Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

ahahahah ladno je danas dan matrina... nisam znao... koji sam baja a postovao sam njegov citat na njegov dan u americi  [:D]  znaci moguce je da sam ja martin... mislim bivshi... ovaj sadashnji je shes stopa ispod zemlje...

trollovanje :D

elem. da se vratim na topic... znaci nazdrao sam se ko svinja mmmm... dobio sam poshiljku pita iz bg\a  [:D]  divne pite sa sirom... a kad se vratim cekace me pita sa jabukom... ahhh livin life...

mad vidim i ovog ivana ovde, skontao je da shetnja kroz blok opushta... kblo ftw, a ne tamo neki dorcol  [:D]  elem... lallalal

( [;)] )...

dodji ti na dorcol ako smes, blok wuss

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Od danas sam pocheo sa dijetom JUPIIIIIIIIIIIIII :))))

Bio na poslu, posle svratio do teretane da se raspitam malko oko termina, kolk'o kesha itd...

Popio chaj sa laletom i sad idem na spavanjac......sutra rano ujutro u policiju da prijavim boravak.....

Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li ste gledali film The Day After Tommorrow, ali tamo postoji jedna interesantna pojava - naime pada sneg/kisha i odjednom se razvedri, a temperatura padne nenormalno. Elem, isto to (ili slichno) desilo se juche u Moskvi - ujutru je padao sneg, temperatura je bila 0/-1, a onda se razvedrilo i za oko 5 sati je otishla na -22!! Ovu pojavu su na vestima nazvali front arktichkog vazduha i registrovane su samo 3 za poslednjih 70 godina - 1940, 1979 i 2006...

Pogledam jutros termometar: -32. Izashao sam napolje obuchen maximalno toplo (kapa ona ruska sa ushima, jakna north pole, rukavice, shal itd.) i krenuo na stanicu autobusa koja se nalazi na 30 m od mog ulaza. Idem do stanice, slusham kako stakla u naocharima krckaju, sline u nosu su mi se zaledile u roku od minute, shal koji mi je prekrivao usta se zaledio sa spoljashnje strane, slushalice od ipoda su krenule da krche, a kablovi slushalica su bili kao plastichni shtapici. Sva sreca, autobus je brzo doshao (za oko 3 minute). Od stanice busa do posla treba da se ide jedno 10 min brzim korakom. Dok sam doshao do posla prestao sam bukvalno da osecam mishice na nogama - poslednje 2 minute kao da sam hodao na drvenim nogama. Sad sedim na poslu i razmishljam kako cu da se vratim kuci :)

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Net konachno proradi... Sbb zeza ovih dana samo tako...

Ustala malopre, srhcem kafu koju je bata skuvao, chekam ruchak koji bata sprema...

Ouch pa ja nishta ne radim... Moracu da dam bati koji dinar, ipak nije u redu da izigrava kucnu pomocnicu za DZ...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Sad sam negde procitao da je riblje ulje dobra za caplu, satju sprzim pljugu pa trknem da kupim...secam se da sam pio kuglice kad sam bio mali, crvene i simpaticne, dobra stvar, nadam se da nije skupo. Ne bi trebalo da bude. Posle palim do studija, pa na jedno mesto, pa do grada da se vidim sa gospodzom, i tako...bog zna kad cu da ucim. Do mojega.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@ZerBah: cuo sam da taxi nije toliko sqp u moskvi [:D]

neko te slagao, shishaju ko blesavi [:D]

@ZerBah, dozhiveo sam -35 u Kijevu, i uopshte nije bilo prijatno, ortak i ja smo trchali do prve prodavnice da udjemo unutra da se odledimo (mislio sam da cu da crknem).. :)

Link to comment
Share on other sites

Stigao juche ujutru sa skijanja, bilo mnogo predobro. I dalje sam jako umoran. Bedak mi shto sam se vratio, ali s druge strane, idem na Kop 28-og, gde ochekujem da bude josh bolje, tako da je, sve u svemu, ok. Idem sad neshto da jedem, pa cu posle da vidim shta cu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...