Jump to content

Upcoming gigs...


Recommended Posts

Metal camp nije NESTO sto imaju slovenci nego mamara od festivala!!!

A samo neznam koga da izbodem za 75e ;(

Ako neko nije uputjen http://metalcamp.com

know what ya know and not what ya hear!

smorrioR @ Last.fmmusic.gif | smorrioR @ deviantART dev_love.gif

I see through beheaded faith the other side…

Times without hate, new children kill the fears, sorrow mother deliver no tears

__________________

Feed your soul and mind

And disya spiritual wickedness we override

... The power of mind!

Link to comment
Share on other sites

Metal camp nije NESTO sto imaju slovenci nego mamara od festivala!!!

A samo neznam koga da izbodem za 75e ;(

Ako neko nije uputjen http://metalcamp.com

bolje ti to racunaj oko 170-200 evra za kartu+prevoz+spavanje+nesto da jedes pijes i kupis ovako.Btw ako za 5 meseci ne mozes da ustedis toliko onda ne treba ni da ides [:D] :P.Inace ovaj festival za sada izgleda bolje od Wackena,sto je totalno neverovatno.

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Shappa, najzad ful sastav (sa crncem) u nedelju u Ana4pishtolja.

E pa ljudi, otvaram dushu do kraja. Poznato je da slusham i cenim raznu muziku, bez obzira na zhanr. Bash sam isposhtovao Shappa album kad se pojavio, i zbog ideje i zbog produkcije. Ali ovo sinotj...

Ajde da kazem prvo olakshavajutju okolnost (ali da ne bude izgovor). Znachi Kyll je doshao na kratko i nisu imali vremena da se uvezbaju. Ali brate, ono je uzhas!

Prvo matrica (koja je iskreno govoretji stvarno dobra, iako uopshte nisu ubacheni aranzmani (to mu otprilike dodje kao loop bez nekih ozbiljnijih prelaza, eventualno dva)) se chula previshe jako u odnosu na njihove vokale (ili su se vokali namerno chuli slabije, mada ne verujem da oni nemaju neke vokalne kvalitete, no drugo je uzhivo ipak). I to tako da se Wikler chuo najglasnije, dok su Kyll i Kojot bili skoro potpuno zagusheni. Chemu to? Zar se Wikler toliko istiche kvalitetom vishe u odnosu na njih? Zar je Wikler i na samom albumu najvishe zastupljen? Nije. Shto kazhe moj ortak dao je 500 dingera toncu sa prichom: "ej pojachaj moj majk malo vishe". Od nekog razumljivog pevanja (ili u Wiklerovom sluchaju vishe repovanja, shto jasno ne ide uz ovaj tip muzike) nije bilo nishta. Mislim dal je to ono shto je najvishe shto mozhe da pruzhi (shms, prt brlj, dn, kshlj i tako dalje kenjanje moze bilo koje dete da radi). Ja sam stvarno bio u fazonu da isposhtujem svaki trud ali ovo je beda...

Ajde da kazhem da je ekipa bila vishe interna (bilo je ljudi iz BS-a, Shkabo i neki drugi prijatelji), ali chemu koncert ako nije spreman, bar za prelaznu ocenu?

Drugo (a stvarno ne zhelim da bilo kome sudim) oni su toliko bili u raspadu od nedozvoljenih supstanci, da ih je praktichno boleo qratz. Mislim odem i ja sa ortatzima u studio pa se zajebavam, ali ovo je cert. Nije ovo neki drumbass seshn, pa da to ide manje vishe freestyle, jer reggae (ragga, dancehall, shta god) zahteva bar izvesnu dozu harmonije glasova, u tome je i njegova char. Oni su toliko bili disbalansirani da je vetjina ekipe bila potpuno zbunjena. Ma shta vetjina svi. Ja sam (prvi put od kad slusham reggae) sedeo za shankom.

Opet da kazhem da sam uvek da isposhtujem svakog ko ima volju i dushu da radi sa muzikom (pa chak ako to i ne ide onako kako bi trebalo) ali da gledam budale kako se blamiraju i da se pravim da uzhivam u tome, to nikad (shto kazhe ortak, jedini respect je to shto nije lako izatji i biti budala pred toliko ljudi, trebaju muda za to). Gledajutji dobar deo ljudi kako na silu (ili ne na silu, jednostavno ih boli uvo za muziku, neshto drugo ih privlachi), i na njihov mig kao uzhiva, kao yeah, bilo mi je smeshno :) S te strane, taj momenat je prajsles. To videti, nema cenu :)

Ima tu i paralela shto su moji dredovi otishli. Jer kad vidish kakvi ljudi sve to kao slushaju i kao zhive tim zhivotom... jad.

Mislim da su previshe digli noseve. Mislim da su uobrazheno istripovali da su ne znam shta. Mislim da muzika mora da dodje iz dushe, s ljubavlju i da jedino na taj nachin (chak iako tehnichki nije najbolje, ali mislim da to nije problem u ovom sluchaju, jer moglo je da se reaguje da su hteli, ali tonatz je proveo veche bukvalno spavajutji) mozhe da ispadne neshto vredno pomena, neki vajb koji mozhe da pokrene ljude, pogotovo u reggae-u...

Prodati se na ovaj nachin, za tih par hiljada, jasno govori o svemu... Sretjom da ima josh ljudi koji rade sa ovom vrstom muzike (Dusha, Gaggie). Toliko.

P.S. Ali najprajsles momenat je kad su provalili da ne ide onako kako su hteli, Wikler pita: "Shta je ljudi, neshto nije uredu"? Tu smo popadali od smeha. Mogao je i da kazhe nije dobra publika, vi ste krivi :)) Jbte, koliki kreten treba da budesh...

Edited by Nemesis Enforcer

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

18.03. SKC Demo Masters, ulaz 150 d.

DDT / Ramones

Bad Boys / Whitesnake

Stormageddon / metal

Led Zeppelin Tribute

Woodden Puppets / grunge

+ gosti: Full Stop

18.03. 22:00 Klub "Enter" Petrovaradinska tvrđava, ulaz 100 d.

Nekropolis

Swarm

24.03. Klub "Teksas", Ruma, ulaz 100 d.

death metal veče

Sacramental Blood / Beograd

Daggerspawn / Beograd

25.03. SKC Beograd

Osmi putnik

+ Apokalypse/Demether

26.03. SKC Beograd, ulaz 150 d.

prvo od četiri thrash metal večeri s povodom

Antologija / Apatin

Space Eater / Beograd

Scrimmage / Negotin

Underdeath / Beograd

Hatred / Beograd

pare od zarade idu za organizovanje thrash metal festivala u junu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...