Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

^^^to je taj decko koji ce da kreira sajt pete bg gimn koja ce chak imati i forum!!!

ili si ti radio prezentaciju u power pointu za ocenu :)))

enivejz...danas sam puko u skoli na mati sto mi po 10028312838123 put nije priznao tacan zadatak...

tako je to kad se mrze rezredni i profesor mate...pa mi ispashtamo...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Jel ti sad jasno Drale?

jasno mi je bratac, kao sto rekoh, tako sam i ja mislio. identicno, od reci do reci. [:)] i pogresio sam. delom, ali ne i u potpunosti. nemoj misliti da mi je lose ili da nesto serem, i neka ti dokaz za to bude da se nikad ne bih trampio sa studentom iz ove pozicije. svidja mi se gde sam, ali sam shvatio da su mi fundamentalni problemi, koje sam poneo od ranije, ostali i sad. imaj to na umu kad budes citao ovo, da me ne bi pogresno shvatio. jer, zivot je lep. uvek. [:)]

sta hocu da kazem:

ne treba da studiras do 30-te, ali ne presiraj se preko mere. ne ubijaj se neprekidnim sranjem po sebi. ja sam jedno vreme srao po sebi (kako sam neuspesan, kako sam bruka i sramota), i to mi nista dobro nije donelo. naprotiv.

finansijska stabilnost je samo aspekt.

matori ce te smarati dugo posto pocnes da zaradjujes. i posto se odselis. i zauvek.

ribe ce ti traziti uvek vise kesa. nego sto imas ili ikad mozes da zaradis.

nove stvarcice koje toliko zelis ces iscefiti ubrzo posto ih kupis.

pojavice se novi prohtevi. nove galaksije prohteva i mogucnosti, a videces da si sa materijalne strane, samo crv na prasnjavom ubogom mesecu neke zabite planete, tj. pripravnik neke neoliberalno-piratske banditske organizacije u Beogradu, koja sebe voli da naziva "mega korporacija".

a, o problemima koje nosi "redovni posao od 9 do 5" necu ni da pocinjem.

resenje fundamentalnih problema koji te muce nacices SADA ili nikad. samo ako shvatis da resenje ne zavisi od nekog buduceg dogadjaja. vec od toga kako se postavis prema svetu ODMAH, nezavisno od pozicije u kojoj se nalazis.

ocekivanje resenja je mac sa dve ostrice. pilule su malo dete sta se desava sa ljudima izneverenih ocekivanja...

to samo hocu da kazem, a inace ti zelim da zavrsis faks do maja, a da do novembra zaradis svoj prvi milion. eto... [:)]

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Legao sam u 4 i odmah zaspao, a probudio se u 8, i vise se odmorio nego kad sam pre neko vece legao u 10, i ustao u 9 ujutru sjebaaaan...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ROFL @ slika, isti Kjoot.

@topic: zanimljiva nedelja, na onu negativnu stranu. Nisam se pomirio sa devojchicom, moguce i da necu, mada ce vecheras da svrati do mene malo. U shkoli i dalje loshe, moram da se nateram da pochnem da uchim (ali ne mogu, jer je moja cela generacija u fazonu, poslednja godina, samo opushteno, zezanje i tako to, pa ne mogu da iskachem iz mase [:)]).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...