Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

uchio do 2 za faks i onda ajde kao da se opustim uz neki dobar film i uzmem da gledam ponovo Full metal Jacket i gadno se smorim. Potpisujem, to je posle Eyes wide shut najloshiji kjubrikov film. Druga polovina filma je sranje jer je previshe spora, a sve sto valja su fore iz kampa za obuku.Apokalipsa je hiljadu puta bolja...Mada sve je pitanje ukusa

a sad cu da se podsetim Isijavanja

HEEEERE'S JOHNNY

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piskarao nesto jutros, sada klopam zito sa slagom (njam!) spremam se da pogledam jednu epizodu lost-a, pa onda na ucenje a za popodne cu vec da smoslim sta i kako. Juce bio sa ortacima do duff-a posle ko zna koliko vremena i malo se nisam zagrcnuo kada sam video da nose rokuvice dok spremaju hranu. Ono to u zemlji srbiji nisam ocekitvao, ali eto nesto za pohvalu.

Link to comment
Share on other sites

uchio do 2 za faks i onda ajde kao da se opustim uz neki dobar film i uzmem da gledam ponovo Full metal Jacket i gadno se smorim. Potpisujem, to je posle Eyes wide shut najloshiji kjubrikov film. Druga polovina filma je sranje jer je previshe spora, a sve sto valja su fore iz kampa za obuku.Apokalipsa je hiljadu puta bolja...Mada sve je pitanje ukusa

a sad cu da se podsetim Isijavanja

HEEEERE'S JOHNNY

Eyes los film ??? :)

E mislio sam da imas ukusa :)

No da umesto Nikol igra neka crnkinja sa oblom guzicom verovatno bi obozavao film :)

Link to comment
Share on other sites

"drashko nazad, ne tuda"

"ma sad cu da ga sachekam .. hohoho"

"mrtav si"

"nisam .. uh evo i ostalih, mrtav sam" [:D]

хихихи... [:)] понекад имам осећај у тој Доти да просто не могу да добијем неку партију. и то нема везе са херојима, просто осећај... можда да покушам једну да одиграм трезан, можда тај осећај престане... [:D]

zverko, pa sta i ako ima kostica? ja kad jedem tresnje gutam sve. Ko ce da se cima da cisti...

свињо чупава [:D][;)] мора да не чистиш онда ни лубеницу...

ја се ужасавам могућности да загризем коштицу, оно горко је уххх. нема фрке да је прогутам случајно, али да намерно све трпам, то ми делује ван памети.

-------------------------------

у петак сам се провео фантастично (bilo je to slatko ljuto kiselo,

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

joooj jedva sam se probudila, a i jedva sam zaspala sinoc...

sad treba da citam nesto, a u stvari razmisljam gde da nadjem neku dobru snajderku, posto mi ova stara vise nije ni za q...

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
haljina.jpg

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Na poslu... Kolege i ja trazimo najbolji moguci nachin da prodamo Staklenac i izvuchemo najveci profit... A dok to ne sprovedemo u delo... Fashiracemo vodu iz fontane, chisto da se ima za tekuce troshkove...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

wicked...

elem... u petak bio na rhh posle xx godina...

ceo vikenad blejao kutji i gledao neke gluposti na kompu...

juche raskinuo sa devojkom...

sad sam na poslu...

SSDD...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

Sad me Ivan podseti, ne znam zasto (sigurno sam ovo vec citirao):

"Put cologne on your balls, let them know that you care" - Network

Inace, ovde, u vijsci je ok, ima neka klopa, neko slavlje. Inace, smorchina. Al jos malo pa nestalo.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ја се ужасавам могућности да загризем коштицу, оно горко је уххх. нема фрке да је прогутам случајно, али да намерно све трпам, то ми делује ван памети.

ne jedem lubenicu, ali pretpostavljam da ni nju ne bih cistio. Praktichno gledano, kada bih ja vadio svaku semenku ili kospicu, vishe bih energije utrosio nego sto bih izvukao jeduci ih. A ne bojim se ni da cu da zagrizem kospicu, jer ne jedem furiozno.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ne jedem lubenicu, ali pretpostavljam da ni nju ne bih cistio. Praktichno gledano, kada bih ja vadio svaku semenku ili kospicu, vishe bih energije utrosio nego sto bih izvukao jeduci ih. A ne bojim se ni da cu da zagrizem kospicu, jer ne jedem furiozno.

odradio si cost-benefit analizu, Kudravi Medo, nema sta... [:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Najgrdje se smorio u shkoli [mislio sam da cu dobiti chir od smora]...

Uveseljava me ovo lepo vreme...

Kasnije idem da vozim bajs i da se vidim sa bivshom posle duzeg vremena...

Danas sam dobio rezultate proshlonedeljne anialize koje su rekli da ja ustvari uopshte i nisam imao mononukleozu vec je to bila mutacija nekog slichnog virusa dosta slabijeg intenziteta...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...