Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

napravila mi keva sad dinstano povrće sa komadićima piletine, mega je ispalo, volim kad keva eksperimentiše u kuhinji (zaobiđite penal)

inače sam priveo tekst kraju, chatujem sa drugarima i tako..

ou jea ;)

Moracu i ja da napisem pokoji opis za RUSH, ovaj novi urednik... covece, stvarno neki opasan.

opušteno, znam čime da ga podmitim, hihi

Link to comment
Share on other sites

Pa otkud znam, kakve chajeve volish da pijesh? Obicno pocetnici u "ozbiljnim" cajevima uzimaju meshavine, lepse mirisu i generalno su ukusniji, pa u skladu sa tim kapiram da bi ti neki od tih godio, ali opet sve zavisi kakve cajeve volis.

Dobar ukus,zdrav,opuštajući,ma šta znam :) Nego gde ih kupuješ?

Spavao malo,osećam da večeras oka neću sklopiti.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nije to ruski san, ruski san je kad bacish 100k na stan i josh 100k za njegovo uredjivanje, i imash sve zlatne shtekere i ostale gluposti :)

haha, 100k za stan u moskvi je pichkin dim :-) prosek ;)

btw. kupio Samsung 930BF LCD 4ms itd.itd. i chudim se kako sam do sad mogao bez lcda ;)

Link to comment
Share on other sites

btw. kupio Samsung 930BF LCD 4ms itd.itd. i chudim se kako sam do sad mogao bez lcda ;)

dobrodosao u klub ;)

www.klubforumasasasamsung930bf.com ;)

Trenutni clanovi:

- Stator

- Corey (?)

- Saint

- Ja

;) Ako ima jos neko, nek se prijavi ...

@ Corey - Pa kao sto sam ovde vec pisao, ja kupujem cajeve u Kutji Chaja, Mileshevska, prekoputa Kutje Piva (logicno ;)) Kad uzimas te "profi" chajeve, spremi se i za vishu cenu, tipa od 400 dinara je 100 grama cajeva, trajace ti sigurno mesec ako ne i jace (ako pijes svaki dan). Kruku sam isto uzim'o, mosh' ga pitamo ko'ko je njemu traj'o ...

Inache, sto se preporuke tiche, jel vise volis zeleni ili crni chaj, ajde tu da se nadjemo, pa cemo lako posle da pinujemo pravi :)

Link to comment
Share on other sites

dobrodosao u klub ;)

www.klubforumasasasamsung930bf.com ;)

Trenutni clanovi:

- Stator

- Corey (?)

- Saint

- Ja

;) Ako ima jos neko, nek se prijavi ...

Proradio mi dvi :d

@saint: ako mislish da terash q3 na tome 1280x1024 rezolucija je ono najprijatnija za oko :)

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

haha, 100k za stan u moskvi je pichkin dim :-) prosek ;)

btw. kupio Samsung 930BF LCD 4ms itd.itd. i chudim se kako sam do sad mogao bez lcda ;)

ali zlatni shmekeri i "smart house" nisu prosek [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dobrodosao u klub ;)

www.klubforumasasasamsung930bf.com ;)

Trenutni clanovi:

- Stator

- Corey (?)

- Saint

- Ja

;) Ako ima jos neko, nek se prijavi ...

@ Corey - Pa kao sto sam ovde vec pisao, ja kupujem cajeve u Kutji Chaja, Mileshevska, prekoputa Kutje Piva (logicno ;)) Kad uzimas te "profi" chajeve, spremi se i za vishu cenu, tipa od 400 dinara je 100 grama cajeva, trajace ti sigurno mesec ako ne i jace (ako pijes svaki dan). Kruku sam isto uzim'o, mosh' ga pitamo ko'ko je njemu traj'o ...

Inache, sto se preporuke tiche, jel vise volis zeleni ili crni chaj, ajde tu da se nadjemo, pa cemo lako posle da pinujemo pravi :)

Uskoro,veoma uskoro :) i stalja je uzeo 930bf

Što se tiče čajeva čim mi bude malo bolje svratiću da malo pogledam i uzmem neki.

Inače bio do doktora,uzeo neke tablete za grlo,nadam se da će pomoći.

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kako sam se napio pa to e havaria potrefio sam topik uf dobro je  editediteditedit

ahaha :)

Ja evo ust'o, popio chaj, spremio se, i sad put grada ... vidim da nista ne pada, pa mi je nekako lako, nadam se da nece poceti u sred puta.

Nesto ne mogu da legnem pre pola tri pa to ti je. Dobra strana je sto otvorim oci oko 10:30 i istog trenutka ustanem.

Mislim da smo vec i pricali o tome, ali i ja sam izvalio da lakse ustanem kad legnem u 2 nego u 12 ... ko bi ga znao gde je tu logika ;)

Link to comment
Share on other sites

gledala film, sad kao radim neshto i razmishljam kako na najbolji moguci nachin da potroshim dan...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

kako sam se napio pa to e havaria potrefio sam topik uf dobro je

editediteditedit

hahaha

"ma brate necu da pijem mnogo moram da uchim" [roflmao]

odlichno je bilo .. samo shto je tebe libo rac ja sam bio sa zenama i dekijem koji je presisao inache kapiram da smo ostali nas dvoje vracali bi se puzeci gajbi =)

na trenutke su me lupali fleshevi ko da sam se vratio u gimnaziju na onu exqrziju u bechicima i baron akcije [roflmao]

ono mesto je prosto prajsless =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...