Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Vratio se iz škole,isto sam hepi iako je dan bio ko svaki drugi :) sunce,ljubim ga u čelo [:D] drugarica danas odgovarala geos i nije znala šta je Luvr i zabila asa :))

Inače ovo veče ću iskulirati i maksimalno se odmoriti za sutra...jednostavno nedostatak kinte i volje....:/

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

danas je toliko bio lep suncan dan, da sam non stop drzao otvoren prozor ( ono muzika u kolima, smekerica,ruka napolju :D ) dok sam imao voznju tako da me sada vrat ODKIDAAAAAAAAA ali je zato bio lep dan :))

dosao sam sada iz teretane i okupao se ( konacno ) i cekam pajtose da dodju pa idemo negde na pice

zatravara1gi.gif

...alkohol je nocas moja precica do raja...

Link to comment
Share on other sites

cekao nocni sat vremena, smorio se k'o dabar. satju da zgutam nesto i iem spavam, nadrkan sam 300%

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sacuvaj boze, necu vise da idem ukoliko se i dalje bude igrala dota, previse zivaca gubim na tom sranju, a i to igramo skoro 2 godine sigurno. ne mogu vise to sranje da gledam ocima.

nocas mi je jedna od onih noci kad sam u apatiji...uzas....

dodje mi ovako da spavam...

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
suicide.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

nedostajao si nam sisice malena....nisi bio tamo da dozhivishi "moj timmejt je dete" akciju...inache ja nisam zakasnio na prvi notjni ali je bilo guzva i grejanje u privatnim basovima nije normlano...sad chekam da mi se zagreje voda in the bojler da se reshim gspa =o))

Link to comment
Share on other sites

pa kad vam to njesra krece u 1:15, boli vas kurac...

stijo, vidim dopada ti se the knife ;)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Auuuu...znachi kako sam se odvalio od jela malopre...nisam bar od letos 'vako O.O

Znachi kuma slavila 50-ti rodjendan i bio ja (neki restoran Lola ribar ja mislim, u bulevaru 50 metara od Vuka...)

Znachi pojeo sam 2 karadjordjeve, neki krompir, sira, kolacha, torti, soka....jaaao nisam ovako lepo jeo bash, bash dugo...

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

igiju je rekao margi, a tebi je rekao za mdze.

najjace su mi te "vojska ce te dovesti u red" price.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

aha.. onda ovako:

@igi: shta ti znash o meni, pa mozhesh da prosudish da li sam lenj ili vredan ? :) za pochetak..

@kruko: jesi li bio ? tamo i da necesh, MORASH da radish ono shto ti kazhu inache si u suprotnom najebao, bar je tako bilo kad sam ja sluzhio, a posle takvog tretmana, jednostavno se naviknesh na odredjene stvari...

Link to comment
Share on other sites

pa i gajbi MORAM da skuvam sebi da zderem da ne bih crk'o od gladi, moram da ocistim da bih mogao da disem, moram da trpim sranja po ceo dan jer ne zivim pod svojim krovom, moram ovo, moram ono. sad kao, vojska robija.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jebote, dragane, ja o tebi znam koliko i ti o meni, ali svakako ne mozesh da mi pricash o lenjosti na osnovu toga sta mi se ne radi na kraju dana koji je zapoceo u pola sedam ujutro, koji je ukljuchivao sest sati vezbi na faksu, plus dva sata kolokvijuma, rada u agenciji, odlaska na rhh i skoro tri sata provedena po prevozu od batajnice do grada i nazad...

mislim chill out.ne treba mi svadja, posebno ne sa tobom.

a ovo za med i pcele, pa zar nisi video tv anketu u kojoj su pitali "cigu" koja su najvrednija stvorenja.

a ove priche o vojsci i vrednoci, mislim budimo realni - 6 meseci torture ne mogu matorog konja da promene.mozda kad je moj cale sluzio 18 meseci ili deda tri godine i kada je vojska bila nesto a ne sada kada je na nivou , organizaciono i autoritativno - Drustva gradjana ljubitelja oruzja

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...