Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Posle škole zapalio do srBkinje zbog navedenog modema. Kao što sam i pogodio "wait for dial tone" uključen. Isključim, probam da se konektujem...qurac! Pretljam malo oko drivera, dialing ruls-a i sličnih zajebancijca i ništa. Popizdim, izvadim svoj modem iz ranca, instaliram n' shit i ponovo ništa... Reinstaliram drivere za matičnu, izdrkam svako moguće podešavanje, reinstaliram Windows - ništa...

E sad da je moj komp razlupao bih ga pre nego što mi živci odu down the drain, ali jbg ne može se. A profesorka, valjda da bih lakše razmišljao, diše za mojim vratom i broji piksele na ekranu. Kada sam počeo polako da podrhtavam i da se pakujem, sve vreme se izvinjavajući, ozbiljno poljuljanog samopouzdanja, desila se iluminacija! Iščupam telefonski kabl iz modema, i zabodem fixni na njega - ništa tu tu!

Jebeni pas je izgrizao jebeni telefonski kabl i zbog toga jebeni modem nije jebeno radio! [ak472]

God save Opera Mini.

Samo Klejbezable, ostalo su sitnice.

Rastaman still stand.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sadzgali dotu, popili chaj, i na bas pa gajbi. U basu me svo vreme gledala neka klinka, bilo mi i kul i neprijatno u isto vreme. Srecom, bio je tu Stator pa smo prdeli do blokova, brzi prosla voznjica, a kova za noci 60 kinti, zezanje. Magla nevidjena, kad sam dosao u blok, mislio sam da ce iz maglushtine iskociti mister hajd ili chovek slon. Do zgrade su mi od vlage bile mokre trepavice i obrve, ali prijala mi je vlaga za moja napatjena plutja :)

Satju popijem vitamin c, izblejim po forumu pa na kunt, sutra mi je opusteno-radni dan, zavrsavam seminarski, a uvece kod ortaka na rodj sa gospodzom ;)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

aahhahahahahahhaah elem...

otishao do perionice da perem vesh ... tri stanice metroom od mene... i ono..

stavio vesh da se pere i otishao preko put u internet kafe... i ono... posle 10\ak mnuta ulazi neki debeli zadrigli matori lik... i posle 2-3 mn krenu da udara tasuaturu dok nije pala... i krene da se dere ne radi kaco od tastature... dza bu... i predje za drugi komp posle jednominutnog raspravljanja sa gazdom... tj. sa likopm koji radi... i kkaoje seo na drugi komp nadje onaj od sajtova sa lajv kamerama... i ukljuci neku debelu sisatu ... aj kolko tolko... al lik je ima kaput na sebi... tj. veliku jaknu... i kad sam digo pogled... videh da se ruka pomera u poznatim ogranicenim pravcima... poceo sam da se smejem ko idiot [:D]

jadan ovaj lik kji sedi pored njega...

btw. odvratno [|)]

al smeshno :D

ahahhahasad neshto sere...ahhh bella dza buuu takve treba istrebiti... [:D]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Jebem ti dan kad mi je Kori dao Lost, evo me dochekao sam jutro zbog jebene serije.

You have been warned! [:D]

Nego sinoć bio u roksiju a pre toga na pijančenju.Ubili se ko bulje.Ortak krenuo da se žvalavi sa balonom,a pola njih pričalo svoje blamove(neću ih postovati [:D] ).Onda idemo ulicom i ortak pusti neku pokemon melodiju i mi krenemo da se gubimo uz nju [roflmao]....jebeno dobro

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

U basu me svo vreme gledala neka klinka, bilo mi i kul i neprijatno u isto vreme.

Milim da te nije skenirala, nego je vise bilo ono gledaj ova dva debila kenjaju u pola 2 ujutro o deflatornom dejstvu zlatnog standarda i nemogucnosti primene efekta multiplikatora u tom okruzenju [roflmao].

Inace se nisam nista naspavao ne znam koji mi je mora da je od onogog caja od kamilice juce [:p]. Dakle za navaroucenije ne pite cajeve kasno uvece :)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A sada cemo da odgovorimo na neka vecita pitanja!!!!

Kada muskarci pocinju da se interesuju za sise?

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

kid.jpg

2 meseca pre rodjenja

Kada muskarci nauce tajno gledanje u sise?

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

584_1220_kid06foto.jpg

Previse rano!

Kada se muskarci zainteresuju za zenska dupera?

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

584_1220_kid12mom.jpg

Kada muskarci ukapiraju da je blowjob OK!

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

584_1220_kid13cat.jpg

A kada se zainteresuju za zensku hmmmm... znate vec sta :)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «

584_1220_kid20look.jpg

Odmah :P

:))

Link to comment
Share on other sites

otishao do perionice da perem vesh ... tri stanice metroom od mene... i ono..

stavio vesh da se pere i otishao preko put u internet kafe... i ono... posle 10\ak mnuta ulazi neki debeli zadrigli matori lik... i posle 2-3 mn krenu da udara tasuaturu dok nije pala... i krene da se dere ne radi kaco od tastature... dza bu... i predje za drugi komp posle jednominutnog raspravljanja sa gazdom... tj. sa likopm koji radi... i kkaoje seo na drugi komp nadje onaj od sajtova sa lajv kamerama... i ukljuci neku debelu sisatu ... aj kolko tolko... al lik je ima kaput na sebi... tj. veliku jaknu... i kad sam digo pogled... videh da se ruka pomera u poznatim ogranicenim pravcima... poceo sam da se smejem ko idiot 

To ti je ta trula Evropa...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...