Jump to content

Vase misljenje: Da li su Sloba i Sheshelj krivi ?


Recommended Posts

hteo da preda svoj neposteno stecheni dzip valjda... :D
da a djindjic je bio poshten. mislim en znam vishe chemu sve to svaki politichar od vajkada na ovim prostorima je bio korumpiran.

e ne znam zasto hejtujete politiku? niko se ne zali na masu drugih glupih topika, ali politika vas smara. niko vas ne tera da chitate
reci ejdan gluplji koji ej aktivan trenutno.postoji razlika jer gluposti mozesh da iskulirash, a predpostavljam da svako ovde ima neki politichki stav koji nece promenitim pa en znam zbog chega shto celu prichu oko raspravljanja oko toga chini josh glupljom.

jer sve funkcionish ovako:

npr

drashko(dss): "djidjindjic je krao"

zwerko(ds): "ma koshtunica je lopov"

urgh(srs): "ma oboje su lopovi"

zwerko, drashko: "ma sheshej je kreten"

niger(nichim izazvan): "da toma ima stan od 200 kvadrata u centru"

i chemu sve to?tu nema vishe priche samo mas quotovanje i sranje.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

npr

drashko(dss): "djidjindjic je krao"

zwerko(ds): "ma koshtunica je lopov"

urgh(srs): "ma oboje su lopovi"

zwerko, drashko: "ma sheshej je kreten"

niger(nichim izazvan): "da toma ima stan od 200 kvadrata u centru"

i chemu sve to?tu nema vishe priche samo mas quotovanje i sranje.

Izvini, ali ja vrlo retko, skoro nikada na ovom forumu licno ne apostrofiram ni jednog politicara, sve sto iznosim su uglavnom nacelni stavovi, a pogotovu ne govorim na taj nacin o politicarima. Zato do sada nisam ni odgovarao u ovoj temi jer je ocigledno da je tendenciozna.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Izvini, ali ja vrlo retko, skoro nikada na ovom forumu licno ne apostrofiram ni jednog politicara, sve sto iznosim su uglavnom nacelni stavovi, a pogotovu ne govorim na taj nacin o politicarima. Zato do sada nisam ni odgovarao u ovoj temi jer je ocigledno da je tendenciozna.
ma ok zweri to ej bio samo primer(bilo mi zgodno jer znam za koga ste), ja samo kazem na shta se to an kraju svodi.zbog cele priche sam i prestao da pricham o politici ovde, ejr ne zelim da se penalim sa ljudima koje znam odavde oko gluposti.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

mozhda gresim, ali prosto posmatrajte rur forum kao televizije koje nemaju politiku, tako nesto :)

omg,znachi RuR je u stvari stara postava televizije Pink? :)))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

drashko(dss): "djidjindjic je krao"

колико год то блесаво звучало, нисам члан ниједне партије и не намеравам да будем. то што тренутно подржавам дсс је последица тога што сам националиста и што ми на души лежи добробит Србије, а мишљења сам да је после 5. октобра једино Воја успео да колико толико уједини Србију по неким кључним питањима. што једини он може и хоће да прича и са дс-ом и са срс-ом и са спс-ом и са г17+ и са Угљанином и са Расимом и са Јусуф Спахићем и са Павлом и са свима осим са доказаним издајницима који се отворено залажу за уништење Србије... и што сматрам да нам је потребно најшире политичко јединство у тренутку преломних догађања које ће одредити будућност Србије у 21. веку. нека је то само ова година, нека је успешно прегурамо, а онда у политичку арену да се расправљамо о висини пореза, екологији, социјалној политици и другим слатким стварчицама одрживог развоја.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

dobro je drale, smiri se. nisam napadao tvoj politichki stav da morashd a mi elaborirash;)

ставио си ме у исти кош са Зверком, старом кајлом и профи политичарем. [;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...