Jump to content

Druid


shaylee

Recommended Posts

ajde cuti kada ne znash....sada sam bio sa tim chetnikom na krstarici koj me je ubedjivao da je uradio molten sa 7 coveka za 3 sata i da su ubijali zmaja koj ne moze da istroshi manu. imam screenshot al me mrzi da uploadujem...

Ne znam shta vas dvojica radite i o chemu prichate ali ovo shto sam napisao stoji i tachno je.

.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pazi generalno me neman nervira za pare ali ovde moram da se slozim sa njim ... kad procitam onaj cetnikov post dodje mi da zaplacem od muke ....

btw moonkin govno za pvp onako za pve i nije losh za farm ako si u epicima i neces da te mobovi udaraju zbog repair costa

btw dmg balance druida ~ dmg frost maga samo sto druid nema nista od uptodmg opreme (epic) pre aq-a i emerald dreama tako da to malo ujebava situaciju ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Hehe, znam gde mogu da se nadju epici za druida, ali ne vise na drvetu i ne cekaju samo mene da ih 'uberem' :)

Nemam nijedan talenat u feral i oprema mi je za resto skroz, ali mi se desilo kada sam solirala par puta da sam u cat formi imala crit oko 650-700 (nemojte da se smejete, meni je to puno :D)

Planirala sam da ubacim decursive sutra/prekosutra, ali procitah onaj topic o banovanju nekog lika sto je imao instaliran taj addon i sad se premisljam [:(] Ne znam da li cu morati da imam decursive kao stavku 'pod obavezno' kad budem isla u MC tako da ne znam sta da radim sada .. [b)]

Elem, ove nedelje treba da uradim MC quest, mozda i za Onyxiu (mada mi se vec smucio jailbreak), pa cemo da vidimo za te epixxe :) (samo dok pohvatam sta i kako se radi tamo [:I] )

Home is where the hearthstone is.

Link to comment
Share on other sites

kad ja sa tavana progovaram.....eto i ja imam druida 44 lvl na Sylvanasu,skoro ceo feral + nature's grasp u balancu(bez kojeg btw smatram da se ne mogu dobiti pale i slicni u pvp-u),samo ja sam malo cudan druid,imam opremu za spellcast a.k.a. budzim intellect +stamina+spirit, bear form mi sluzi da povecam armor i staminu kad zagusti u instancama,posto sam prvenstveno healer

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...