Jump to content

sva pitanja....


Ankanar

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kaze-instance not found(za bwl,mc mislim da sam uradio),a onog moba koji treba da dropuje pismo za pocetak kvesta sam ubio dva puta i nishta nije bacio...

btw koliko mi treba fr za molten core? :) i ako moze neki tip gde je najbolje da pokupim tu opremu(rogue sam)

[:I]

Link to comment
Share on other sites

realno gledano ... samo mt treba fr gear to ragne niko vishe ... pa cak ni na baronu

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni radi link normalno.

Storme nije da je FR obavezan do ragne, ali svakako pomaze.

A sa vetjim FR kao rogue ima bolje shanse da nadje guild ili smanji repair troshkove. Lava packs mi padaju na pamet... [:)]

nije ni bitno za raspravu uopste ... totalno irelevantne stvari

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ne zna se sta je gore

kad posle hardcore pvp-a only dodjes da igras pve i smoris se riba na plazi kad vidis koliko je razlika izmedju uzbudljivostji i kolicine adrenalina

ili kad si pve fucktard celog zivota pa ne svatas koliko je to u stvari sporo i sranje :p

bas steta sto prestajes :( bas mi je bilo zanimljivo dok smo igrali jedan protiv drugog :p

btw

pazi

PREKLJINJEM hordu da nas puste jedan av da pobedimo :DDDD

treba mi pod hirno av wand ,+16 frost dmg-a pwnage

reci svima tamo plxplxplxpl giefv free win to ali they want items :p

Link to comment
Share on other sites

ma koje sanse ni jedan av necemo pobediti do kraja servera :-)

znaci 5x smo bili do zadnjeg gy-a i vratite nas nazad do naseg bosa [:p]

kek ajde gosn warlorde high-u valjda cemo se sresti negde na neki world pvp 1 na 1 [:p]

posto vise neces igrati bg-ove [V]

ajde vidi barem da odigras ove zadnje sate da das sve od sebe bre nemoj da rizukujes jos jednu nedelju sto te malo mrzi da se istrosis :p

ko sad u wsg-u 3-0 vas pawnujemo a ti afk-ujes u bazi = 0 honora ! [smajli2]

Link to comment
Share on other sites

jel zna neko zasto kada se ode na

http://wow-europe.com/en

vec 3 dana ne mogu da se izaberu forumi, media itd?

I ako neko ima oficijalni boulderfist realm podforum neka da linak

Boulderfist

'Oće i meni nekad da se zabaguje naslovna strana, a onda otkucam direktno forums page - forums.wow-europe.com (bez "www")

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...