Jump to content

odnos klasa


Solflaj

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@StormScion

ne bih se slozio da dueli nisu bitni,medjusobna borba heroja je sustina wowa,ako neko igra normal server,logicno je da nema veze koju ce klasu uzeti,ali za pvp to je itekako bitno.

naravno da je skill jako bitan,ali objektivno verujem da na visim nivoima (bem li ga,ja to racunam preko 40) war,hunt,rogue, ne mogu da pobede mage,druida,priesta

Obito.jpg

Rancid Blade

Just another manga freak

Link to comment
Share on other sites

ja sam warrior i svaki druid, mag ili rogue je dobrodosao na dragonmaw :PPPP ako mi skine 50% helta mag druid ili rogue ja stavljam 2ki na panj... mozda nisam sreo pravog igraca koji zna svoju klasu (druid, mag, rogue) ne hvalim se ali ja imam super iskustva sa tim klasama...

Link to comment
Share on other sites

rogue sa svim cooldownovima > svi ostali

.... sad druga prica je sto vi volite bez cooldowna da ubijete ... dugo se ceka itd itd sta da vam radim ...

ortak iz gilde 6/8bf perdition i ekipa .... ne moze da me dobije ako ne iskoristi sve cooldowne ali ako ih iskoristi ja jedino dobijem ako on napravi gresku ... a tu se vracamo na ono staro treba skilla ... e sad mnogi se ovde vredaju kad im na postove tipa "ma rogue je sranje ne mogu nikog ubijem" ja odgovorim da ne znaju da igraju roga .... i sad ce verovatno opet da pocne flame al ja stojim pri tome da rogue sa svim cooldownovima > svi ostali

/signed

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Fight 1na1, world PvP, rogue, ako napadne iz stealth-a, ima 99% sanse da dobije. (govorimo o igracima "istog" skila).

Ne mogu da se ne setim dela iz Roguecraft-a, kad lik kaze:

A smart rogue dosen't use his abilities.

Kad bi rogue bio dobar za mass PvP, 1v1 PvP, duele, i PvE... pa koja bi poenta ostalih klasa bila? [;)]

I onako ima "malo" rogue-ova. [:D]

Anyway, ovo je glupa rasprava, jer ce uvek biti ljudi koji smatraju da je njihova klasa gimped, broken i sta ti ja znam...

aj lepo reci koji ti je lvl taj rogue.

na lvl 60 i ako ti imash opener iz stelta opet si ga izduvao kod warriora i skoro sigurno kod huntera (prichamo o istom skillu naravno)... i to pricham da su sve klase pvp specced da ne bude zabune.

ALI, i kad imash opener kod magova/popova/lockova koje bi trebalo da dobijash desi se chesto da ne dobijesh (mag te instant poly chim se blinkuje, lock baci death coil i lupa fear ili seduce ako ima succubu... mada je meni lichno lock najlakshi, pop baca fear i shtit i lechi se....), shto znachi da list, papir, makaze princip pada u vodu (i da, to jeste zvanichni stav blizzarda oko balansa klasa, chak zvanichni odgovor negde sam prochitao ali ubi me da se setim)

warrior je dobar za mass PvP, 1vs1 PvP i PvE... koja je poenta ostalih klasa? isto vazhi i za maga... i za popa... itd...

to shto ima mnogo roguea je prokletstvo bacheno na wow u samom pochetku kad je rogue bio dosta imbalansiran. isto dece igra sa rogueom kao i sa palom ili shamanom samo shto ih igra i dosta normalnih pa se ne primetjuje toliko. uostalom ja plachem kad vidim par roguea na mom serveru sa thunderfury a BUKVALNO veze nemaju (u PvP-u naravno... za PvE im i ne treba znanje).

