Jump to content

h8


Sharulja

Recommended Posts

Ljudi...ne kapiram vas...

MOLIM vas objasnite mi koji je vama qrac u poslednje vreme O.O

Od pre nekih metar dana sam izvalio da nema ni jednig, BUKVALNO NI JEDNOG topica da moderatori ne prete kako ce da obrishu postove, kako ce da banuju likove, pa onda su topici zatvarani, brisani....

Koji je fazon... stalno neka pretnja da ne budzimo postove a ja ne kapiram nikako koja je poenta ako ja vidim da neki tamo lik ispod avatara ima neke tri kockice i pishe neshto shto samo on i josh par njegovih drugara razumeju o.O

Odluchio sam da otvorim ovaj topic kada sam video malopre da Azdaja kaze Degrasu :" degraso prekini sa tim tvojim hahaha i glupostima poslednja opomena" =/

I ja lepo pogledam shta je Degraso uradio...kad ono uradio je nishta drugo nego shto svi mi radimo...neko neshto izvalio i on napisao "[roflmao]" ili "looooooool" ili "hahahahh koji car".

molim vas recite mi da li je to razlog da vi nekoga banujete na 3 dana, zato shto je 3 puta napisao lol =/

Pa chemu drugo ovaj forum sluzi nego da dodju ljudi, prozivaju se i zajebavaju...

Kada sam prvi put otkrio RUR meni je to bilo apsolutno fantastichno... Kao neka mala zajednica gde (skoro) niko nikog ne zna ali se svi ponashamo kao da se znamo ceo zivot...

Shto sam vishe blejao sve vishe i vishe topica je bilo brisano (by moderatori / admini) i to je ono shto je unishtilo srz i dushu ovog foruma...

i evo ja sad ovo napisao i sad treba da chekam da popijem ban od nekoga kome se ne svidja ovo shto sam napisao (a koja o5 poenta bana kad o5 mogu da napravim acc pod adresom neznamnijashta@yahoo.com i o5 posecujem forum=/ )

toliko...

Edited by Sharulja

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

ma smor, vec sam na par topica naiso sa istim stavom, mislim ono kao, ovde smo svi da se zezamo i ako ja ocu da napisem samo lol, ili bilo sta slicno, koja je poenta admina da lockuje/brise topic ili da banuje ljude. Ono kao mozda, ali mislim da nije to, neki ljudi moraju da svate da je ovo forum, a ne chat, pa su takve poruke neizbezne.

Ne secam se ko je pisao kao netju vise da cujem poruke tipa mrzim paladine itd... mislim sta da ti kazem, mrzim paladine, dosadni su i predstavljaju heal-botove u wow-u cak i prist predstavlja vecu pretnju od njih, probaj warriora ili prista :P

Mislim ok, neke stvari treba poslati preko PM-a ali opet, ako lik postavi pokoje pitanje off-topic ide kao nemoj da budjis postove, mislim meni je terbalo 2 meseca da prokljuvim sto svi imaju walker ispod avatara :/, nije kao da ce sad lik sa 5k postova da bude nesto pametniji neko onaj sa 50ak.

Covece na rur-ovim forumima sam neznam ni ja kolko, uvek je bilo zezanja, ali zatvaranje topica zbog potpuno nebitnih stvari je .... bezveze. I sto kaze op, nije kao da ja sad placam da bi koristio ove forume, oni su tu da se svi dobro zezaju.

Edited by renegade.crs
Link to comment
Share on other sites

dunno koji je problem [?]

kad neki moderator napishe lol ili roflmao vishe puta nije problem ali kad degrasso napishe onda je vreme za pretnje i [u zavisnosti od raspolozenja] trodnevni ban.

ajde banujte me.......pa da vam se namesti srce........ako je to problem

Link to comment
Share on other sites

pa shto jes', jes' spama ima pun qrac, al' shta je tu je, ako pochne brisanje postova/lockovanje topica/banovanje acca, onda mislim stvarno....

1. ljudi ce se buniti (vec su pocheli)

2. pochece da mrze admine i moderatore vishe nego ikada

3. ispljuvace forum u svim pogledima

4. forum ce umreti :P

[al' sam ga sad napisao, svi ce reci "jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeee", ali pomislite ako vama neko obrishe post prvi, pa drugi, pa terci, put, da li bi iritiralo, lichno mi se nije desilo, ali primecujem da ce trenutni moderatori pre upozoriti nekoga za "LOOOL" post nego za "pichka ti materina, ovo-ono" post.....]

Link to comment
Share on other sites

pa shto jes', jes' spama ima pun qrac, al' shta je tu je, ako pochne brisanje postova/lockovanje topica/banovanje acca, onda mislim stvarno....

