Jump to content

Slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jel dobra picka?

pa pazi, o ukusima se ne raspravlja. znaci da li je lepa ili nije to ne mogu da kazem jer to nije univerzalno. recimo, meni i dosta ljudi koje znam je lepa, sto ne mora da budem nekom. ali ono sto mogu da kazem je da je manekenka, plesacica, mrsava, savrseno gradjena, onako kako ja volim tako da je to to...

imam stotinjak njenih slika na netu ali cisto da me ne smarate za gej ovo ono postavicu sliku kako se ljubim sa njom na aerodromu pre nego sto sam dosao ovde...

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

ja i cura na aerodromu kad sam odlazio... imam par slika sa njom i milion slika nje same u svakakvim pozama :P ali eto... cisto da me ne smarate vise

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
jaijovananaaerodromu.jpg

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Даријане, лепа ти је девојка. дај ми њену адресу да је занимам док си ти у печалби. [;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

E jbg ljudi preterujete...

@ darijan

lepa ti je devojka ali ne znam zashto si kachio tu sliku O.o vash intimni trenutak verujem ne sluzhi za dokazivanje tvoje sexualne orijentacije... ali netju ja naravno da ti drzhim lekciju, mislim da je vetjina pod onim "gay" mislila "peshko/zhenskast" ... tako da dok ne okachish sliku sebe kako dizhesh 80kg iz bencha u serijama... [:D]

Link to comment
Share on other sites

ja i cura na aerodromu kad sam odlazio... imam par slika sa njom i milion slika nje same u svakakvim pozama :P ali eto... cisto da me ne smarate vise

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
jaijovananaaerodromu.jpg

brate. koliko mi e penala sada palo napamet. pun kurac.

al svi su ultrahejt. te stoga. cune.

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

па ако је њему добра онда је добра у ширем смислу. да ли је добра нама је ирелевантно, јер нисмо у том возу. по мени је добра, знам да проценим, матори покварењак... [:p]

иначе, Даријане, Терион је у праву, нису мислили да си стварно футач, него оно, делујеш малко женскасто, метро, позерски, како год... није у реду да девојку качиш на интернет из таквих разлога.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...