Jump to content

Pararelni svet


Recommended Posts

  • Replies 102
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

proshlost i budutjnost su jedine konstante. sadashnjost je trenutak koji je toliko mali da je nemerljiv i koji se stalno kretje. u pravcu budutjnosti...

kako si se sad nasro ..

tako je :) pa nije loshe, ustedim na pravljenju vizitki :>

ekonomichan kao i uvek ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Nije MD, pazi coek je u pravu. Ali ja sam razmisljao i ustvari kad pogledas, jebeno je jedina buducnost to sto nas odrzava i tako funkcionise svet. Proslost, zipa proslost je nesto sto je proslo od toga vise nemas nista. Hmmm, sadasnjost ne postoji. Evo sad sam napisao da ne postoji, to je vec proslost. Da dad da da da..

ovaj ne znam.

V

Link to comment
Share on other sites

Nije MD, pazi coek je u pravu. Ali ja sam razmisljao i ustvari kad pogledas, jebeno je jedina buducnost to sto nas odrzava i tako funkcionise svet. Proslost, zipa proslost je nesto sto je proslo od toga vise nemas nista. Hmmm, sadasnjost ne postoji. Evo sad sam napisao da ne postoji, to je vec proslost. Da dad da da da..

ovaj ne znam.

haha dobar si =)

ako cemo vec da tumachimo ono shto je on hteo gore da kaze onda mozemo da uzmemo da je proshlost jedina konstanta jer je jedina (nema vishe proshlosti sem ove koja je iza nas) i jer se jedina desila, za razliku od sadashnjosti koja je skup ovog (i ovog [:D]) trenutka i proshlosti koja vreba da postane buducunost (kojih ima vishe, a ona koja ce biti odredjuje ovaj (i ovaj [:D]) trenutak) :)

tako da se ne bih slozio sa tobom da od proshlosti nema nichega/nema nishta .. ona je sastavni deo buducnosti

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...