1. ljudi ce se buniti (vec su pocheli)

2. pochece da mrze admine i moderatore vishe nego ikada

3. ispljuvace forum u svim pogledima

4. forum ce umreti :P

[al' sam ga sad napisao, svi ce reci "jeeeeeeeeeeesteeeeeeeeeee", ali pomislite ako vama neko obrishe post prvi, pa drugi, pa terci, put, da li bi iritiralo, lichno mi se nije desilo, ali primecujem da ce trenutni moderatori pre upozoriti nekoga za "LOOOL" post nego za "pichka ti materina, ovo-ono" post.....]

Pa ni nema vise aktivnosti na ovim forumima, evo vec 3-4 dana nema neki noviji topic, sve opcije su zabranjene, sve imalo interesantne su lockovane, jer je neko napisao kobnu rec "lol"<-citat, nemojte zbog ovoga da lockujete i ovaj topic.

Link to comment
Share on other sites

Ja ovaj forum o wowu pratim 2-3 meseca, i sve do skora mi je bilo ekstremno zanimljivo, pricalo se dosta o igri i klasama i svemu, medjutim u poslednjih 15 dana skoro svaka interesantna prica je umrla i sve se svodi na debilizme o caku norisu koji veze sa wowom nema ili linkovanja nekih gluposti koje se pisu na zvanicnom blizardovom forumu i koje bi kao trebalo da budu zanimljive. Koliko vidim i oni ljudi koji su pre postovali i koji su odrzavali duh foruma sve slabije posecuju isti.

Izgleda da ce da bude kao sa dotom... dok smo je samo mi matorci igrali po igraonicama bila je ekstremno zanimljiva i topici su bili smisleni, sada su i igru i forum preuzela retardirana deca. U taj deo foruma vise ne zalazim ni pod razno.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

... ovaj topic ... hmmm se moze okarakterisati kao ... uobichajna glupa srpska posla . Ne stajem ni na ciju stranu , jednostavno je debilno

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

boze budala

Kolko sam ja upoznat sa situacijom,to "hahaha" i roflmao dzabu se i valjda i danas smatra kao jebeni spam

Koja je poenta posta tipa LOL,roflmao itd?

ZNam,neverovatno ali mene bas boli tuki sto je neko imao nuzdu da stavi LOL ili ROFLMAO na neki iole ozbiljan post i to jebenih 7 puta u sekundi po topiku,idi bre upoznaj ga/je u rl pa mu/joj se smej i vici LOL ceo dan mozda ti i da malo da se igras...vece su sanse

Ja ne znam za vas al kad vidim 7 vezanih postova tipa lol i tako dalje,skoci mi pritisak za frtalj i po

Moderatori i admini vas vole ko decu svoju i oce da vas nauce da pisete p-a-m-e-t-n-e postove sa bilo kakvim s-m-i-s-l-o-m u njima...ovo nije WoW ovo je f-o-r-u-m...

Where is your love ?

Koji qrac postujete ako nemate sta konkretno da kazete?

:-)

Link to comment
Share on other sites

Koji je fazon... stalno neka pretnja da ne budzimo postove a ja ne kapiram nikako koja je poenta ako ja vidim da neki tamo lik ispod avatara ima neke tri kockice i pishe neshto shto samo on i josh par njegovih drugara razumeju o.O

e..jel se secas kad nam je hemicarka u petak..... [:D]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

E sad, da pocnem...

JungleBoy je lepo rekao, sta imas da postujes 'lol', cemu to, ok ako si prvi, ali ako quotujes po xyz put isti post i pises 'lol' ne da ce da bude obrisan post, nego ces da budes cascen i opomenom...

Je*em mu mater ljudi, svaki drugi topik je izdrndavanje na neciji racun, nikad se ne vodi diskusija na zapocetu temu, vec se posle II,III posta skrene sa teme i pocne prozivanje na-bilo-koju-tupavu-tema-koja-debilu-koji-postuje-prva-padne-na-pamet...

To se ne sme i ima da brisem te postove i zakljucavam topike koji to zasluzuju, kome se ne svidja nek se zali, ali ja se trudim da ovo lici na nesto, a ne na skup debilizama na jednom mestu, nisu ovo klejbezable FFS.

Neka pravila se moraju postovati, ovo nece postati svinjiste, a jedini koji to shvata izgleda je JungleBoy(:respect: man!), a ostali... Sta da vam kazem, pokusajte da koristite nesto malo mozga, ako vam je iole ostalo od 24/7 igranja/grindanja/questanja u wowu i shvaticete o cemu pricam...

lol

pala ftw

Link to comment
Share on other sites

Problem je u tome shto se u svakom topicu nadje neka uvreda upucena nekome na ovom forumu, shto vrlo brzo prerasta u hejt topic, da pricam shta admini treba da rade mislim da nije potrebno. Ok je dok se sve drzi u nekim granicama zajebancije, ali vecina topica ovde ne zavrshava tako [;)]

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...