Njih zovemo whiners

pa pazi... postalo je trend za wow noobove (u koje tebe, verovao ili ne, ne ubrajam) da se deru "whinersss!!11!" za sve koji pokushavaju da unesu malo smisla u igru. prochitaj sve moje postove ovde i ako ti se i dalje chinim kao "omg, i byu ur gme so i cen poon al othrs, nref them al" onda jbga...

Link to comment
Share on other sites

Warriori su posebna vrsta imbalansa (kmeeeeee). Sa dobrom opremom su ne-jebeno-unishtivi. Do dushe, popili su i oni par nerfova u skorije vreme.

Dok sam vozio rogue-a po STV-u, gankovati warlock-a i priesta je bilo smeshno lako. Drzati ih u stunlocku, i eviscerate sa 5 combo..bye bye...

Hunteri su smarali sa onim hunters markom, kad me vide prvi. Kad bih ja napao uvek sam dobijao.

Moj rogue je lvl40, jer sam se smorio (mnogo je lako igrati [:p]) Sad mi sluzi da kuva i pravi mooncloth [:D]

ALI, i kad imash opener kod magova/popova/lockova koje bi trebalo da dobijash desi se chesto da ne dobijesh (mag te instant poly chim se blinkuje, lock baci death coil i lupa fear ili seduce ako ima succubu...

Za maga necu da pricam nishta nisam igrao.

Warlock je dobio DC horror effect tek u 1.8.. sta je bilo dotle? Ako nije imao succy, pushio je u 99% slucajeva. Ako ima succy, pushio je u 80% (da, da PvP trinket ftw). Jednostavno Ambush za 50% hp-a je velika prednost. Da ne pricamo o jebenom prepadu koji ljudi dobijaju kad od jednom BAM rogue te mlati... dok se ti saberesh..kraj. (tj, dok se ne naviknesh da u svakom grmu lezi rogue, i da uvek ocekujesh ambush).

Sad ovaj moj post lici na "OMG Buff warlocks plxplxplx111one" ali nije to namera.

Trenutno su klase vishe nego dobro balansirane za PvP u 1v1 smislu.

Dueli nisu merilo skill-a jer neke klase gube prednostu koje normalno imaju u PvP-u, a neke dobijaju.

U mass PvP-u tj. BG-u, svaka klasa ima svoj posao.

Priestovi da lece, magovi da AoE, warlock malo AoE, malo nuke malo cc, rogue-ovi da se zavlace iza ledja protivniku i da uzimaju zastave ne primeceni.

Problem je sto vecina ljudi koji igraju rogue-a misle da mogu da udju u stealthu u gomilu neprijatelja i da gankuju nekog. Onda su u fazonu OMG pa kako su me ubili.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

ja sam warrior i svaki druid, mag ili rogue je dobrodosao na dragonmaw :PPPP ako mi skine 50% helta mag druid ili rogue ja stavljam 2ki na panj... mozda nisam sreo  pravog igraca koji zna svoju klasu (druid, mag, rogue) ne hvalim se ali ja imam super iskustva sa tim klasama...

ajde decko odmori .... ne znam kakvu opremu imas al ne mos da imas bolju od ovih sa kojima sam se ja peglao i perem ih sve sa full bwl dps opremom ashkandi i ekipom ...

ramirez .... kao prvo za roga se moze reci da nema stealth u duelu samo protiv hantera i mozda locka ... ove sve ostale ce otvoriti iz stealtha bez problema ... jedino je tu poenta sto nema faktor iznenadjenja

e sad fora je sto rogovi u outdoor pvpu oce da prodju sto jeftinije ... da ne iskoriste poisone blind vanish .... ali ne moze tako ... rogue moze me zaskoci dok farmujem slobodno ako nece da koristi cooldowne opet je najebao ... ja se isto trudim da ne iskoristim natures swiftness i innervate kad se peglam ali to samo kad vidim da je protivnik smesan i da mi nisu potrebni inace ih koristim redovno kad su ozbiljna peglanja ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ajde decko odmori .... ne znam kakvu opremu imas al ne mos da imas bolju od ovih sa kojima sam se ja peglao i perem ih sve sa full bwl dps opremom ashkandi i ekipom ...

