Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Uopste mi ne smeta danasnja kisha, valjda zato sto je takav dan da su svi zaokupljeni nekim drugim temama ... Djindjic, Sloba, Beovizija, sve se sklopilo ... a nekada se ne deshava nista. Imam i dosta posla danas, najzad sam se sastavio dobrim ruckom i dezertom, pa sam spreman da prionem na pos'o.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Juče se probudio blago načet, ali me je tresnulo tek popodne. Znači bolestan sam kao pseto. Loše mi je koliko mi je loše. Nisam spavao cele noći, nešto sam halucinirao. Inače bio sam bolestan neka 3 puta u celom životu, računajući tu i 2 prehlade.

Sad sam se kao malkice oporavio, ali me grlo ubija, ne mogu da govorim. Smor

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu na basket od jebene kishe, 'oce li proci ova zima

verovatno bih i ja nesto slicno napisao.... ali ipak sam se "iziveo" ovih dana u sali igrajuci kosarku 5 na 5.

Tako da mi kisa zbog toga ne smeta...

ali ipak... sunce je sunce :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Au jebote.

imam utisak da si ti neka jako fino vaspitana devojka.

Od mene su moji digli ruke kad sam imao 15-16. :)

Mislim "zabrana koriscenja interneta"????

Kako to izvesti?

Trebalo bi da sam lepo vaspitana...Nisam ovlashtjena da tvrdim o sebi lepe stvari:):):) a ni suprotne...

Ma, chak na 1 dan:)

But I'm back tomorrow:)

ovaj, resetujesh bios?

@Soad: shta znam, zhivim sam od 17e pa mi nekako chudno kad se punoletni momci/devojke kazhnjavaju :)

Lep je zhivot tebi...Zhivetju i ja sledetje godine jer ostajem u NS-u a moji se sele u BG...Mislim, dolazitju za vikend...ako me ne bude mrzelo:)

Jebote mene su moji kaznjavali tako shto su chupali osigurache, a njoj zabranjuju net [:D]

[:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

Vidi ti ovaj sneg ... Opet ce sutra ujutru da bude sve belo... posebno sto se jako lako hvata za podlogu, izvaljujem po prozoru, zato sto je kisa padala pre toga i sve tako. Sto se najnovijih desavanja tice, protekla su u ponovnom pomeranju fizidera. Odabrani znaju gospodina Aristona, i cinjenicu da je dva meseca stajao u hodniku dok ga nismo popeli u potkrovlje ;) Sad je situacija kao u crtanom filmu kad jedan bira izmedju 46 lokacija na koje frizider ide, a dvojica taj isti frizider pomeraju na svaku od pomenutih pozicija. Gde ce na kraju da zavrsi, ocigledno niko ne zna, al' ako posle ovoliko cimanja ne bude savrseno hladio stvari i pravio led za predstojece leto, nista od njega. :)

Link to comment
Share on other sites

nesto cackao oko mIRC-a...

nije hteo da radi onako kako ja ocu da radi [:D]

sad cekam zenu da se nakaci, da razmenimo koju rec, pa koma.. sutra u garnizonsku ambulantu na previjanje, i pregled rane.. pa jurcanje po gradu.. treba kupiti poklon nekom liq... pa kuci na komu od par sati [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

ishao kao u neku posetu da vidmo ribu koja se prodila i dete vamo tamo .. i nakresao se sa muzem viskijem dojaja :) neka tipoichno mushka pricha kako je sve bilo super sa sada sranjee :)) ma horor pokidao sam se od smeha .. odoh da knjavam

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Na poslu. Danas je u Moskvi prvi put za ne znam koliko vremena temperatura otishla preko nule i sve je u bljuzgavici... Josh kada dodjem na forum i vidim koji je topic najpopularniji, muka mi je. Treba uvesti opciju "ignore topic".

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

устао сам јутрос, видео онолики снег и прва мисао ми је била да се вратим у кревет.

онда сам се сетио зашто ме је пробудио аларм у ово пусто јутро.

онда сам размишљао 15 минута да ли да јавим на посао да сам болестан и да не излазим из кревета цео дан.

онда сам се сетио да ме чека неколико састанака на којима морам да будем.

и ево ме сад овде, седим и питам се не би ли било боље да сам отишао у Доминикану са 10.000$ и отворио свој тршчани бар на плажи. да ли би ми живот био лепши данас, да сам се пробудио поред раскошне женке у кући на осунчаној обали, припалио инџо, сркутао кафицу и ђус и гледао је како спава, док јој сунце обасјава откривене облине, уместо што сам у овом сивом и хладном граду...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

@ Drale: Ok sada si zvanicno prso :)

@ Topic: Juce sam bio na predevanju RMS-a. Naso se sa geek-ovima iz NSLuG-a BGLuG-a Gentoo-Srbija, BGW ekipom. Odslusao njegovo dvocasovno predavanje i ono ostao zatecen ono, definitivno nije za ljude sa slabim stomakom. Mada je lik 100% freek ono dok su pricali ovi nasi kao uvod, on lik sedi pored i kucka e-mailove i onda je izasao na binu u polu masnoj majci i u carapama.. kasnije je obuko odoru i stavio ogromnu plocu od hard diska na glavu i izigravao sveca... Ali to je samo delic onoga ne smem da vam pricam sve ono... zajebano je...

Link to comment
Share on other sites

znaci strasno kako je napado sneg jujuju ali to me nije sprecilo danas da polozim voznju i da konacno postam vozac b klase :)))))) moram da se napijem da proslavim ovo...

floyd floyf floyd.... tananan...

^_^

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

@ Drale: Ok sada si zvanicno prso :)

будући са каквим се људима виђаш на тим скуповима, вероваћу ти на реч. [;)]

@Drale

Odgovor je Ne.

заааааааааштоооооооооооо!?!?!? [:(] шмрц... [V]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

otkud ti 10k$? :)

probudio me moj debeli zec koji mi je skocio na glavu [:D] ustao, zdrao, sad na ucenje ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...