Jump to content

sva pitanja....


Ankanar

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^^ [jupi]

evo recimo moj primer...u Swamp of Sorrows, u innu, ima da se qpi Alchemy formula za Elixir of domonslaying... spawnuje se na svakih nekoliko sati...

koshta 80 silvera u ah sam prodavao za 5g O.O

primer No2: Ona knjiga sa first aid preko 225 (valjda ne secam se) shto se qpuje u dustwallow marshu...koshta od prilike 1g prodavao sam za 5g u ah :)

primer No3: recept za onu leather loptu kojom mozete da se dobacujete (chista glupost al ajde...) vidim ja na Ah pattern koshta 4g... posle sat vremena sasvim sluchajno u sred Prgrimmara vidim gde se qpuje pattern za ovo sranje i to ne znam ni dal je 50s koshtao... isto se spawnuje na svakih par sati...

I tako...

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

evo pitanje,bar ce ankanar da bude srecan sto ne otvaram novi topic!

resio sam da budzim dva lika u isto vreme laganice(ipak ce jedan da bude main a drugi alt) i ne znam sta da uzmem od profesija jer hocu da imam obavezno tailoring,herbalisam hocu da imam zbog kesa i zato sto ce ortak da mi pravi napitke besplatno a drugi mi kazu da uzmem skining i mining zbog kesa a da posle menjam skining za nesto

ja sad mislim, main je warlock i njega cu za pvp pa da li da njemu stavim mining jer mogu respec na eng ili njemu ipak tailoring jer je clother?drugi lik je druid i njega cu za pve

jeste da je pomalo glupo pitanje ali moram da pitam jer locku ne mogu da stavim mining i herb odjednom(a hocu da imam mnogo cveca jer mi treba za napitke i ako vise budem igrao maina necu ga imati a ako hocu respec na eng moram da uzmem mining)

sta da uzmem??

...

Link to comment
Share on other sites

evo pitanje,bar ce ankanar da bude srecan sto ne otvaram novi topic!

resio sam da budzim dva lika u isto vreme laganice(ipak ce jedan da bude main a drugi alt) i ne znam sta da uzmem od profesija jer hocu da imam obavezno tailoring,herbalisam hocu da imam zbog kesa i zato sto ce ortak da mi pravi napitke besplatno a drugi mi kazu da uzmem skining i mining zbog kesa a da posle menjam skining za nesto

ankanar bi bio srećan da nisi ni postavio ovo pitanje [:D][:D][:D]

Link to comment
Share on other sites

evo pitanje (a mozda je i vec bilo o tome, stvarno nisam citao):

Sta mislite o novim priest talentima i kako ih raspodeliti?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Opet sada mi reci sta zelis da budes . Koje instnace najcesce radis .

Posto su promene najdrastichnije u disipline i holy drvetu mislim da si healer jer shadow nije pretpeo neke drastichne promene .

Sve u svemu lightwell je prilichno fleksibilna magija . Rekao bi da ako radish 20 + instnace to bi bio odlichan izbor ( i out door raid bosove azuregosi i ona 4 zmaja , kazzak itd ) iz prostog razloga sto u vecim kolicimana ti moon wellovi mogu u dugim borbama da produze zivotni vek raid umnogome ... dok ako radish manje raidove onda ti to ne bih preporucio jer sama duzina borbi u manjim raidovima je dosta manja pa i ne mozes da izvuces maximum od magije .

Opet ova druga u discipline zadnja je isto jako dobra u kontrolisanim uslovima , u principu time povecavas HPS / DPS nekoj individui u raidu sto uopste nije loshe u manjim raidovima ali cini mi se da u 20 + raidovima trebace samo 2 takava priesta da bacaju to na MT healear manje vishe .

Dakle pitanje je sta ti hoces i koja je tvoja uloga :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja koristim photofiltre i irfan view . Free za dl i laki za upotrebu bez jebanja oko krekovanja :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...