Jump to content

Warriors Only


evgeniy

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma nisam .. nisam uopshte odradio taj kvest jel sam furao fury build =)

al sekira je totalno dobra za arms build i traje bar 12-13 lvla opushteno .. koliko se secam jedino shto je mozda menja na 5X lvl je onaj mace iz Uldmana .. dodushe to mi je za palu bilo =)

naravno to je pre nego shto su olakshali kvest za IBS koji kad se pojavio nije imao premca u relaciji trud/vreme : rezultat [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ma nisam .. nisam uopshte odradio taj kvest jel sam furao fury build =)

al sekira je totalno dobra za arms build i traje bar 12-13 lvla opushteno .. koliko se secam jedino shto je mozda menja na 5X lvl je onaj mace iz Uldmana .. dodushe to mi je za palu bilo =)

naravno to je pre nego shto su olakshali kvest za IBS koji kad se pojavio nije imao premca u relaciji trud/vreme : rezultat [:D]

al si zato mogao da imash i IBS i Heartseeker ako si ubio chuvara groblja, pa posle obavio promenjeni quest. raj za warriore [^]

WW oruzhja su preterana ako imash ortake koji ce ti skupiti sve quest iteme, do 40. lvla ce ti sluzhiti, a ako si jadan i duzhe [:D]

Link to comment
Share on other sites

Nisam warr ali poenta: nije to TOLIKO vazno, sve do 60og lvla... oprema nema veze a shto se tiche talenata sve jedno je kako cesh da pomeshas arms/fury...

samo nemoj defence dok ne budesh morao i pichi :)

Bogami oprema i te kako ima veze... [:)]

Warrior je klasa koja najvise zavisi od opreme, naravno ne treba se cimati previse na manjim lvlima, ali bar zelene iteme do tri lvla ispod trenutnog. Jbga za warra treba dosta para, ja kada sam ga igrao imao sam dosta casha od prethodnog lika, i mnogo se primeti kada se ponovis sa opremom.

Aj i da dodam da je po meni, za lvlovanje stamina najbitnija, skracuje CD dosta...

Link to comment
Share on other sites

al si zato mogao da imash i IBS i Heartseeker ako si ubio chuvara groblja, pa posle obavio promenjeni quest. raj za warriore  [^]

WW oruzhja su preterana ako imash ortake koji ce ti skupiti sve quest iteme, do 40. lvla ce ti sluzhiti, a ako si jadan i duzhe [:D]

Sta se ti kali meshas u poslove warrior...koji beshe lvl 10-15 [:D]

U svakom slucaju samo se ti drzi Arms-a,Fury mozes da probas tek kad dobijes Enrage i Flurry da vidis kako ti se svidja.

Sto se tice wep. ako si alijansa mozes da uzmes onu sekiru iz SM questa.

Takodje mozes da uzmes iz uldamana Stoneslayer ili Rockpounder.

Naravno na 51 IBS je najbolji izbor jer je free i veoma lako se dobija.

Posle toga je na tebi ako ostanes na AV imas ok stvari:TUF,Don jul,The Immovable Object,Frostbite...to ti je i najlakse da dobijes.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

vs maga nabavi onaj trinket da se oslobodish imobolizing efekata ... jer kada te uhvati u frost novu najebao si ...

takodje morash stalno da prebacujes u berserker da bi mogao da radish intercept posto je to od krucijalnog znachaja ... prvo sto bacish na njega baci hammstering i to je to :)

tactical masteri ( ilikako god se ove ) ono sto ostavlja rage posle menjanja stancea jako pomaze

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

PVP taktika = charge fear die repeat :P Barem za AV... u AB sa healom mozes da napravish ogromnu shtetu.

Trinket mozes u duelu da upotrebish jednom, dok mag verovatno izvuche 2 frost nove. Intercept CD je 30, sa talentima 20, sa pvp opremom josh manje... a blink je 15s. Dodaj na to i polymorph i frostbolt snare... jako je zajebano dobiti maga.

Druida ne mozes da dobijesh, sa tim se pomiri... Dire bear te nadjebava i u HP i armor za debelo, damage mu je jadan ali on ima i stun (bez talenta) i heal.