ramirez .... kao prvo za roga se moze reci da nema stealth u duelu samo protiv hantera i mozda locka ... ove sve ostale ce otvoriti iz stealtha bez problema ... jedino je tu poenta sto nema faktor iznenadjenja

e sad fora je sto rogovi u outdoor pvpu oce da prodju sto jeftinije ... da ne iskoriste poisone blind vanish .... ali ne moze tako ... rogue moze me zaskoci dok farmujem slobodno ako nece da koristi cooldowne opet je najebao ... ja se isto trudim da ne iskoristim natures swiftness i innervate kad se peglam ali to samo kad vidim da je protivnik smesan i da mi nisu potrebni inace ih koristim redovno kad su ozbiljna peglanja ...

Lepo si rekao mohi sve se svodi na to koliko si spreman da zrtvujes cl :)))) Kada bi ja stekao hs + combat potove svaki put ne bi imao pola ubistava....takodje ne mozete da poredite av sa outdoor pvp i sa ab(wsg) to je totalno drugaciji sistem. Elem zaljenja na av su po meni malo retardirana jer svi ionako idemo av do exalteda dalje mu ne prilazimo(sem kada se farmuje runlcoth).

Svaka klasa moze svaku da dobije..ali samo je pitanje bildova cak i vise nego opreme.....evo pitaj mohija da li bi on dobijao ljude da je balance specc ili feral ali sa stormrageom.....

Cinjenica je da su warloci bafovani sa novim DC ali jebiga bio je i red malo da imamo nesto protiv rogova....mada meni trenutno ovaj bild koji imam mada je pve(bar za mene) 7/31/13 i dalje owna protiv roga- pogotovo ako imam wv !! :)

Link to comment
Share on other sites

ja sam warrior i svaki druid, mag ili rogue je dobrodosao na dragonmaw :PPPP ako mi skine 50% helta mag druid ili rogue ja stavljam 2ki na panj... mozda nisam sreo  pravog igraca koji zna svoju klasu (druid, mag, rogue) ne hvalim se ali ja imam super iskustva sa tim klasama...

n/c dechko da si pun u epicima druid sa plavom opremom u bear formi bi ti skinuo tih 50% a da se ne lechi uopshte... za maga tek stvarno N fucking C... a za rouga netju da pametujem zato shto imam jednog al lvl 18 je :P al znam da warrior sa 3 grama mozga pwnuje rouga...

Link to comment
Share on other sites

mohican- pametnjakovicu, ja sam lepo rekao MOZDA NISAM SREO LJUDE KOJI ZNAJU DOBRO DA IGRAJU SA TIM KLASAMA... brete i ne moras odma da siris hejt!!!! sta da vam kazem ja imam pozitivan skor sa tim klasama... ali hunteri me je... ja pricam moja iskustva, a ne tvoja.

Link to comment
Share on other sites

@StormScion

ne bih se slozio da dueli nisu bitni,medjusobna borba heroja je sustina wowa,ako neko igra normal server,logicno je da nema veze koju ce klasu uzeti,ali za pvp to je itekako bitno.

naravno da je skill jako bitan,ali objektivno verujem da na visim nivoima (bem li ga,ja to racunam preko 40) war,hunt,rogue, ne mogu da pobede mage,druida,priesta

neneenne dueli nisu bitni ! duel ne pokazuju nista , ova igra nije napravljena da bi duelovao negoda bi se fajtao sa suprotnom frakcijom u svim mogucim sluchajevima ... a u duelu si totalno ogranicen ... bash kao rogue ... jer ti znash da je on negde na tom malom prostoru ! ti znash da ce on da te napradne ....

