Jump to content

Udarishe junacki na Bogoljuba...


Recommended Posts

Dakle,

interesuje me prvenstveno komentar onih koji su trenutno na univerzitetu BK. Naime, pre par dana je gostovao Bogoljub na bosanskoj tv OBN... Rekao je da su krenuli svi protiv njega, najpre ce da strada Mobtel, onda BK TV, a onda i sve ostalo... Voditelj mu je postavio pitanje: "Vi imate i Univerzitet, da li smatrate da ce i njega da ukinu...".

Bogoljub odgovara: "Sigurno ce mi uskoro oduzeti dozvolu za rad. Nema tu nikakve sumnje... Nadam se da ce uskoro i univerzitet da mi zatvore, samo je pitanje dana..."

E sad, u medjuvremenu, par dana nakon Bogoljubovog gostovanja na tv OBN, nakon Mobtela, zaista se oduzima i BK TV, gasi se repetitor na Beogradjanci, a drzava objavljuje vecinsko vlasnistvo nad BK TV.

Pa me cisto interesuje kako na to gledate, jel razmisljate o prebacivanju na neki drugi faks (dok jos nije kasno), itd...? Ja sam na privatnom faksu (Megatrend), ali mi svakako ne bi bilo svejedno kada bi dekan, osnivac, ili neko treci javno rekao da se "nada da ce da zatvore univerzitet...".

A inace, sta mislite o svemu ovome...? Po meni, trebali su ovo da izvedu jos pre mnogo godina, lopove poput Bogoljuba u zatvor, zatim zaplena njihove imovine koja je stecena putem kradje, pa onda sve dalje sto sleduje...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne bi bilo chudno da poniste diplome...

Imam jos 9 ispita pa cu ih sprcati za 3-4 meseca uz mega napor, ovo postaje zajebano.

mislis uz mega kintu? :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

mozda fax samo promeni vlasnika i to je to i nista vise nece da se desi.

@ramirez

U vestima oko hapsenja karica najmanje se pominje dinkic ---> dodaj negde da si radikal pa da zvanicno mogu da te stavim na ignore ;)

P.S. Nista licno ali sve sto mirise na "drage" nam radikale iskljucujem odma iz mogucnosti kontakta da ne bi dosao u raspravu... jel sa njima se ne vredi svadjati jer ko sto neko rece: "Ne uci svinju da peva em gubis zivce em nerviras svinju"

Link to comment
Share on other sites

Pa ne bih bas rekao da je to tako prosto za fax. Ma ne bi lood upisao taj fax. To ti je maltene ko da si upisao skolicu Sunce da bi isao u osnovnu skolu Sunce. E tako i ovo. Idu na taj fax da bi posle radili negde u firmama koje drza Karici. Hahaha videcemo sad de ce se zaposle. "_"

V

Link to comment
Share on other sites

^Smaraš sa kenjanjem o radikalima. Shvatili smo, ne voliš ih, ali ne moraš da to pominješ u svakom jebenom postu...
ma pusti choveka, mora da ima neki kompleks od istih. nek se izivi malo. Edited by urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

naravno da nece dirati fax. hiljade ljutih studenata im nikako nisu u interesu :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Pa ne bih bas rekao da je to tako prosto za fax. Ma ne bi lood upisao taj fax. To ti je maltene ko da si upisao skolicu Sunce da bi isao u osnovnu skolu Sunce. E tako i ovo. Idu na taj fax da bi posle radili negde u firmama koje drza Karici. Hahaha videcemo sad de ce se zaposle. "_"

Aj ne lupaj, molim te.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ne ali realno ko god da je u pitanju pa da su i radikali ako se donosi pravda onda ja podrzavam svakog. Ako su ovo Karici uradili sto su uradili onda nek im se uzme sve, a ako Toma ili Vucic sa drugima vode tu akciju imaju mog glas u potpunosti.

Lola

Slucaj Panic

Slucaj dzipova

Slucaj taj i taj.

Radikali donose pravdu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...