Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Razmishljam kako ce biti na kopu 19-26 febr. Ove godine nikako da se zasitim borda.

@green alapcho pogana ;)

`ladno cesh ici 3 puta ove godine. Mrzim te! Mada ono, ima shanse da odem i ja na Jahorinu ali samo na vikend pa da izjednachim (ako ne po danima, bar po odvojenim odlascima). [:)].

@topic: Bio sinoc do Buongiorna sa najboljom ortakinjom, jeo profitarole x2, nisam mogao da zinem posle, ono je neverovatno dobro [:)]. Josh malo treba da mi dodje devojchica, a to josh malo je kada nauchi hemiju, a i ja bih trebao da uchim, ali mi se prokleto ne da [:(].

Link to comment
Share on other sites

дође ми да вриштим колико сам се сморио. ево још чука до краја овог мучења... како мрзим кад ми се не ради ништа (тј. кад бих радио 100 других ствари осим оних за које сам плаћен), а морам да останем 8 сати. још сам се и натерао да нешто урадим, али је све то јако траљаво и мрљаво.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Imao ispit danas, nisam se bas proslavio, radilo se pismeno pa sam postedeo sebe sramote. Rezultati su za nedelju dana pa cemo videti, mada mislim da ima sanse da izvuce sesticu...eo sad blejim na forumu dok mi se krcka rucak na shporetu, posle do studija, pa do grada, pa do bloka da zabodem s devojcicom na neki splavic...ako budem imao kesha, valjda ce se iskopati nesto...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

eo... josh pola chuke na poslu... onda josh pola chuke u prevozu... onda josh pola chuke pod tushem.. onda josh pola chuke klopa + lost... onda josh pola chuke lost... onda josh pola chuke lost... :D

A onda grand finale... 2 i po chuke rada na novom stripu (topicovatju u umetnost, dizajn.. bla bla bla..)

i tako... sve je stalo... samo deca rastu...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

duvaj ga matori... gde su pozivi za tramvaj i sichno ;]

shalim se, ne mogu na zhurku da joj dovedem gomilu pajdo morona(ili bilo kojih morona ukljuchujutji i sebe;)... ali nemash brige tu sam da pomognem, makar ne bila zhurka vetj obichan izlazak :>

dude, what the hell are you talking about? pod broj jedan, nisam moron (da, da, ma koliko to chudno zvuchalo [:D] ), pod broj 2, drogu u zhivotu nisam probao ;] a pod broj 3, ja sam obrazovan, elokventan i nadasve interesantan mladic, koji bi samo ulepshao tu zhurku (kontra od upropastio) [:D]

a za tramvaj - fakju, koliko se secam, do nedavno si bio u nekom bedaku ;)

Jel primećujete kako se ljudi,
Edited by Sa1Nt
Link to comment
Share on other sites

Greene :) jebiga ;D Freestyle boarding zahteva! :D ljubav je to. Snimamo film vervovatno, koji naravno nece biti gotov do sledece godine kad bude bilo dovoljno snimka.

zezanje totalis.

dosao sam kuci - osecaj cvarka jebena guzva u gradu.

sad cu da se bacim na neku umetnost.

Link to comment
Share on other sites

grrrrrrrrrrrrr....

radim, a tako me fuckin' mrzi da se smaram ovde da je to prosto za samoubistvo iz zasede...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

onda josh pola chuke klopa + lost... onda josh pola chuke lost... onda josh pola chuke lost... :D

Ček,što lažeš kada je prosek 42 minuta po epizodi??!! :)

Odgledao ovi par epizoda Losta što mi je ostalo pa sad moram na učenje a tako mi se spaaava...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

vratih se iz teshe .. malo sam se preradio chuka mi lupnula u jednom trenutku mislio sam da ce da izleti al je sve uredu sada :) spremam neki chaj od divlje koprive shto donesoh sa zlatibora kao dobar za iskashljavanje .. odoh da opletem par dota

srbo bedak za ortaka :/ rip

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...