Jump to content

Rukomet


dovlagsi

Recommended Posts

Kada smo kod rukmeta ajde da ne brljavim i otvaram novi topic evo ovde odmah :

Sjajna (eksluzivna) vest

Vlada Mandic u RK Vojvodini

Gazda Bogdan Rodic pokazao je ponovo "ko kosi a ko vodu nosi" u domacem rukometu . Iako je pisalo da je sve zavrsio sa partizanom, Vlada Mandic je danas potpisao za RKV.

Svi znamo koliko smo izgubili njegovim odlaskom, videlo se to najbolje u evro-kupovima gde nam je falio igrac takvog kalibra, pravi vodja na terenu koji treba da povede ove mlade momke.Zato dolaskom bivseg kapitena ponovo izbijamo u prvi plan za osvajanje i preostala dva trofeja, Kup SCG i prvenstvo.Trenutno Vlada odradjuje prvi trening sa starim i novim drugovima.

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Evo Sterbik danas fenomenalan 4 odbranjena sedmerca i nekih 17 odbrana iz igre...Igra u odbrani popravljena i konacno je proradila polu-kontra i kontra,odlicna igra krila preko 15 pogodaka sa krilnih pozicija,a cinimi se i da dobijamo pravog levog beka Ilica koji se polako oslobadja pocetnog pritiska i pokazuje da ce u nastavku biti pravi bek-suter...Na kraju 29-25!I odgovara nam da Danci pobede Islandjane,posto bi onda mi u mecu sa Dancima mogli da odlucujemo i o prvom mestu u grupi...ali oni su odigrali 28:28...... Sto znaci da pod obavezno moramo da pobedimo Dance!!!

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

a dobicemo dance juche.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mislimda igraju kao karine... igraju zajedno 3 godine i ne vidis da je iko od njih napredovao ni za milimetar... iste boljke se stalno ponavljaju :( posle prvog poraza nema sanse da se borimo za visok plasman... da smo izgubili od madjara raspisao bi se referendum o zabrani bavljenja rukometom kao sportom... eventualno kao borbena vestina...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Prvo poluvreme ocajna igra nashih,a i dosta sranja od sudija... drugo poluvreme ubijamo dance ne znaju sta ih je snashlo....ali kao sto se pokazalo u prvom poluvremenu josh vishe se pokazalo i u drugom da su spanci sudije totalno protiv nas...bilo je i nashih dosta greshaka...ali sudije stvarno nemam reci pa kako ih jednom recju nije bilo samo sramota tako nesto da rade...u onom kontra napadu kada je nikolica onaj namerno izblokirao nije bilo nista samo 9veterac a kada je onaj vukao onog nasheg za dres i on njega odmah je bilo iskljucenje 2 min bez obzira sto su se obojica vukli....stvarno su me jako iznervirale sudije,a mi smo tek shvatili kako se igra u drugom poluvremenu,dok prvo necu ni da opisujem kolko je bilo katastrofalno....

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

a dobicemo dance juche.

shta sam rekao..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja isto gotivim da sam sebe citiram :)

nisam stigao da gledam prvo poluvreme (hvala bogu) dok sam drugo ispratio. svaka nam cast kako smo igrali u drugom, velika borba, ali ipak u zavrsnici sreca i u velikoj meri znanje su nam bili potrebni za nesto vise. onaj krivokapic nas je osakatio, decko je prvo prodao ukradenu loptu kod -2 za dance, kada je bacio u prazno a mogao je da priceka napadace, tj da uspori napad, i kada je neometan sutirao pored gola. stojanovicevu igru necu ni da komentarisem, bio nam je potreban jedan rapolozen srednji bek, andjelkovic nije mogao sve sam...

sada samo teorijski mozemo u polufinale, moramo da dobijemo sve utakmice do kraja (rusi, norvezani i hrvati) i jos da se poklopi nekoliko rezultata, sto je, priznacete, malo moguce..

mnogo se obecavalo malo se uradilo, tako je to kod nas u rukometu vec deceniju, ako ne i vise..

Link to comment
Share on other sites

27:26 za nas...dosta napetosti pri kraju utakmice,ali iskreno dosta dosadna utakmica,i moram reci da smo jedna velika 0 u ovom rukometu,nismo vishe ono sto smo nekada bili,pa Krivokapic,covek od koga se ocekivalo dosta je postigao samo 1 gol u toku cele utakmice i to na samom kraju,a i ocigledno da nash napad bez Andjelkovica je 0 jer jedini on ima petlju da suta,dok se ovi svi ostali sve nesto boje Krivokapic X puta krece na sut pa stane,sve je nesto nesiguran...bekovina nam jako slabo rade,jedino koga mogu da pohvalim su golmani,ali kao sto je vec nas trener Vujovic rekao oni su golmani i oni ne mogu da daju snagu ekipi i da upravljaju napadom...sto se tice odbrana,znaci katastrofa pa onaj lik nam je zabio 10 komada sa 9 metara,a takodje i ostali su nam zabli po 3,4 komada sa 9 metara....strashno,nasha cela igra se bazira na Nikolica,a cim lopta ne moze da prodje do njega nashi se gube i sutaju bezveze....Ne znam sta vishe reci ali mislim da netreba ocekivati nista od ove reprezentacije,videcemo sta ce sutra biti protiv Rusa,voleo bih da pobedimo ali jako su nam male sanse za to....

Edited by Chobo_Freeman
logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

27:26 za nas...dosta napetosti pri kraju utakmice,ali iskreno dosta dosadna utakmica,i moram reci da smo jedna velika 0 u ovom rukometu,nismo vishe ono sto smo nekada bili,pa Krivokapic,covek od koga se ocekivalo dosta je postigao samo 1 gol u toku cele utakmice i to na samom kraju,a i ocigledno da nash napad bez Andjelkovica je 0 jer jedini on ima petlju da suta,dok se ovi svi ostali sve nesto boje Krivokapic X puta krece na sut pa stane,sve je nesto nesiguran...bekovina nam jako slabo rade,jedino koga mogu da pohvalim su golmani,ali kao sto je vec nas trener Vujovic rekao oni su golmani i oni ne mogu da daju snagu ekipi i da upravljaju napadom...sto se tice odbrana,znaci katastrofa pa onaj lik nam je zabio 10 komada sa 9 metara,a takodje i ostali su nam zabli po 3,4 komada sa 9 metara....strashno,nasha cela igra se bazira na Nikolica,a cim lopta ne moze da prodje do njega nashi se gube i sutaju bezveze....Ne znam sta vishe reci ali mislim da netreba ocekivati nista od ove reprezentacije,videcemo sta ce sutra biti protiv Rusa,voleo bih da pobedimo ali jako su nam male sanse za to....

slazem se u potpunosti ..... pogotovu za bekove , niko nema petlju da suta.... a sutra kad nas rusi odrze lekciju iz rukometa (nadam se da nece ali ...)

a ono ca svakoj jebenoj utakmici ali bash na svakoj mi imamo vise iskljucenja ( neide mi to u glavu ) ?!?!?! jer to taktika ili sudije ili ....

redstarfanuserbar0ch.jpg

ZVEZDA JE ZIVOT SVE OSTALO SU SITNICE

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...