Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma , imam celu konfiguraciju kompa na nekom papiru , ali sad me mrzi da prekucavam :)

sve u svemu , ima 256 mb ram-a , valjda ;) dvd-cd .. nemam rezac.. ne treba mi :P ... radi mi Quake III sto je najbitnije u celoj prici :)

a da , i ja sam danas bila na ispitu , ali ne verujem da sam mu jebala kevu , jer me je opet sjebalo vreme sto se tice pisanja ... rezultati u sredu :P

a inace me je uhvatila kontrola jutros u busu [:p]

Edited by Sheyn

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Video sam te u povratku s faksa, izgledala si ko pokisla :)

Ali dobro, to je verovatno zbog 'ladnoće :)

smrzla sam se ko picka...brrrrr...a i nisam pavala nocas, ucilo se...

a ispit proso extra...ocekujem neku lepu 9kicu:)))

mala, postala si selebriti, prepoznaju te ljudi na ulici..

jes jes.

signatura.jpg

_malimjau.

Link to comment
Share on other sites

[nelson] ha-ha [/nelson] ovde ljudi idu u shkole josh uvek... nubovi [:D]

elem... evo, sad bi mogao da potrazim odakle da se snabdem sa internetom.. bilo bi vreme... pa onda na spavanje... (provalio sam ako ranije legnem glad me nece uvatiti!!! ) migsa ftw!!! porazio sam glad!

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Boze sad sam dosao sa pregleda za vojsku,a otiso sam od gajbe u 06h jutros.Uzas...A likovi...Sve neki fensici,i najgore stane lik na sred one mrtve barake i pocne da se mrsti kao ja sam neka faca ovo ono...Znaci strasno.

ah,i dalje mi nisu prikljucili ADSL [V] ,bedak,inace sam ucio jebenu sociologiju ceo dan

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

A josh se ja pitam sto pricajte topic nije "osvezhen" od notjas :) Inache nish', nije bilo struje nocas u kraju, pa je dosla na sec, pa je onda nije bilo u pola beograda, koliko mi pogled sezhe :) Jutros ustao rano da zavrshim sve obaveze koje imam, ponosan sam na sebe jerbo sam ih odradio vetjinu ;) imam josh poneshto kada dodjem kutji i to. Sutra i delom u sredu je "veliko finale" i onda sam ope' slobodan nedelju - dve dana sto se toga tiche.

Link to comment
Share on other sites

Nishta sad se razbudio, jeo, umio, sad ce kafica i pljuga - pa u nove karachke pohode, ipak mi danas mesechnica i komplet prazna ortakova gajba od koje imam kljucheve. Bice teshki sado mazo danas :D

Link to comment
Share on other sites

Dakle ne radi mi internet i to ni jedan ni drugi aDSL pa sada koristim 3 rezervnu varijantu wireless i on radi sporo... Inace pala je ispala od strane devojcice za veceras.. a cale mi uvalio da mu sljakam nesto za sutra...

uffff... malo sam se smorio..

Edited by Stator
Link to comment
Share on other sites

ahahahah ladno je danas dan matrina... nisam znao... koji sam baja a postovao sam njegov citat na njegov dan u americi [:D] znaci moguce je da sam ja martin... mislim bivshi... ovaj sadashnji je shes stopa ispod zemlje...

trollovanje :D

elem. da se vratim na topic... znaci nazdrao sam se ko svinja mmmm... dobio sam poshiljku pita iz bg\a [:D] divne pite sa sirom... a kad se vratim cekace me pita sa jabukom... ahhh livin life...

mad vidim i ovog ivana ovde, skontao je da shetnja kroz blok opushta... kblo ftw, a ne tamo neki dorcol [:D] elem... lallalal

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...