Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ju mejk mi fil bed, end i lajk ju.

isto vazhi i za tebe kao za sveca... ostavite mi broj na pm i dogovoritjemo se neshto ;]

mada.... ti imash ivu ovooono

ako se bude nashlo neshto interesantno za trampu ,ce se dogovorimo ;) [^]

@migsa

aa nice prica =) u jednom momentu sam morao da odem po chasu vode ;)

previshe se uzbudih =))

Edited by Tiger21
Link to comment
Share on other sites

zavrshio sam sve obaveze za faks, zbog kojih sam spavao cirka 8 sati u 72 casa tako da cu veci deo dana provesti u pijuckanju koka kole, leskarenju, ceskanju muda, razmisljanja o tome sta bi bilo kad bi bilo, gledanju poslednje epizode Battlestar Galactica ili nekid antoloskih Top gear epizoda...

World is mine.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Idem ja ulicom sinoc i 2 lika u jaknama i trenerkama(ne bi reko da si imali vise od 20 god) kazu.decko dodji vamo:)

ja dodjem i oni poceli da pitaju gde je ova ulica kad radi ova prodavnica.ja im kazem.tek jedan koji ti je to cd sto drzis u ruci i gde ti zivis.ja:sta to tebe boli qu.I onda se zacuje motorola i oni izvadise legitimacije.Ja izbedacen izvinite kao nisam znao i tu se raspravljali pola sata i jedva me pustise.debili sto odma ne kazu ko su

Link to comment
Share on other sites

srecan sam ... ne znam zasto , ali sam srecan [:)]

Opusteno, proci ce te [:D]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

na poslu... placam danak sinocnjem opijanju... glava mi puca... jedva chekam da stignem kuci i zabodem se u krevet... Jaooooooooooo!!!!!!!!!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ustao pre par sati ali josh ne mogu da dodjem k'sebi valjano... bio na 3 rodjendana sinotj.

shto svi slave rodjendan subotom? rodjus ti je u utorak ali ti ga slavish u subotu... wtf? na kraju ispada kao da idem po slavama, svugde treba da se pojavim i da problejim... ali ne treba da se zadrzhavam jer se mora itji na druge zhurke, itd...

enivejz, poslednja zhurka bila skroz fina, mada ne bih znao zashto (mozhda zato shto sam popio malkice Oo) jer je bilo par krajnje ruralnih tipusa, neka simpa devojka koja mi je celo veche prichala kako je rodom iz finske, druga koja je nachula da se na exitu pije... a MOZHDA i duva (da taj izraz, duva.. "neki su tamo i duvali" by ona), tretja se na planine pela, svi prichaju o nekim goblenima.... ufff, sva sretja pa sam dizao raspolozhenje sa svakim mililitrom popijenog alkohola, unapred pazhljivo isplaniranog kojim redosledom tje se piti od zhurke do zhurke.

p.s. na toj poslednjoj zhurKi su se pushtali svi hitovi domatje estrade (turbofolk podgrupa)

Link to comment
Share on other sites

Idem ja ulicom sinoc i 2 lika u jaknama i trenerkama(ne bi reko da si imali vise od 20 god) kazu.decko dodji vamo:)

ja dodjem i oni poceli da pitaju gde je ova ulica kad radi ova prodavnica.ja im kazem.tek jedan koji ti je to cd sto drzis u ruci i gde ti zivis.ja:sta to tebe boli qu.I onda se zacuje motorola i oni izvadise legitimacije.Ja izbedacen izvinite kao nisam znao i tu se raspravljali pola sata i jedva me pustise.debili sto odma ne kazu ko su

Provalio sam da me murija startuje mnogo ceske kada sam neobrijan [:)]

Link to comment
Share on other sites

@Cali

Gulage nije izmislio Staljin, postojali su jos u carskoj Rusiji, ali sigurno su bili najpopularniji za njegovo vreme.

@Topik

Evo me kod kuce, bio sam bolestan, jos uvek pricam kroz nos, sto bi se reklo. Od srede mislim da sam odgledao najmanje 30 epizoda kojekakvih serija. Poceo sam da gledam Boston Public, seriju sa nasom i vasom omiljenom, Jeri Ryan. Odgledao sam i BSG sve epizode iz drugog serijala i mogu reci da serija nije vise onoliko spora kao ranije i da deluje sve bolje i bolje.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...