Jump to content

Zhabac


Guest

Recommended Posts

kapiram da bi ovo pitanje trebalo ovde da ide :)

elem...uzeo sam u avgustu 4 dvd-a iz zhabca,i pre neki dan raspremam sobu i nadjem ih...znaci totalno sam zaboravio da su kod mene :))) dva su "obicna" a druga dva sa nekim zutim nalepnicama u obliku kruga,to valjda znaci nesto :P?

what to do ?:)

P.S.koliko je DVD/DAN/DIN ?

Edited by AyS
Link to comment
Share on other sites

zvao sam telefonom, i kaze mi riba da dodjem licno...dodjem ja i krene ona..."zasto niste vratili na vreme...blablabla..." i kao navodno sam bio van zemlje i zaboravio da vratim... :P i kaze mi "...ok...ajde ti samo nama donesi diskove pa ces se dogovoriti sa gazdom...ali mislim da ce ti mozda dati da platis na rate..." :)))) inace racun je oko 17000 :D

Link to comment
Share on other sites

To se treba raspitati ... mis'im, ti ako se uclanjujes onda si ono prihvatio opste uslove "koriscenja" usluga zapca. Ako su oni "tamo negde" definisali da za nevraceni dvd treba da platis 30 puta njegove vrednosti, nisam siguran kako bi mogao da dokazes suprotno na sudu, jer si realno samo ti kriv ovde :)

Link to comment
Share on other sites

da ali ima mnogo onih koji bi i da uzmu neki film ako me razumesh:)

kao shto laki, chini mi se, vec reche, trebali su da te pozovu fonom a en da se prave mutavi; a mislim da te nisu zvali jer "nisi u programu", jer isti sigurno izbacuje slichna obaveshtenja.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ta stavka sa pozivanjem, koju spominje bole, jeste ispravna. Ja sam to napomenuo jos u drugom postu ili gde vec da su video klubovi obicno zvali ljude da vide sta se desava. Sad opet, mozhda zabac to ne radi, piste tako "u ugovoru" a mozda je i ays ostavio lazni broj telefona ;)

Link to comment
Share on other sites

o boze meni za "pilici u bekstvu" "21 gram" "mrtve ptice" i "shrek 1" da mi dodje poziv za sud...znaci lol :) inace sam uclanjen lichnom kartom (regularnom,zajeb:P) i ostavio sam pravi broj telefona...ali kad iznajmis disk ne traze ti clansku kartu niti bilo sta slicno,znaci moze debil da dodje da iznajmi na tvoj broj....probacu da se pravim lud :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...