Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Pijem kafu, odmaram, kuckam sa batom na msnu... i tako

Jao da!!! PRISTALA SAM!!! REKLA SAM DA!!! :o))))

hehehe... bio mi je dragi na 2 sata... pobegao sa posla... trebao da wozi za ns, ali ostao u bg-u, a kolega sam otishao i pokupio ga u powratku... i tako... za 2 sata pao dogowor... lep dogowor moglo bi se reci... sad samo chekam neki kesh, pa da organizujemo neko pijenje!!! :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pijem kafu, odmaram, kuckam sa batom na msnu... i tako

Jao da!!! PRISTALA SAM!!! REKLA SAM DA!!! :o))))

hehehe... bio mi je dragi na 2 sata... pobegao sa posla... trebao da wozi za ns, ali ostao u bg-u, a kolega sam otishao i pokupio ga u powratku... i tako... za 2 sata pao dogowor... lep dogowor moglo bi se reci... sad samo chekam neki kesh, pa da organizujemo neko pijenje!!! :o)))

gl [:)] sve najbolje [;)]

@topic dosao sam mrtav pijan sa ortakovog rodjendaana i sada kontam da idem da spavam.... a sutra skola

nesto sam se skenjao , a pogotovo u sebe , neznam zasto , ali sam toliko skenjan da je to strasno -- - a bas sam bio raspolozen [:D] ... neznam zasto iako kontam da lagano naslucujem su cemu je problem : /

fml

Link to comment
Share on other sites

HVALA svima, da ne nabrajam sad :o)

i ovaj, spremajte se i fizichki i psihi za veliko ludenje shizenje :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Pijem kafu, odmaram, kuckam sa batom na msnu... i tako

Jao da!!! PRISTALA SAM!!! REKLA SAM DA!!! :o))))

hehehe... bio mi je dragi na 2 sata... pobegao sa posla... trebao da wozi za ns, ali ostao u bg-u, a kolega sam otishao i pokupio ga u powratku... i tako... za 2 sata pao dogowor... lep dogowor moglo bi se reci... sad samo chekam neki kesh, pa da organizujemo neko pijenje!!! :o)))

cestitam...hf [:)]

Sad cu da idem da nastavim da se grlim sa krevetom :) ^^

OMG! freak...grli se sa krevetom!!!!111

@topic...probudio me cale da ucim...i ja rek'o sad cu da legnem kad on ode na posao...al ne lezi vraze...sad mi se ne spava...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Opa josh jedna svadba na forumu! [:D] Samo napred! :)

@topic: Doshao na posao (tj. bolje reci "dovukao se na posao"), surfujem malo, pa na radne zadatke. Nekako sam skroz smoren ovih dana (mozda zbog hladnoce), nadam se da ce me proci do sutra poshto je zeni rodjendan...

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Hvala, hvala o5 :o)))

Ali polako sa tom svadbom, to ce biti tek dogodine ako bog da... ne zuri mi se nigde... mislim, barem smo se tako dogovorili... a i ono, treba se preseliti u drugi grad... uf...

@topic: na poslu sam... smoric... nigde nikoga nema, a hladno u tri lepe... jedna klima ne moze da postigne da zagreje ovoliki prostor... brrrrrrrr...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...