+ sto ova igra nije pravljena samo za 1 x 1 ... vec je 1 x 1 stavljen u potpuno drugi plan ... vidite i sami koliko ima timskih bgova a koliko ima arena 1 x 1 ?! nema sem gurubashi koja opet ukljucuje masovni fajt ....

dake ovo nije solo fps nego je ovo mmorpg ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

btw slazem se sa tarabom i njegovim zadnjim postom ... cak ni ja to ne bi bolje rekao :)

GOOD BOY ! :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma duel, 1 na 1.. isto je to [:p]

I Ramirez, nemo se nervirash... u pravu si.

Nemaju ljudi lvl 60 rogove pa samo spekulishu [:)]

Nije rog "broken" samo zbog ovoga shto si napomenuo... nego u celoj toj prichi kamen, makaze, list.. locku koj je nekad bio list za nashe makazice su ubacili bAZOOKU zvanu Death Coil ... i sad svi rogovi sem UDa duvaju dotichnim [xx(]

Mada mozda je to i pravedno... ipak smo ih tamanili i previshe godinu dana pre tog usranog patcha, pa sad moraju malo da se svete.

Al kako god okrenesh, ni jedna druga klasa nema satisfakciju da se prishunja zrtvi koja sa 1/2 HPa bezbrizno sedi i pijucka neku vodicu , i krkne je u dva poteza [:)]

Link to comment
Share on other sites

Warriori su posebna vrsta imbalansa (kmeeeeee). Sa dobrom opremom su ne-jebeno-unishtivi. Do dushe, popili su i oni par nerfova u skorije vreme.

Dok sam vozio rogue-a po STV-u, gankovati warlock-a i priesta je bilo smeshno lako. Drzati ih u stunlocku, i eviscerate sa 5 combo..bye bye...

Hunteri su smarali sa onim hunters markom, kad me vide prvi. Kad bih ja napao uvek sam dobijao.

Moj rogue je lvl40, jer sam se smorio (mnogo je lako igrati [:p]) Sad mi sluzi da kuva i pravi mooncloth [:D]

Za maga necu da pricam nishta nisam igrao.

Warlock je dobio DC horror effect tek u 1.8.. sta je bilo dotle? Ako nije imao succy, pushio je u 99% slucajeva. Ako ima succy, pushio je u 80% (da, da PvP trinket ftw). Jednostavno Ambush za 50% hp-a je velika prednost. Da ne pricamo o jebenom prepadu koji ljudi dobijaju kad od jednom BAM rogue te mlati... dok se ti saberesh..kraj. (tj, dok se ne naviknesh da u svakom grmu lezi rogue, i da uvek ocekujesh ambush).

Sad ovaj moj post lici na "OMG Buff warlocks plxplxplx111one" ali nije to namera.

Trenutno su klase vishe nego dobro balansirane za PvP u 1v1 smislu.

Dueli nisu merilo skill-a jer neke klase gube prednostu koje normalno imaju u PvP-u, a neke dobijaju.

U mass PvP-u tj. BG-u, svaka klasa ima svoj posao.

Priestovi da lece, magovi da AoE, warlock malo AoE, malo nuke malo cc, rogue-ovi da se zavlace iza ledja protivniku i da uzimaju zastave ne primeceni.

Problem je sto vecina ljudi koji igraju rogue-a misle da mogu da udju u stealthu u gomilu neprijatelja i da gankuju nekog. Onda su u fazonu OMG pa kako su me ubili.

pa jbga, kad su vetj popravili locka (da, popravili... ne mislim buffovali), mogli bi da poprave i roguea. veruj mi znam kako si se nervirao zbog roguea ranije... tako se ja sad nerviram zbog warriora i huntera. mada i ja serendam. problem je u tome shto sam po ceo dan igrao AB gde je vetjina warriora u epicima... ma skoro sve klase imaju uber opremu... a ja ceo plav sa 1-2 epica.

a shto se tiche ambusha... ako ti rogue skine 50% sa ambushom onda si mnogo bjedan :)

ja kad nisam buffovan radim 1200 ambush na suknji pa ti srachunaj.

