jedem sladoled, dodju oni: "Daj malo". Ja , naravno:"Ne dam".

Motaju se oni tu josh minut-dva kad...hop...maznushe drugarici sladoled iz ruke...

Ili kad se okupe u dvorishtu moje shkole...ja obukla suknju a drug :"Datju vam 10 dinara ako joj podignete suknju", a oni bi ubili za 10 dinara...I naravno da im onda dam pare da me ostave na miru a druga "opametim".

I josh xxx situacija....

Link to comment
Share on other sites

ja dam samo onom kome ocenim da mu treba, ipak mrzim jednu babu koja na lasti prosi i kad joj ne das pljuje za tobom...

iskidao sam se jednom,ja sav nadrndan na lasti kupujem kartu i prilazi mi cigancica od mozda 7 god i kao "daj neki dinar", a ja popizdim "daj ti meni neki dinar", i ona ladno ruku u dzep i pruza mi 10 dinara...

kako covek posle da joj ne da??

...

Link to comment
Share on other sites

Svako ko je radno sposoban moze da radi, a svi ti koji klosare i zickaju za pare ne treba im dinara dati... Svi ste rekli sve, ima tolko opcija da moze da se svako snadje. Za sve ostale tu treba drzava da pomogne i socijalno osiguranje... Ono fazon, ciga mi dolazi na semaforu i kaze jel imas dinar i ja ga pitam: "je li jel imas ti ruke", on me dagle i kao:" pa imam kume", ja kazem jel imas noge, on krece da odlazi i ja reko alo jel imas noge, on kao imam i ja mu kazem e sad lepo nabavi sundjer i malo sapuna i kofu vode pa kreni da peres soferke, a ne tu ko placipicka da trazis da ti daju pare. E takim cigama uvek dajem pare lepo opere nema veze nek bude posle prljavo bitno je da on radi, tj. da shvata da ce samo radom imati nesto od toga. Babama starim, kad ih vidim na ulici dam zato sto znam da joj nije do zivota vise nego samo ceka da umre i da pre toga pojede malo hleba. Sta ti je coveciji mozak. pffff

V

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...