Jump to content

po treći put


Ankanar

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

I ja se nadam da ce biti na dunemaulu ja sam za to!!!!

1673028GwVZY.png

Mortal Crusader Strike

700 mana

1 yard

An ability dealing 2% of weapon damage. Reduces healing done to the target by 5%. Lets not get Crazy! Also starts a 10 second cooldown on all paladin abilities when used.

Link to comment
Share on other sites

Zar nije najlogicnije da pravite nove likove na svezem serveru? Kakav dunemaul.... Igramo Xavius...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

stvari stoje 'vako!!!

ja sam apsolutno za dunemaul tamo vec postoji gild sa 77 clanova i zove se "prvaci u tepanje"(glup naziv ali ajde...) zato ako pravite ista ja sam in i nema veze koji server a ipak sam za dunemaul!!!

P.S. to sa "svi srbi su ninje" ne moze da se porekne, moj ortak je nizi lvl od mene i samo zato mu oprastam ali sta ces kad je debil,on cim vidi cest trci i lootuje i ne pita!kod mene to prodje kad ga vodim po instancama ali ima da najebe u random grupi. elem sta onda mislite sta ce biti sa 5 srba u grupi?

...

Link to comment
Share on other sites

ne znam shto se tripujete da smo mi drugachiji od ostale populacije wow-a?

ima noobova i ovde i onde, neki tje se opametiti, neki ne. moj savet je da ne tolerishete budale samo zato shto su srbi.

p.s. mislim da je bolje da sachekate novi server... ili na xavianu da krenete kao shto modjo kazhe.

Link to comment
Share on other sites

E ovako...guild se raspao ... valjao je samo kada je smorisha bio GM i Vestica, 3hunt,sham, senkica i ja officeri...

druga stvar.... nemojte na dunemaulu P L Z !!

Imam i ja 2 alta tamo ( pored maina) ali smorchina je tamo kretati iz pochetka

ajmo na neki RPPVP server plz :)))) i svi igramo paladine i idemo 10 man Onyxia :)) ( Naravno napravimo 5-6 grupa od po 10 paladina i takmichimo se ko ce pre da je ubije :))

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

E ovako...guild se raspao ... valjao je samo kada je smorisha bio GM i Vestica, 3hunt,sham, senkica i ja officeri...

druga stvar.... nemojte na dunemaulu P L Z !!

Imam i ja 2 alta tamo ( pored maina) ali smorchina je tamo kretati iz pochetka

ajmo na neki RPPVP server plz :))))  i svi igramo paladine i idemo 10 man Onyxia :))  ( Naravno napravimo 5-6 grupa od po 10 paladina i takmichimo se ko ce pre da je ubije :))

Мene zaboli glava kada pomislim na gomilu polupismenih tinejd

Link to comment
Share on other sites

Ja bih za promenu voleo alijansu...smaraju raspali questovi za hordu radio sam ih po 100 puta :P

Mada ne znam koliko ce biti odziv na ovako neshto..uzimam sebe za primer:

1) imam maina u uber guildu, radimo sve instance i treba mi dosta vremena da bih dovoljno posvetio paznje tom jednom charu

2) imam alta 30lvl na Stormreaver serveru i nameravam tog malog human warra da izvedem na pravi put :) i tu naravno treba malo paznje i vremena

3) imam i ja bre Rl, obaveze i sl...ne verujem da mogu da izdrzim i treceg chara :))

ali naravno ovo je samo moj lichni primer ali mislim da ljudi koji vec imaju maina koji je "zauzet" nece imati vremena da se poosvete tom novom...

Znachi mislim da nije problem to shto smo mi Srbi "mentoli pa ne mozemo nikako svi zajedno" , vec mislim da nemamo svi toliko vremena da bi se zajedno ujedinili i krenuli iz pochetka na jednom serveru !

Edited by Sharulja

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...