Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sinoc od 19:30 do jutros u 6:00 kelnerisao, sankerisao i prao sudove u restoranu "Natalija" u Zemunu...znaci koma...

UbiJo sam se od posla za 2 somica...jbg meni dosta imam 15,5 godina...

Nego evo sad blejim kod nudlice na gajbi on je ok, malopre sam se cuo sa njim najrazgovetnije kaze "De si siso" i "Evo ono"!!!

I najbolje peva ono sa nilskim konje i kerom ono "In the junge...."!

PozzZ!

Link to comment
Share on other sites

posle paklenog vikenda sa toliko LOLova koje ne mogu ni da nabrajam pred povratak kuci danas uganuh zglob na levoj (mislim da mi je ovo prvi put na toj nozi) .. dok sam se popeo gore vec je velichine teniske loptice :( shto je josh najgore imam upalu butina od petka/subote/nedelje .. kad sam silazio po pljuge plakao sam ... srecom na pinku bio perl harbor pa sam se nasmejao do suza opet :)

valjda ce mi se reshi ovo sa zglobom za par dana .. mrzim imobilnost

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

blah... skenj, frka, smor...

sutra na oralnu (al operaciju :\)

izvuci cu jos minimum nedelju dana postede, al jebes ga.. nekako bi vise voleo da ipak odem u armiju, nego da me seku...

smorih, znam, al boli me kurac...

tome ovaj thread i sluzi.. da se iskukam [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

zavidim ti siso :))

forca roma leeeeeee forca roma aleeeeee [:D]

nije bilo loshe 2:1 za romu jedan gol su ponishtili jer je dat rukom :D

sad gledam neshto... ono ok je veche bilo iako cu sad da legnem... skinuo sma skoro 4 filma... jedan je na 80% *platoon... slusham monti pajtonvce - olvejs luk on d brajt sajd of d lafj... bio na tekmi, otpratio do ortaka do stanice (sa kim cu sutra u bolnicu da vidimo kolko mu je loshe :/ ) svratio do meka... moram ponovo reci da je lep rim nocu, nema skoro turista, cisto je... i lepo je osvetljen *tamo de treba... usput popushio tompus... nije ni hladno ni toplo bilo vec taman... malko koristio mobilni (msg)neshto malo razmishljo o buducnosti... malo gledo u buducnot... i tako napiso jedan eksplicitno lucidan post... trenutna inspiracija koja je gone bad... [:D] skinuo pjesmice... i tako a vi kako te? :)

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Kao neshto vrednujem... Kome se josh radi ponedeljkom ovako rano, ali shto se mora nije teshko... A lep dan napolju... Kako bi mi prijala jedna poduza shetnjica... AAAAAAAAA.... Ocu napolje iz ove pecine!!!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ustao, kafa, cigara...

pustio outlook da mi skida gmailov inbox, spremam se da se nazderem sarme kao da mi je poslednja, i tako... jos malo izbleja, pa put pod noge...

btw, takodje mi krstarica ide na jaja, nesto su skroz sjebani ovih dana.. doduse, kakav admin team ima, jos je i dobra...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Juce se nesto sigrao sa kernelom na kompu i pogadjate sjebao sam ga [:p] ali nije nista strasno [:)]. Sada sam bio kod doce da izvadim uput za vadjenje krvi koje bi trebalo uskoro da obavim, pa cekam komsinicu na kafi pa posle toga na neko maratonsko ucenje ili ako se mnorim nesto drugo :)

Link to comment
Share on other sites

za nekih sat ipo palim na tekmu, roma vs neki tim... *koji sam huligan dve tekeme za manje od nedelju dana [:D]

( [;)] )...

[:(] ...srecnik [:)]

Meni je zelja da odem na neku tekmu Sampdorie...jos kad bi to bio gradski derbi sa Genoom...izdrkao bih na stadionu [:D][:D]

inace...sad ustao,slusam neku muzikicu...kako volim ove lepe dane....

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Da se razumemo - Stivie Wonder je jedan od najvecih muzicara zabavne (ovde mislim na sve sto nije klasika) muzike ikada. Covek moze da otpeva bilo sta, sam komponuje, sam pise tekstove koji su odlicni. Medjutim, meni je nesto uvek smetalo tu, a to je u stvari aranzman (valjda se to zove tako), nikako ne mogu taj sintisajzer zvuk da podnesem, ubija me.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ep1c - ti si prvi lik za koga chujem da gotivi sampdoriju osim mene :D

evo sada se konjektovo preko lapetopea da apdejtujem avast i tako.... (chisto da se hvalim:D)

danas mi nekako ok dan.. lepo sunashce sija... samo ovde u mojoj rupi od posla i dalje nema ni prozora ni vazdu'a... ebiga... promenitje se to uskoro (soon... scotland, here I come!) :)

I tako.. sve je stalo samo deca rastu...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

JAooooooooo , kad vidim ovako lep dan , odmah sam hepi , odmah mi u glavi neka misao da ce danas bash biti do jaja sve , a i jeste.Sinoc bio na 18. rodjusu od druga i upoznao jednu jako lepu devojku , sad idem sa njom da shetamo njenog kera , aaaaahhh , lajf iz bjutiful.

Link to comment
Share on other sites

Još malo pa idem na neki razgovor, od toga kako se pokažem zavisi hoću li, ili ne režirati svoju prvu predstavu, pa imam malu tremu...

Inače nabacio sam extra zurku za razgovor. Pozadi dredovi, napred Ajversonka, furam Predator look.

edit:...pokušao sam da se uslikam, ali je previše komplikovano sa ovim govnom od web-cama. Ako me ne bude mrzelo uradiću to do kraja dana...

Edited by Prist

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

budim se, vidim da kasnim u shkolu na test iz mate, proklinjem sve zhivo i mrtvo i zove me ortak i kazhe da je test otkazan :) tako da nisam ni otisho u shkolu, vratio sam se da otkuntam josh malo, pa ustao, istushirao se, sad zhnjupam corn flakes sa sokom od breskve (probajte obavezno). pokushavam da organizujem ekipu za neki basket, a onda od 6-7 idem da projurim gradom i izshpingujem par stvari. a za uveche, nemam josh planove ali verovatno cu da izadjem negde na kafu sa nekim.

imam neki feeling da ce ovo biti stvarno lep dan :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...