Jump to content

Devojcice nasli da zive u sahti


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vise cenim zivotinje nego ljude. Sve vise sam pristalica mudovog "sve nas treba pobiti"

Kao sto rekoh u par navrata. Svet bi bio bolje mesto... bez nas

Tripujem da bi mogo pre da roknem neku stoku(coek) nego zivotinjicu neku. Uf one lovce bi sve poskidao iz snajpa kad rade hajku na vukove.

V

Link to comment
Share on other sites

"Jedini dokaz da postoji inteligentna civilizacija je to shto nas josh nisu kontakirali"

Ja bi takodje mogao pre da ubijem choveka, negoli zhivotinju.

Save the animals ! Greenpeace FTW.

@ topic

Nishta novo, kad ih mrzi da rade, neka zhive u kontishu i zhickaju pare na raskrsnicama.

Link to comment
Share on other sites

To sto je govno iskvareno i pohlepno ?

Nemoj tako da pricas o ljudskom izmetu.Ljudski izmet ili u narodu popularan naziv "govno" je produkt naseg tela.ZNaci kad konzumiramo cvrstu hranu,ona se rastapa u organizmu i sve ono sto ne valja i/ili organizam ne moze da svari ide u tvz "govno".To znaci da nema govneta mi bismo posle 30-ak dana od nekog velikog obroka umrli od trovanja beskorisnim supstancama,tj umrli bi smo od toksikacije nasim tvz "govnetom".

Tako da svima moramo staviti do znanja da je govno najkorisniji element ljudskog zivota i da ono znaci zivot.

p.s.

Ovo nema nikakve veze sa temom niti sa bil cim ali eto morao sam.. [:)]

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Vise cenim zivotinje nego ljude. Sve vise sam pristalica mudovog "sve nas treba pobiti"

"Kill them all and let God sort them out." ? [:D]

Ne mogu da se setim u trenutku koji pisac je ono rekao "Znam ja nas. Jebo ti nas." al je tako jebeno odgovarajuce...

Edited by GcV.Bjeli
Link to comment
Share on other sites

Necu da ti razjasnjavam posto ocigledno si lik kome ne vredi objasnjavati.

Necu da te h8ujem jer me mrzi atm.

Nuff said.

Molim te nemoj da mi razjasnjavas posto bi ti red reci u recenici bio katastrofa, a sam tekst za jedno dobro desifrovanje.

I nemas sta da mi razjasnjavas jer kao sto rekoh lupash.

V

Link to comment
Share on other sites

Nemoj tako da pricas o ljudskom izmetu.Ljudski izmet ili u narodu popularan naziv "govno" je produkt naseg tela.ZNaci kad konzumiramo cvrstu hranu,ona se rastapa u organizmu i sve ono sto ne valja i/ili organizam ne moze da svari ide u tvz "govno".To znaci da nema govneta mi bismo posle 30-ak dana od nekog velikog obroka umrli od trovanja beskorisnim supstancama,tj umrli bi smo od toksikacije nasim tvz "govnetom".

Tako da svima moramo staviti do znanja da je govno najkorisniji element ljudskog zivota i da ono znaci zivot.

p.s.

Ovo nema nikakve veze sa temom niti sa bil cim ali eto morao sam.. [:)]

Da li se ti shalish. FFS sta je sa vama...

V

Link to comment
Share on other sites

Nemoj tako da pricas o ljudskom izmetu.Ljudski izmet ili u narodu popularan naziv "govno" je produkt naseg tela.ZNaci kad konzumiramo cvrstu hranu,ona se rastapa u organizmu i sve ono sto ne valja i/ili organizam ne moze da svari ide u tvz "govno".To znaci da nema govneta mi bismo posle 30-ak dana od nekog velikog obroka umrli od trovanja beskorisnim supstancama,tj umrli bi smo od toksikacije nasim tvz "govnetom".

Tako da svima moramo staviti do znanja da je govno najkorisniji element ljudskog zivota i da ono znaci zivot.

p.s.

Ovo nema nikakve veze sa temom niti sa bil cim ali eto morao sam.. [:)]

Ja sam ozbiljan  [:)]

Govno znaci zivot...

