Jump to content

Pararelni svet


Recommended Posts

^^

HaHa ne zna nista pametno da kaze pa pravi poredjenja luka i gsp-a :)

@Topic...jebes paralelne svetove...postoje li upravni svetovi? Horizontalni? nagnuti????

Paraleleni svetovi su svuda oko nas.

Uzmimo primer jednog prosecnog normalnog coveka i njegov nacin zivota.

Nakon malo observacije, svak ce shvatiti da je amorfni organizam koji se odaziva na A.A. (stavljamo samo inicijale zbog zastite privatnosti) tipican primer zivota u paralelnom svetu. Mozda se mi nad tim uzasavamo, ali za doticnog to je normalno.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Negde sam slusao nesto na foru kao da bi smo razumeli univerzum morali bi smo da budemo 50-100 puta intaligentniji a kada bi smo bili toliko pametniji ne bismo o tome razmisljali [:)]

To ti je isti onaj loop sa mozgom ni jedno zivo bice ne moze da razume svoj mozak do kraja jer sto je ono inteligentnije mozak je komplikovaniji :) endless loop :)

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

Baš sam razmišljao o tome, znači analogno činjenici da jedan nosač signala (u elektrotehnici) može da nosi više informacija a da se međusobno ne konstatuju (recimo ako su različite frekvencije), tako mi deluje moguće da isti prostor dele tipovi čestica koje ne interaguju sa drugim tipovima. Znači ne ono ko u filmovima da u paralelnom svetu ti radiš neki drugi posao i oženjen si drugom ženom umesto sadašnjom, ne taj hollywood crap, nego da su tu materije koje se ne izvaljuju međusobno... e još sad kad bih to mogao da dokažem...

EDIT: Typo...

svidja mi se nachin razmishljanja, ali to bi znachilo da se gustina materije duplira sa svakim paralelnim univerzumom, a ako postoji beskonachan broj univerzuma, to znachi i da bi gustina materije u svakom trenutku bila meskonachna, shto se navodno jedino deshava kada chestice putuju brzinom svetlosti... jednostavno, mi samo mozhemo da nagadjamo, shto i nema nekog smisla...

kako i kod nosacha signala, u sluchaju da je to bakarni provodnik, on mozhe da podnese samo odredjenu kolichinu pod signala razlichite frekvencije...

Link to comment
Share on other sites

obozavam ovakva razmisljanja, mada me posle zaboli glava, pa izbegavam. ali na svake dve-tri nedelje mi dodje mojih (bar) pola sata kad razmisljam o svemu tome... i sad mi je bas zabavno da citam sta drugi misle :)

mislim da postoje i paralelni svetovi i vanzemaljci i ostala cuda, ali naravno, ne mislim da izgledaju kao ona stvorenja iz filmova...

Link to comment
Share on other sites

definitivno jaje, po

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Sve sto bi mi moglo biti zanimljivo u vezi sa paralelnim svetom je to kako izgleda zenska verzija mene..

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

čemu slu

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Mali ne budali...

[:D]

hahaha dobro ajde ako vec ocesh neko mishljenje ..

ova pricha kao i mnoge druge su vishe filozofskog/psiholoshkog/verskog karaktera zbog toga shto sve nauchne chinjenice se zasnivaju na drugim nauchinim chinjenicama koje su apriori (uzete zdravo za gotovo), shto znachi da nishta se definitivno ne zna o njima nego se samo nagadja. iz toga proizilazi da svako moze da ima neku svoju viziju toga koja zbog manjka necheg solid nije nishta bolja od sledece. to je jednostavno jedna od onih savrshenih tema za sedenje u pivari i beskonachnom iseravanju uz 10 pivo =) al to je na nivou gimnazije [:D] shto ne znachi da nije loshe svremna na vreme prisetiti se toga i opleti slichnu prichu koja nema kraja ni poente =)

my 2c [;)]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Postoje, naravno.

Stvar duha i poimanja...

OFF:

Avatr od bypea je odličan. Tripuje...

Edited by [oveRk1nd]
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je na mestu quote iz najjače knjige na planeti (makar u ovom paralelno

parkiranom univerzumu):

Broj živih organizama je ograničen, svemir je beskrajan, a bilo koji broj podeljen

beskonačnošću je tako mali da se uzima da je jednak nuli. Prema tome svi ti ljudi

koje srećete su samo plod vaše bolesne mašte, i trebalo bi da potražite pomoć! [:)]

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...