Jump to content

Warriors Only


evgeniy

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uh uh ajmo redom

physical crit je 200% bez talenata znaci 100% bonus dmga

spell crit je 150% bez talenata znaci 50% bonus dmga/heala

sto ce reci sword spec > axe > mace

te sve taktike za druid vs war i mag vs war ce vam proci ako vam je protivnik glup.

Mag pwna wara u 1vs1 i druid pwna wara u 1vs1 ...

hanter ... war moze da dobije samo ako rezistuje trap (koji je inace frost spell a ne fire) ako ne rezistuje hant ga proseta kroz 3 trepa lagano sa 3 aimeda i 3 multija i war je istorija .... a sto se tice skater shota ... pa ako war ima pola mozga bice imun na to kad pridje hantu ... zerker rage ili kako se vec zove i imun si na scatter a i prekidash ga ako je vec na tebi ...

btw ja ne znam koji mag sa pola mozga ti dozvoli da ga chargeujes u duelu ....

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

1 na 1 je gluupost. . sta ste time dobili ... ja kvalitet klase i builda te klase u pvp gledam po kiligs over time .... tu mag zaaiista blista ... dok npr enchanting shaman je u svakom BGu hard core shit ... mislim uleteti u borbu cak i u wsg i cekati da ti procuje bilo sta je smeshno ... mislim nebitno i da prcuje 2 - 3 puta opet sve se sodi na srecu = nije cist i najefikasniji .. zato su npr shamani naterani da rade elemental fury + chain lighint build ...

sve u svemu 1 na 1 je potpuno ne izbalansiran ... jer uglavnom klase koje u 1 x 1 npr jedu maga u BGovima pushe karu najvecu .. mislim da igrati maga i posle toga shadow priesta to pokazuje najbolje ... iako shadow priest sabije maga 1 x 1 bez problema ( osim ako ga ovaj ne ovujem sa serskim kritikalima i trinketima ) zato u bg priest ce tako jebeno da se smori .. nema nikakv burst dmg praktichno samo stoji baca dot i mind blast ... ako baci manma drain ima da umre u 2 sec ...

dakle one klase koje pvnz u 1 x 1 uglavnom su osakacene u masovnim borbama ... sve u svemu divite se blizardu ... igra je balansirana iako ja ne mogu 1 x 1 da ubijem druida nikad zato u bg mogu od istog tog druida ako hocu da imam 10 x vishe kiligng blowsa ...

sta sam hteo da kazem ne znam ali nije ni bitno

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Druida ne mozes da dobijesh, sa tim se pomiri... Dire bear te nadjebava i u HP i armor za debelo, damage mu je jadan ali on ima i stun (bez talenta) i heal.

cant agree with that one

zato shto sam 4x uzastopno lomio dr00da 3lvla veceg od mene

mozda on nema pojma da igra ili sam ja tolko dobar [^]

sigurno ovo drugo......double [^]

nego...

Huntera bi trebao da dobijesh... on nema nachina da umakne, samo treba drzati hamstring. Ne diraj peta, on ti daje aggro za MS i overpower :P

da tako i radim i sa 50% hp sam ubio huntera 1lvl veceg 100% hp....

yet again.....

mozda on nema pojma da igra ili sam ja tolko dobar ....triple [^] lol

rogovi padaju ko muve ...

Link to comment
Share on other sites

<= chovek koji je sa warrom lvl 35 ubio maga lvl 38, na inzhenjering (i malo cooking =o)) naravnom, a i na magovu glupost jer ovaj nije hteo da me shipuje i da bezhi..granate su keva, a explosive sheep su smogo zabavne (posle nije tako znachajan taj njihvo dmg od 200njak), uglavnom sa warrom stance dancing i inzhenjerija i dobijace te samo bash dobri igrachi =o)

takodje sa lvl 36 warrom lvl 39 roga i to NAKON sto su nam ubacili ljigavu ultraociglednu retaliation animaciju, mislim kad krenu oni macevi da se vrte oko mene svako sa pola mozga bezhi iz milija...to mi smeta najvishe i to vidim isto kao josh jedan nepravedni warr nerf =o)

*edit*ovde sam nesto oftopichio...zabaravite =o)

Link to comment
Share on other sites

Uglavnom, kada se prica o duelima, misli se na lvl 60 likove. 

me know :))

samo da vas pitam..........

1. iz OG za UC polazim i ispred OG dueluju se lvl 60 warr i lvl 51 mage...

i mage ga je ubijo sa 90% hp. Jel taj warr nema pojma [ili mi se chini] ili je mage tolko jachi od warra ??