p.s. da ne bude zabune... rogue i jeste jak na malim/medium lvlima... ali shto vishe raste lvl to je sve gori u odnosu na druge klase. e sad, neki bi rekli "pravedno"... ali nije. ti igrash mesec dana do lvl 60 pa posle 6 meseci na tom lvl 60, pa se jebi :>

ramirez .... kao prvo za roga se moze reci da nema stealth u duelu samo protiv hantera i mozda locka ... ove sve ostale ce otvoriti iz stealtha bez problema ... jedino je tu poenta sto nema faktor iznenadjenja

e sad fora je sto rogovi u outdoor pvpu oce da prodju sto jeftinije ... da ne iskoriste poisone blind vanish .... ali ne moze tako ... rogue moze me zaskoci dok farmujem slobodno ako nece da koristi cooldowne opet je najebao ... ja se isto trudim da ne iskoristim natures swiftness i innervate kad se peglam ali to samo kad vidim da je protivnik smesan i da mi nisu potrebni inace ih koristim redovno kad su ozbiljna peglanja ...

u duelu nemaju stelt protiv magova/lockova/huntera/shamana/druida(mada zavisi od bilda ali recimo da prichamo o pvp bildu za sve klase)... ostaju warr i priest. o warru netju ni da pricham a priest bi trebao da je lak plen ali nije zbog feara i lechenja (jedino da ti uspe stunlock, to jest da ne dodguje/parry/miss/ressist shto se ne deshava toliko chesto)

a to za outdoor pvp... taj vanish nije nikakav problem i svi ga rado koriste, mada je chesto i neupotrebljiv zbog debuffova (mada mozhe da posluzhi da uradish jedan cheap shot ili ambush vishe ako dobro tempirash pre nego shto debuff tickuje), plus je i reagent jako jeftin.

ali otrovi su drugo. retko koji rogue ima otrove na sebi u outdoors pvpu sem ako nije krenuo u gank misiju. razlog je jednostavan, ima vishe vrsta otrova i upotrebljivost istih zavisi od klase protiv koje se borish... neki otrovi tje chak zasmetati protiv odredjene klase. dalje, otrovi zahtevaju vreme da se namazhu na oruzhje i to se ne mozhe raditi u steltu. za kraj, ni cena nije zanemarljiva... ja potroshim po 4-5 golda na dan za otrove a shtedljiv sam (uvek drzhim cripling i instant, to jest... ne stavljam mind numbing kad ochekujem castere i slichno jer bi se tad cena otrova duplirala)

problem je shto rogue ima par skillova koje zavise iskljuchivo od reagenata (neki su chak prilichno skupi) za razliku od drugih klasa. pored toga shto koshtaju, ti reagenti zauzimaju ogroman deo inventara.

Ma duel, 1 na 1.. isto je to  [:p]

I Ramirez, nemo se nervirash...  u pravu si.

Nemaju ljudi lvl 60 rogove pa samo spekulishu  [:)]

Nije rog "broken" samo zbog ovoga shto si napomenuo... nego u celoj toj prichi kamen, makaze, list.. locku koj je nekad bio list za nashe makazice su ubacili bAZOOKU zvanu Death Coil ... i sad svi rogovi sem UDa duvaju dotichnim  [xx(]

Mada mozda je to i pravedno... ipak smo ih tamanili i previshe godinu dana pre tog usranog patcha, pa sad moraju malo da se svete.

Al kako god okrenesh, ni jedna druga klasa nema satisfakciju da se prishunja zrtvi koja sa 1/2 HPa bezbrizno sedi i pijucka neku vodicu , i krkne je u dva poteza  [:)]

ma problem je u tom fearu najvishe chinimi se... i nervira me shto ud/humani/gnomovi/dwarfovi/pa chak i orcovi imaju imba racial za roguea, dok mi trollovi imamo pendolu ( [;)] ) da se igramo.

p.s. druid ima istu tu satisfakciju... pa chak i hunter ako lepo igra.

