Jump to content

Na kojoj tezini


Ice Q

Recommended Posts

što mi se igra više sviđa, to je veći nivo težine.. npr. oba deus ex-a sam prešao na najtežem, a za doom3 sam kucao god :)

sad si me lepo podsetio, uzeću u časovima dosade da obrnem oba dx-a po cca sedmi put :)

Link to comment
Share on other sites

Otkljuchajte shestu zvezdicu u PESu. ;)

Inache, uvek kad pochinjem da igram neku igru krecem od defaulta / normala.

Ponekad ako je BASH prelako dignem nivo tezhine u startu (npr. CoD2), a obichno zavrshim onako kako sam zapocheo.

FZ: I have a message to deliver to the cute people of the world...if you're cute, or maybe you're beautiful...

there's MORE OF US UGLY MOTHERFUCKERS OUT THERE THAN YOU ARE!! So watch out.

Link to comment
Share on other sites

Pucacine uvek igram na najtezem nivo dok ostale probam na normal a ako je lako onda pocnem izpocetka na tezem nivo...Ne volim da lako prelazim igru, pogotovo kad je neka igra savrsena kao sto ivan rece deus ex.

Jel neko zna sta znaci deus dx?

Jel igrao neko od vas sistem shock po meni je ovo jedina igra koja je bolja od deus ex mada je tesko porediti ova dva savrsenstva(mislim na prvi deus ex onaj radjen u unrealovom enginu...drugi deo mi je smor nesto je tu falilo da bi bio priblizno dobar kao prvi deo).

U poslednjih godinu dana a mozda i vise nije izasla ni jedna pucacina vredna paznje...Jebes grafiku i zvuk i antialiansing kad je prica trula,a ukupan dozivljaj ocajan.

Kad sam igrao cod2 na najtezem nivou imao sam utisak da je igra pravljena za retardiranu decu jebooo mamu nisu me ubili 10 puta za vreme svih kampanja...

A kad sam igrao deus ex uvek sam bio na infuziji i useravao se svakog coska snimao poziciju 10 puta u minutu,ruke se znojile a srce lupalo ko kad prvi put osetis zenski kanal...eh...

Edited by ZIVP
Link to comment
Share on other sites

ja bogami pikam na najretardiranije, ako je bas prelako, onda povecam, a ako mi se bas svidja igrica, onda povecavam i prelazim ponovo (tipa q1). izuzetak su mi sportske igrice gde stavim na nivo koji mi zadaje problema, ali ne previse, onda kad se nabiflam, onda idem automacki i smara me sto nije jos teze...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...