Jump to content

AQ


mohican

Recommended Posts

Mohane pisti decu da se igraju! :P E kad bi ja mog palu mogao da prebacim... Poz Lemu, Glishu, KInzha etc... Ingame mislim, ovu 2icu vidim ponekad irl cak. (Kad im pukne net ili zaborave da uplate pa navrate u igraonu :P) A kole uzeo naj master mounta i prestao da igra, ccc :P Inace Ele ovde ,ako me se secas. Sad smo na Drak'Thul-u. Reshismo se Shadow Moona konacno.

Poz

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mohican-da samo znas koliko mene boli.. za tvog  Druida...!!!!

i ti isto na psihijatrisku terapiju ozivljavanja mozga ....

pomenut je muaddib i to ne cak njegov char nego samo to da se on uzeleo opet igre kad je video aq posto da je ostao da igra sa mnom bio bi tu verovatno sad a to nema nikakve veze sa time sto se neko uzeleo svog lvl30 chara i samo zagadjuje temu glupostima

des ele ... nije kole presto on je na haumarushu opet hant samo horda ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pa pocelo je sa tobom zato je i otislo u k

elem ... evo jos materijala

boss3 poprilicno smara nemoguce ga je tenkovati i whirlwinduje i ima 3 adda koji rade isto samo prave manje dmga

http://default.co.yu/~mohican/pic_public/w...q/aq40boss3.jpg

boss4 poprilicno lak poenta je dpsovati ga brzo

http://default.co.yu/~mohican/pic_public/w...q/aq40boss4.jpg

5ica je ovo al nismo probali posto sabija od nature govana a warovi nam nisu jos full sa nr opremom

http://default.co.yu/~mohican/pic_public/w...q/aq40boss5.jpg

6ica nisam bio tu nestalo mi struje ><

http://sigil-guild.net/images/stories/princess%20huhuran.png

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

OMFG _Ele_ :DDDD

Josh igrash palu, bedak shto nisi preshao da si igrash na magtheru, mada je bilo dobro dok je trajalo i sektashenje po Shadowmoonu :)

@mohan: pa koliko ima bossova ukupno onda ?!

gledao sam screenove Twin Emperrora, i kazu ljudi da djubre koje im chuva sobu je duplo jache od svih predhodnih bossova :S

Link to comment
Share on other sites

E mohican koji ti je ono -addon na kom si snimio one slike iz AQ [?]

gypsy

Super su slike, samo sto su ruzne bube joj,.. Imas li jos slika, kako inace izgleda instanca, ne samo slike bossova ?

btw. koja ti je to rezolucija?  [:)]

1280x1024 shto ?

pejzaz 1

pejzaz 2

twin emperors 1

twin emperors 2

AQ je najruznija istanca evah ! Bugs and shit... Josh u nekom ljubicasto egipatskom stilu, bah...

i ja sam tako mislio na pocetku ali kasnije sam se skroz utripovo u starship troopers fazon ... ima delova de milijardi buba peglas a responuju se za 10ak sekundi i onda protrcavas kroz hiljade buba i pulujes i ubijas uzput i tako

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

hehe ... ma to je bio prvi run na njih vise smo gledali sta rade nego sto smo pokusavali btw extra stvar ... kad se tek udje kod njih na centru te sobe je velika kugla koja kad udjes otvori kapak i onda izvalis da je oko i onda nestane i pojave se oni ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

omfg lolerscaterZ [:0] reci mi da je i tamo uzeo Winterspring War Tiger ili kako se vec zove?! :D

Soulstorm = Soulsyko? ha ha ha des sisavac xD Ma bes taj magth, sad je mozda i ok, ne znam, ali na pocetku je bilo njsra bash... Ako nisi imao bar tier 1 class set i jedan epix backup gear bio si niko, sad mora da je jos gore ^^ Mohana, GLishu i Lemiju svrbi k*ta :D Pecatorezci FTW :)

Evo mene na Kopu, bes wow, snow FTW :)

P.S." Bash juce smo sabili Azuregosa gore na Panchicu, 20man i nesto riba pa ti vidid :PP"

aj poz

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Znam da je malo off, ali da ima ko samnom da igra ponovo bih igrao WoW. Sad u poslednje vreme stalno se prisecam, jer smo tacno pre godinu dana poceli da pikamo. Jebes ga.

ma ti nisi normalan =)

udarila ti starost u glavu [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...