Jump to content

Slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ darijan...

jel ti stvarno toliko volish da nervirash ljude ovde ili si stvarno toliko ubedjen da si lep/divan pa se ne mozhesh nagledati sam sebe i prosto morash da tu silnu lepotu podelish sa nama?

P.S. nije h8 nego me samo zanima da znam da li da ga jednostavno stavim na ignore pa da spasim ovo malo zhivaca shto mi je ostalo...

Link to comment
Share on other sites

@ darijan...

jel ti stvarno toliko volish da nervirash ljude ovde ili si stvarno toliko ubedjen da si lep/divan pa se ne mozhesh nagledati sam sebe i prosto morash da tu silnu lepotu podelish sa nama?

P.S. nije h8 nego me samo zanima da znam da li da ga jednostavno stavim na ignore pa da spasim ovo malo zhivaca shto mi je ostalo...

Darijan upravo i postoji zbog ljudi kao

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

JoJ... pa mislim, treba li iskomentarisati ovako neshto... barem tamo preko bare postoje svakakvi kozmetichki preparati i aparati... Jao....

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ali stvarno Therione,seva nama paja sto tebe nervira Darijan,imas PM za sve sto hoces da mu kazes,stavi ga na ignore pa ce da te boli prangija i to je to...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ali stvarno Therione,seva nama paja sto tebe nervira Darijan,imas PM za sve sto hoces da mu kazes,stavi ga na ignore pa ce da te boli prangija i to je to...

znachi po tebi ovaj topic je samo mesto gde se uploaduju slike, koje nije pozheljno komentarisati? Iako su tu da bi nervirale/provocirale? zanimljivo zaista,

izvini shto sam oduzeo dragoceno mesto za postovanje, netje se vishe desiti...

ignore it is

Link to comment
Share on other sites

Majku mu kako je to tripozno mesto :)

Jeste probali mozda pomfrit tamo? :)

Mozda najgori pomfrit koji sam jeo u zivotu :) (doduse ima skoro 7-8 godina kako sam bio tamo)

pa, otprilike je i pomfrit iz tog perioda. kada sam ja jednaput naruchio na jednom krompiru sam video pechat "jna"

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

ma i kod nas postoji kanta benzina i shibica

koja koma?! jesi to sam smislio ili ti je neko pomogo?

@neko. zasto kozmeticar? ako mislis da mozes protiv prirode ne mozes... a mene nije sramota mene i nikad nece biti i namerno sam nakaco ovolko slika jer me boli qrac sta ce iko da misli... svi kace kao neke "smesne" slike u pekari, mlekari, u pijanci mama tata niko ne sme normalnu sliku da okaci. ok, mozda to sto je na slici nije normalno ali su slike kao slike normalne...

@neko. teretana? ne treba mi, ne mogu da se ugojim niti ista... mada me svi ovako vole ;) :p

@neko. sta fali kaisu?

@neko. kakve veze gejevi imaju i sa cim?

...ispunili ste mi dan! carevi ste majke mi! ahhaha kako volim ovaj 4um... ahjaja

...... f e n s i c ......

...yes, ur unique...

...just like everyone else...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...