SATAN KRALJ :) :) :)

Oh hai!

Underground will live forever baby. We just like roaches. Never dying always living.

Link to comment
Share on other sites

Molim te nemoj da mi razjasnjavas posto bi ti red reci u recenici bio katastrofa, a sam tekst za jedno dobro desifrovanje.

I nemas sta da mi razjasnjavas jer kao sto rekoh lupash.

Opis Pro Gamera (mozda 30%ljudi na ovom forumu) su Dezorijentacija,problemi sa izrazavanjem,asocijalizacija,sjebano kratkoricno pamcenje,nesanica,opsta izgubljenost u vremenu i prostoru,isfrustriranost,da ne pominjem sex life- JEr ako pro-gamer nema stalnu ribu zawrsawa sex 2 puta godisnje...da nastavim....

A da...ko je za to da si glup I da si smorio za sve pare+ kusur???

Ako ti nesto nije jasno...Procitaj 2 puta pre nego sto ishejtujes nekoga (mene u ovom slucaju)

Ako ti trebaju chasovi iz cs-a,d2,q3 mozes da mi se obratis na pvt i lepo me zamolsih za isto

Ako ti nije jasno nesto u ovom postu slobodno iscimaj na pvt razjasnicu ti...

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Opis Pro Gamera (mozda 30%ljudi na ovom forumu) su Dezorijentacija,problemi sa izrazavanjem,asocijalizacija,sjebano kratkoricno pamcenje,nesanica,opsta izgubljenost u vremenu i prostoru,isfrustriranost,da ne pominjem sex life- JEr ako pro-gamer nema stalnu ribu zawrsawa sex 2 puta godisnje...da nastavim....

A da...ko je za to da si glup I da si smorio za sve pare+ kusur???

Ako ti nesto nije jasno...Procitaj 2 puta pre nego sto ishejtujes nekoga (mene u ovom slucaju)

Ako ti trebaju chasovi iz cs-a,d2,q3 mozes da mi se obratis na pvt i lepo me zamolsih za isto

Ako ti nije jasno nesto u ovom postu slobodno iscimaj na pvt razjasnicu ti...

Decko ti si kralj magle i morskih dubina

Link to comment
Share on other sites

Opis Pro Gamera (mozda 30%ljudi na ovom forumu) su Dezorijentacija,problemi sa izrazavanjem,asocijalizacija,sjebano kratkoricno pamcenje,nesanica,opsta izgubljenost u vremenu i prostoru,isfrustriranost,da ne pominjem sex life- JEr ako pro-gamer nema stalnu ribu zawrsawa sex 2 puta godisnje...da nastavim....

A da...ko je za to da si glup I da si smorio za sve pare+ kusur???

Ako ti nesto nije jasno...Procitaj 2 puta pre nego sto ishejtujes nekoga (mene u ovom slucaju)

Ako ti trebaju chasovi iz cs-a,d2,q3 mozes da mi se obratis na pvt i lepo me zamolsih za isto

Ako ti nije jasno nesto u ovom postu slobodno iscimaj na pvt razjasnicu ti...

Pazi nije frka mozemo neku ribicu da ti namestimo, a moze i ortak no frks. I nemoj da mi glumis sa tim stavom kao: "e ako ti nesto nije jasno !". To kao sto kaze Igor idi prodaj nekoj deci iz obdanista mojne meni. Good for u sto znas da pikas i CS i Q3 pa verovatno sabijas i dotu. Aj sad pali...

V

Link to comment
Share on other sites

Ne secam se tacno ko od forumasa, ali sumnjam na Draleta, je imao onu spiku da cigani u stvari zimi putem sahtova odu kroz portale u Indiju, i da se onda vracaju na prolece :) Kapiram da su ovi samo malo poranili [:D]

Sa ozbiljne strane, kad je letos bilo u pitanju da se rese neki problemi ljudi koji zive u kartonima/sahtovima i sl, 99% njihovih buducih komsija je htelo da digne ustanak sto ce se ovima staviti nesto da mogu da zive koliko toliko normalno. Zasto se onda zgrazavati kad nadju nekoga u sahtu?

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...