Jump to content

Omiljeni chasopis


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

SK sam prestao da kupujem pre jedno dinu dana kada je nivo bulshita porastao i opao nivo meni zanimljivih txtova .. inache sam ga kupovao (ili mi je bio kupovan) od izlaska

NIN i Vreme kupujem isto kad putujem negde redje ovako jel obichno nemam vremena/zivaca da se zaludjujem sa nekim kilometarskim politichkim temama, al u ovim chasopisima je to odlichno uradjeno

kewa kupuje/dobija tu i tamo Mens Health, Lepota i Zdravlje, Profil .. i ono nisu loshi za jutarnju stolicu sem poslednjeg koji je ono kad hocesh da se nasmejesh :)

kad sam bolestan (ono prikovan za krevet) kupim/naruchim svu tresh zutu shtampu Svet, Svet+, Skandal i ove novije ... i neverovatno koliko brzo ozdravim uz njih jel verovatno bolest+bolest = zdravlje [roflmao]

ckm, maxim, plejboj .. su mi smeshni u srbiji sa svojim temama, ribama, "jet-setom" [:D] tu i tamo dobijem koji primerak al u poslednje vreme ih ni ne otvaram

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kao klinac sam redovno chitao politikin zabavnik i svet kompjutera (gek na kvadrat [^])

povremeno svratim kod drugarice u frizerski salon i tamo prochitam ckm, jedini domaci chasopis koji mi je zanimljiv, shto zbog riba, shto zbog chlanaka, shto zbog bacanja hejta po chitaocima [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ne kupujem casopise :) Ove politicke cak ni ne citam, dosadni su mi ... ove "IT" prelistavam kad mi dopadnu shaka, a skandale i ostale drugare kod frizera ... mada tamo ni ne moram da ih citam, kad dodju neke na farbanje kose i slicno (sto traje pet sati, verovatno, ne znam, nikad ne ostanem toliko dugo) sve procitaju i iskomentarisu pa ja onda ne moram :)

Link to comment
Share on other sites

Iako je na nashem trzhishtu prisutan veliki broj nekvalitetetnih chasopisa... U svakom sluchaju, po meni jedini koji zasluzhuje pazhnju, pre svega zbog izuzetno duhovitih opaski je CKM:)(iako sam zhensko da ne bude posle duhovitih komentara pojedinih osoba)....

Koji je vash fav chasopis?

Duhovite opaske koje su u stvari glupo proseravanje novinara amatera? Objavljene fore koje su pre toga godinama kru

Edited by Ivan
Link to comment
Share on other sites

SK u zadnjih godinu dana, necu da objashnjavam zashto [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ivan

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...