Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

na poslu kao i uvek... juche malo odmarala, sredjivala kucu, vozila rolere sa malim teroristom, danas bila do diktatorke... sve u svemu lepi dani... konachno krenulo lepo vreme... JoJ koja uzivancija :o))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jao, vidi me sa pljugom i pivom :/ :(

E koja si hejterka, hocu da ovakvo vreme bude do leta, bash je lalalala =)))

bio napolju sa tri ortaka, bilo extra, dobro so se prozezali :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Dojajan dan...jebeno usrano dojajan. Prvo jutros bio kod devojchice, raskinuli zato shto je tako najbolje (jea rajt), dobio 1 iz filozofije, iako je idiotkinja rekla da nece doci danas, dobio 1 iz fizike, iako je idiotkinja rekla da nece doci danas. Sjeban sam do jaja zbog ovog predjashnjeg, mada imam utisak da cemo se pomiriti, posto smo posle svog tog sranja blejali ceo dan zajedno i pricali koliko je sve ovo glupo. Nabio sam joj grizu savesti neverovatnu, i sjebala se i ona. I sve je izashlo iz neke najgluplje priche. Shto je najgore, nisam mogao ni da se naljutim na nju, iako je ona kriva. Mozda je tako i bolje...Ako znam shta ce dalje biti, jebite me svi redom...koji usran dan...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Toliko je bio fin dan danas (cak i pre nego sto je granulo sunce) da sam otisao nesto do zemuna da zavrsim za chuku, chuku ipo, i kren'o lagano kutji peske. Dodushe, uleteo sam u 88 da predjem prekom mosta, jer se tamo ne mozhe drugacije, pa onda od mostara peske, bas fino bilo ... poj'o sam neki sendvic u pekari kod sajma koji je bash bio super, svezh, lep, davno mi nije tako dobro leg'o ... onda se redom u razlicitim intervalima koji se "naslanjaju" jedan na drugi video sa 3-4 osobe koje sam imao u planu, a sad pravim neke "skripte i nacrte", plan za sutra i postujem na forumu ... ah, da, potpuno neocekivano za mene, napisao sam i dva teksta ;)

Link to comment
Share on other sites

uchio neshto loma pa pikao ceo dan UFO, spavao dodatno, javila mi se riba i kao neshto se pomirili preko fona, otishao u teshu i crko, sada doshao kuci i najeo se ko prase :)

Jao, vidi me sa pljugom i pivom :/ :(

jao jao .. budalo :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Dojajan dan...jebeno usrano dojajan. Prvo jutros bio kod devojchice, raskinuli zato shto je tako najbolje (jea rajt), dobio 1 iz filozofije, iako je idiotkinja rekla da nece doci danas, dobio 1 iz fizike, iako je idiotkinja rekla da nece doci danas. Sjeban sam do jaja zbog ovog predjashnjeg, mada imam utisak da cemo se pomiriti, posto smo posle svog tog sranja blejali ceo dan zajedno i pricali koliko je sve ovo glupo. Nabio sam joj grizu savesti neverovatnu, i sjebala se i ona. I sve je izashlo iz neke najgluplje priche. Shto je najgore, nisam mogao ni da se naljutim na nju, iako je ona kriva. Mozda je tako i bolje...Ako znam shta ce dalje biti, jebite me svi redom...koji usran dan...

jebiga, zao mi je, slobodno se javi da bacimo koju rech, nije zabranjeno :)

meni je bilo extra, bio na ispitu uradio do jaja, posle kod ortaka radili drvenariju, pa otisli na sket, onda stukli neki viski i 2 gajbe vopija, njegova keva napravila i pizzu i palachinke, i na kraju kad smo se nekako otreznili i svi sredili kod mene pikali pes 2on2 :)

Do ponedeljka odmor, svaki dan bleja, zezanje itd :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ustao u 8.00 po navijenom satu okupao se za 5 min i onda malo neko brojanje nabrzaka gde sam se iseko za sve pare ono 45 min kasnije ne mogu totalno da zaustavim krvarenje. tako da cu da lupim mental note to majself ne bojati se ujutro brzo dok si pospan ikada vise!!!!

Inace danas me ceka jedan od onih dana kane nemozes ni da se ispisas kako treba....

Link to comment
Share on other sites

@ SOAD girl

au, sta operises nesreco?

Ja lagano ustao, overavam forume, kljukam se kofeinom, i spremam se da krenem da ucim komercijalni urbanizam, koji zapavo predstavlja logistiku sa lepim nazivom. Danas moram da se cimam do grada i zemuna, a vreme je bljak, bas bezveze...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...