Jump to content

Kup Radivoja Koraca


Formica

Recommended Posts

Izgleda da sam ja zaduzen za domace basket teme... :)

Ok krece nam Kup.

Duki je navodno izjavio da je partizan "gladan" trofeja jer ga kao nije osvojio od Duple Krune 2002. godine.

Zvezda je "ukrstena" sa Partizanom i ako sve bude ocekivano imacemo derbi u Pioniru.

Sa druge strane Hemofarm igra dobro, od FMPa se ne moze mnogo ocekivati iako su oni "Kup-Ekipa" ali kada se medved probudi iz zimskog sna oni lice na 12 aveta na terenu.

15.02.2006 u 17:30 Atlas - Lovćen

16.02.2006 u 17:30 FMP - Ma

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

omg zvezda pwned...

rasturicemo vas glodari...aaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaa [:D]

enivejz...ne mozemo da dobijemo ovaj Partizan 100 godina...aj valjda ce sad da nas usere...ali prvo da dobijemo Atlas koji nas je izbacio prosle godine ;)))

finale FMP-Czv (dace bog)

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

omg zvezda pwned...

rasturicemo vas glodari...aaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaaaaa

aaaaaaaaaaaaa  [:D]

kakav pocetak post-a... :)

tesko da ce FMP stici do finala ali posto se Konli povredio... hm, ko zna...

Videcemo da li ce pobednik derbija da se emotivno isprazni i da li ce imati snage da odigra finale na visokom nivou...

ajde sad nemam vremena da se raspisem, palim na tekmu... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

evo mog komentara od juche koji zbog izuzetnog rada foruma nisam uspeo da postujem :)

___________________

danashnji dan u pioniru bih opisao u dve rechi-dosadan, dosadan...

srecom, mushki se dele sinalco i voda voda dole, pa smo makar pili ovaj topao, a i odvratan sok...

dakle, sve je bilo loshe. zvezda ochajna, partizanovo prvo poluvreme od preko sat vremena sa 181638 faulova (partizan je valjda imao 22 faula na poluvremenu, zvezda 19, atlas 22 na celoj tekmi), malo bolje drugo, ali da se ponovim-dosadno, dosadno...

nadajmo se da ce derbi uneti malo zivosti u pionir u kome je poseta smeshna, ljudi su pametni shto ne daju 300 (500 ili 700) din za ove raspale tekme...

___________________

a oko danas, bilo je super navijanje na derbiju, zvezda nas je zasluzeno razbila, moracemo mnogo da uchimo da bismo im se suprostavili u daljem toku sezone... da nisu promashili onoliko penala, bilo bi realnih 20 razlike...

hemofarm zasluzeno proshao, vukojichic je na konferenciji plakao na sudije, i mnogo vishe bacanja za hemofarm, sve u svemu, bolji tim ide dalje iz tog para.

gurovic je danas vec u prvim sekundama utakmice pokazao zashto ne zasluzuje nikakav komentar... sve to posle 2 minuta u igri, a znamo da je posle proshlog derbija bila pricha "oni su tu da provociraju, mene to ne dotiche, ja ih ni ne chujem"... chovek je govno kakvo se retko vidja...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

gurovic je danas vec u prvim sekundama utakmice pokazao zashto ne zasluzuje nikakav komentar... sve to posle 2 minuta u igri, a znamo da je posle proshlog derbija bila pricha "oni su tu da provociraju, mene to ne dotiche, ja ih ni ne chujem"... chovek je govno kakvo se retko vidja...

Ja mislim da je on malo lud... Mislim, gledam i kad neko u Zvezdi ne odigra dobro u odbrani ili mu, nedajboze, neko ne doda u napadu kad je sam na sutu - on ispizdi nikad gore! Pa onda "komunikacija" sa navijacima, pa secate se kad je "napao" Dudu Ivkovica kad je Dynamo igrao u Pioniru...?

Al' dobro, samo neka je on u (kakvoj-takvoj) formi dokle god igra kod nas. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

a oko danas, bilo je super navijanje na derbiju, zvezda nas je zasluzeno razbila, moracemo mnogo da uchimo da bismo im se suprostavili u daljem toku sezone... da nisu promashili onoliko penala, bilo bi realnih 20 razlike...

hemofarm zasluzeno proshao, vukojichic je na konferenciji plakao na sudije, i mnogo vishe bacanja za hemofarm, sve u svemu, bolji tim ide dalje iz tog para.

gurovic je danas vec u prvim sekundama utakmice pokazao zashto ne zasluzuje nikakav komentar... sve to posle 2 minuta u igri, a znamo da je posle proshlog derbija bila pricha "oni su tu da provociraju, mene to ne dotiche, ja ih ni ne chujem"... chovek je govno kakvo se retko vidja...

licno mislim da je danasnju utakmicu izgubila Uprava tj. vodstvo kluba.

