Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

znam da ovo nije playlista ali ... : Miss Kittin & The Hacker - sweet dreams !!!! aaaaaauuuuuuuu al je bolesno :))) elktro elktro :))

idem malo da se gubim :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

raspadam se :D

sinoc imo temp. 39,6 i prokleta da je ona agencija sa kojom smo ishli... da nisam iole normalan il nenormalan pobio bi ih sve... pa kontam da se kroz pakistan ide u boljim basevima nego u onom sranju... a i pogani vodich... da nije pobegao preko granice pio bi mu krv (na momenta me je iznervirao... mene i drugara.... ono, mi na granici... i izashli do fri shopa, i posle par min vidimo nash bus kako prelazi sa bugarske teritorije u no mens lend... i mi tu dotrcavamo do basa kad ovaj predje i spustishe rampu ... i kako smo krenuli da izadjemo iz bugarske ovaj matori vodich krene da se dere aaa pa rekao sam vam bre da udjete u autobus aaa bla bla kao bice problema sad aaaa lalalalal.... )

peku me ochi :D

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Svrnuo do bigza da zavrsim ponesto, zapravo da pokupim neke stvari koje su se downloadovale, da zalijem cvece i slicno ;) Neki baja na sedmom gore przhi neku elektroniku, ne deluje loshe, al' malo smara, ne znam koji je to pravac, elektro-smor perhaps ;) btw, pre neki dan sa BIGZa pala ona najveca reklama (kad je duv'o vetar), pojma nisam im'o ...

Link to comment
Share on other sites

spavao sam 13h, sad me smara neki grč u desnoj sisi, i polako pravim planove za povratak u beogradski mod. bilo loše skijanje. :(

žao mi je što je crkla kamera, pa nemam neki klip da okačim, da vidite koji sam car.

a od skrnavog sezama mi radi samo surf preko proksija, ne znam u čemu je vic..

Link to comment
Share on other sites

Au brate sacu da sechem vene O.O

Lepo k'o chovek odigram kladzu ali neee...mora tu da se nadje pametni ep1c i da sere-igraj fenerbashche, igraj,igraj...

SPIT SISOOOOOO...[cutout][come]

sry morao sam :( da nisam slushao budalu imao bih 1k din u dzepu...

elem...ceo dan sam uchio raspalu matematiku...bukvalno nikad u zivotnu se nisam ovoliko spremao za kontrolni iz mate...jedino za shta sam se vishe spremao je prijemni [nerd]

crk'o sam skroz [xx(][b)]

Edited by Sharulja

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

Au brate sacu da sechem vene O.O

Lepo k'o chovek odigram kladzu ali neee...mora tu da se nadje pametni ep1c i da sere-igraj fenerbashche, igraj,igraj...

SPIT SISOOOOOO...[cutout]  [come]

rekao sam ti dva para jedan je bio tacan...a ovaj drugi nije :))

ko te jebe...ja sam ti rekao "ako hoces igraj"...igrao si-pukao si...niko ti nije kriv

tako da STFU!

inace...neki kreteni drkaju neki auto u kraju...vrishti mi ovaj alarm pola sata...ne mogu da spavam...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...