2. ima jedan lik ... lvl 52 stone guard je [chini mi se da nema dalje]

nalomio je lvl 60 locka, warra, magea i dr00da ispred mene..... naravno duel

jel ima on tolko dobru opremu pa razbija ili jednostavno bolje igra ??

btw. pohvaljujem topic koji ide u smeru kako treba da se razvija. keep it up.

dosadni ostali pa sam morajo da otvorim ovaj i da imam gde da porazgovaram ki chovek [:)]

btw gde se nalazi ovaj Trinket

josh sam scout ali mi treba josh malo za grunta

gde da uzmem item ??

Edited by deGrasso
Link to comment
Share on other sites

u orgrimaru .. ko hoce da se cima neka ti objashnjaava detaljno gde ga kupujesh :)

ovo sto si gore napisao da je mag ;vl 51 / 60 dobio tako lako wara ... to moze da znachi samo 2 stvari :

1. warior je fury speced i nema mozga

2. warior je protection speced i nema mozga ...

mage > war samo zato sto mag ne zavisi ni od kakvih itema , ni bilu toliko koliko bilo koja melee klasa , jer ti ako si war i nemash dobor oruzje ti ne pravish dmg ... dok ako si mag i nema nista na sebi opet pravish pristojan dmg ...

btw ubice magova 1 x 1 = druid , shadow priest , demo lock ...

medjutim stvari se menjaju kao sto sam rekao u mass pvp tj BGs ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

me know :))

samo da vas pitam..........

1. iz OG za UC polazim i ispred OG dueluju se lvl 60 warr i lvl 51 mage...

i mage ga je ubijo sa 90% hp. Jel taj warr nema pojma [ili mi se chini] ili je mage tolko jachi od warra ??

2. ima jedan lik ... lvl 52 stone guard je [chini mi se da nema dalje]

nalomio je lvl 60 locka, warra, magea i dr00da ispred mene..... naravno duel

jel ima on tolko dobru opremu pa razbija ili jednostavno bolje igra ??

dosadni ostali pa sam morajo da otvorim ovaj i da imam gde da porazgovaram ki chovek  [:)]

btw gde se nalazi ovaj Trinket

josh sam scout ali mi treba josh malo za grunta

gde da uzmem item ??

ti dechko prosto prizivas flejm ... ali izgleda da se ljudi suzdrzavaju ....

elementarno nepoznavanje igre prosto kipi iz tvojih postova ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ti dechko prosto prizivas flejm ... ali izgleda da se ljudi suzdrzavaju ....

elementarno nepoznavanje igre prosto kipi iz tvojih postova ...

nemoj tako,koliko god da je decko "tard" i ti si bio tu negde kad si poceo da igras,

zato se suzdrzi flejma...Sada si goshu ali nisi imao blage o igrici kada si poceo da

igras,kao i svi mi... m i right?

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

sustina je da ako znas da igras znas a ako ne znas predji na tetris!!!

ne kazem da ja znam ali sve se uci!protiv warra sam duvao prekida mi fear i onda me pwnuje ali i to se nauci(fear x2 za redom kad iskoristi trinket opet samo nastavi da trci,protiv uda(lol) warra treba fear x3)i tako sve se moze kad se....nauci!(me noob,they gank me all the time) [:D][:D]

...

Link to comment
Share on other sites

(me noob,they gank me all the time) [:D]  [:D]

u got that left lol

nego......

ti dechko prosto prizivas flejm ... ali izgleda da se ljudi suzdrzavaju ....

elementarno nepoznavanje igre prosto kipi iz tvojih postova ...

techo, i ti si bio truba kad si pocheo

Edited by deGrasso
Link to comment
Share on other sites

u got that left lol

nego......

techo, i ti si bio truba kad si pocheo

da samo sam ja kad sam poceo citao po forumima sajtovima talent kalkulatorima itd itd a nisam isao po forumima i lupetao ... sreca pa je ljudima preko glave flamea sa random nickovima sa foruma ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

sustina je da ako znas da igras znas a ako ne znas predji na tetris!!!

ne kazem da ja znam ali sve se uci!protiv warra sam duvao prekida mi fear i onda me pwnuje ali i to se nauci(fear x2 za redom kad iskoristi trinket opet samo nastavi da trci,protiv uda(lol) warra treba fear x3)i tako sve se moze kad se....nauci!(me noob,they gank me all the time) [:D]  [:D]

vec sam rekao ovo gore [V]

lol

reroll [;)]

moracu i ovako i onako u svakom slucaju sam mislio na Insignia of the Horde

...

Link to comment
Share on other sites

peonta je da 33 / 5 / 13 build je daleko superiorniji i verovali ili ne sveokupno uspunjava sve zahteve velikih igracha u svojim pohodima na azeroth , sto se ne bi moglo reci a kamoli pouzdano tvrditi za zhioko rasprostranjeni ali ipak ne tako kontrolisani warior build 31 / 20

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...