Necu mnogo da se pravim pametan i pricam kako ovaj nije odigrao dobro zonu onaj choveka... to drugi put :)

Duki je rekao da tim cine 12 igraca koji najbolje funkcionisu. Ok, ako Smiljanic i Cummings funkcionisu 2% dobro sa celim timom onda cu se ja lepo na sledecoj tekmi Partizana javno obesiti. Posebno mislim na onog prvog bambusa.

Posle 22. minuta su Grobari poceli da navijaju i mislim da je to pomalo dalo krila Partizanu.( to je neki moj utisak)

Ne slazem se da nas je zvezda razbila. Jer je pre "trojke"(ja bih za ono dao 4 poena) O' Bannona, Miloje imao cistu poziciju koju je promasio. Onda Luka ispusta loptu a Gurovic zakucava.

Posle tog zakucanja se poneo kao izvorni kompleksas kojeg majka nece vise roditi.(inache pretpostavio sam posle proslog derbija da ce on da pokusa da nas zakopa)

Meni je bilo super i pored poraza. Videcemo se u GY ligi jos jednom najmanje i ako Bog da u finalu nase lige u pet utakmica.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

zanimljiva situacija,padnem tiket,odigrao sam keca na Partizan :)))))) jbg,trudim se da budem objektivan u kocki :)))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

a oko danas, bilo je super navijanje na derbiju, zvezda nas je zasluzeno razbila, moracemo mnogo da uchimo da bismo im se suprostavili u daljem toku sezone... da nisu promashili onoliko penala, bilo bi realnih 20 razlike...

E prc. Da smo umesto 20 turnovera imali 10, a od toga iskoristli 5 napada, pobedili bismo. :P

Utakmicu je realno prelomila O'Benonova trojka. A presudnu ulogu su igrali mnogo angazhovanija odbrana Zvezde i katastrofalna igra Perovitja i Pekovitja.

Fakat je da su ekipe podjednake snage, i da tje biti pitanje trenutne inspiracije za svaki derbi do kraja, shto je sa jedne strane dobro, ali je loshe zato shto ta snaga nije neshto posebno velika. ;) Hotju retji, za to izjednachavanje snaga mnogo je zasluzhnija ochajna situacija u Partizanu nakon odlaska Divca i Danilovitja (ne postoji plan dovodjenja igracha, menjaju se po petorica u toku sezone...), nego bash znachajno jachanje Zvezde.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Lepo ZVezda igrala juce ...svaka cast momci...

svakako jedna od najlepsih utakmica i sto se tice igre i sto se tice navijanja...

veceras tesko protiv hemofarma...

ali ajd' videcemo...

Ma kako tesko?

Tesko je bilo protiv grobara, danas bi trebalo da bude rutinski.

Mada, verovatno ce me kostati ovo sto sam napisao... :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

srecom, mushki se dele sinalco i voda voda dole, pa smo makar pili ovaj topao, a i odvratan sok...

Kad rece sinalco, jel samo mene uzasno iritira ona sinalcova reklama sa loptama u loopu koja traje pola sata?! Zasu ... Sto se utakmice i komentarisanja tice, nemam sta da dodam, dobar deo sam napisao tamo u onom topicu kada je zvezda izgubila od partizana u GY ligi, pa bih na tome i ostao.

Da budem iskren, smorilo me vise to sto su cesi izgubili u hokeju nego sto je zvezda dobila. Al' danas u finalu, to je vec druga pricha ;)

Link to comment
Share on other sites

Bash kao sto sam rekao !

Trenutno u zemlji nema jacheg tima,momci igraju stvarno super,

na drugoj strani jednie svetle tacke su bili Bolic i Rashad Wright ( Decko je extra igrachina ) !

Svaka cast Zvezdi na vishe nego ubedljivoj pobedi !

p0z....

e sad, da li su rano usli u formu to je pitanje.

Partizan mora da se usaglasi sa play-om.

Kao shto neko rece (Lex valjda), Partizan i CZ su jako ujednaceni i bice izuzetno dobrih meceva.

Cini mi se da Antic daje Zvezdi oni sigurnost, i ako hocemo da je savladamo moramo da njega neutralisemo.

Cestitam na Kupu!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

taj gurovic je meni podario nejlepsu kosarkasku noc u zivotu... a braco srbi pretpostavljam i vama??? i vrlo je licemerno kenj*ti po njemu... imate vaseg pulena... belog medveda... koji se ne seca kad je zadnji put izgubio derbi... SVEMOCNI MVP koji je neunistiv... i za koga uvek nadjete opravdanje... a svi oni koji su juce skandirali gurovicu da je ustasa mogu kolektivno... znaju i sami... zbog njih ne vredi zaradjivati ban...

btw. tripkovic je mnogo ludo dete...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...