Huntera bi trebao da dobijesh... on nema nachina da umake, samo treba drzati hamstring. Ne diraj peta, on ti daje aggro za MS i overpower :P

Realno radi se o kamen papir makaze odnosu u klasama. Na svetu trojku nemoj da rachunash (Recklessness, Retaliation, Shield Wall) jer ih cooldown od pola sata (!!!) chini beskorisnim za duel.

stop making sense!

Link to comment
Share on other sites

ja protiv magova imam jednu taktiku koja upali u recimo 70-80 % slucajeva prvi put, to infinity kod nekih [:D] . Ovo se odnosi na duele: Na pocetku fighta chargujesh maga, mag cim vidi stun, vecina njih iskoristi blink, oni pametni bace novu, tu si sjeban , mozesh da se izvucesh trinketom mozda, ali ako je pametan bacice ti polymorph i poceti duel iz pocetka. Sad nastavljamo od tog njegovog blinka, kad baci blink, odma zeker stance i intercept, tu mozesh da iskoristish negde zeker rage usput, i obavezno bloodrage, jel ti treba instant ragea odma za pullmel sheep,dakle, mag je stunovan 3 sec, pullmelujesh mu ovcu koju obicno baca poshto mu je to jedini izlaz s obzirom da su mu ostali skilovi za bezaniju na cd-u, tu ga harmstringujesh ako nisi uspeo prilikom prvog charga, on baci novu idesh trinket i mag je odprilike pecen [;)] . Sve ovo treba da se odradi prilicno brzo, ali ko ne moze, ne treba da igra warra [:D]

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

PVP taktika: "granate! uvek nosi spremne granate! MNOGO" =o)) inzhenjering je keva za warriora

kad vec pomenu inzhenjering, danas me je jedan sa gnomish death ray odvalio za 4k+ dmg-a. LIEK WOA ! Tako da big sign na inzhenjerstvo, it pwnz, ne samo za warra , za sve klase.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

u principu warrior ima realne shanse protiv maga,sa otprilike ovom taktikom koju je immortalis postovao.

uglavnom uvek hamstring,moze i piercing howl...intercept,pummel,trinket obavezno...

btw ja lakshe druide dobijam nego huntere,poshto uglavnom cekaju dosta dugo pre nego shto se hiluju,iskoristish odmah trinket kada ti baci roots,pummel dok se hiluje,sacuvash malo ragea za ms+whirlwind+execute,bilo shta shto je instant...ako hunter zna da igra nemash neke velike shanse protiv njega(osim ako te ne usere).

shadow priestovi i lockovi uzash...

Link to comment
Share on other sites

Mda...sto kole kaze,bombe su ti potrebne.

Sto se tice huntera dobar hunter ce uvek da te drzi na razdaljini,ako mu uradis hamstring u vecini slucajeva hunter ce da ti spamuje imp. wing clip dok te ne imobilizuje il ce jednostavno f deat h i postavi zamku,naravno ima i counterattack da te imob. na 5 sec + scater shot. Znaci moze na dosta nacina da te odalji od sebe...posle toga sve se svodi na glupi kite.

Sto se tice maga...Pom+Sheep :)

Za war su sve klase dosta zajebane,sem rogue-a(bar meni nije bio tezak).

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

uhm realne shanse protiv magova, greshish sinko , silno greshish. Ova taktika gore se bazira na greshkama koje mag napravi, jedan sheep ili freeze iz kog nemozesh da izadjesh protiv dobrog maga i ti si istorija. Ne samo da mogu da te oneshotuju bukvalno u kombinaciji sa trinketima nego mogu da se izivljavaju. Da nepricam o tome kakav set bonus imaju na full tier 2 ...

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

shansa je ovako kao shto sam naveo gore 80 % ili nikakve, recimo 20 % ako igrash protiv maga sa mozgom, jedini nacin da se dobije dobar mag sa dobrom opremom, recimo tier 1 i trinketi, je ako napravi teshku greshku , afther all, moze da te sheepuje kad oce, bandage i nanovo...

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...