Link to comment
Share on other sites

poenta priche ramirez je da uzmesh i probash da igrash sa drugim klasama i vidish kakav je rogue sa druge strane seciva ... veruj mi ... nista drugo ne pomaze ocigledno ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ma problem je u tom fearu najvishe chinimi se... i nervira me shto ud/humani/gnomovi/dwarfovi/pa chak i orcovi imaju imba racial za roguea, dok mi trollovi imamo pendolu ( [;)] ) da se igramo.

p.s. druid ima istu tu satisfakciju... pa chak i hunter ako lepo igra.

True true, i ja igram trolla. Berserking < sve ostalo [:)]

Ehh da imamo WotF il Hardness...gde bi nam kraj bio

Link to comment
Share on other sites

poenta priche ramirez je da uzmesh i probash da igrash sa drugim klasama i vidish kakav je rogue sa druge strane seciva ... veruj mi ... nista drugo ne pomaze ocigledno ...

pa igrao sam sa 2 maga, 2 warriora, 1 popom... iskreno nisam probao ni hunta ni locka ali imam dovoljno mozga da skapiram kakvi su na osnovu iskustva sa drugim klasama (ne u toikoj meri kao neko ko igra sa njima ali opet dovoljno da mogu neshto da zakljuchim).

Link to comment
Share on other sites

Seres mnogo ramirez .... zasto nema stealth protiv shamana ? ovaj ce da kampuje onaj fire trap sto svake 2 sekunde radi dmg ? pa nek kampuje okrenes se i odes .... oce hanter da kampuje zamku sa flareom ... okrenes se i odes .... oce mag da skace okolo sa lvl1 ae-om .... cekas dosadice mu ... druid ? sta ? instant root ? i tako sam u stanu kad se rutujes ... demoralising shout ? domet mu je smesan ...

tvoj je problem sto ti je ambush 1200 crit ... tolko je meni crit ambusha sa druidom sa sve restoration opremom samo sto mi je crit chance uzas mali ...

mene iole normalniji rogovi ambushuju za 1800+

a da ne pominjem da ako rogue zna da igra on mi je najteza klasa protiv koje mogu da se peglam posle locka koji zna da igra .... sve ovo podrazumeva da imaju xtra opremu posto mi nijedna klasa sa plavom opremom nije problem ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Seres mnogo ramirez .... zasto nema stealth protiv shamana ? ovaj ce da kampuje onaj fire trap sto svake 2 sekunde radi dmg ? pa nek kampuje okrenes se i odes .... oce hanter da kampuje zamku sa flareom ... okrenes se i odes .... oce mag da skace okolo sa lvl1 ae-om .... cekas dosadice mu ... druid ? sta ? instant root ? i tako sam u stanu kad se rutujes ... demoralising shout ? domet mu je smesan ...

tvoj je problem sto ti je ambush 1200 crit ... tolko je meni crit ambusha sa druidom sa sve restoration opremom samo sto mi je crit chance uzas mali ...

mene iole normalniji rogovi ambushuju za 1800+

a da ne pominjem da ako rogue zna da igra on mi je najteza klasa protiv koje mogu da se peglam posle locka koji zna da igra .... sve ovo podrazumeva da imaju xtra opremu posto mi nijedna klasa sa plavom opremom nije problem ...

ufff, prvo ne serem jer pricham o rogueu sa kojim sam igrao jako dugo i ugavnom sam igrao pvp... dok ti prichash o nechemu shto znash samo preko nishana. da sam ja prichao o konkretnim ciframa ili sposobnositma druida onda bi kenja jer nikad nisam igrao klasu.

lepo prochitaj shta sam napisao.. "u duelu nema stelt protiv...". kako da se okrenesh i odesh ako je duel? a sa druidom nema stelt ne zbog rootsa vetj zbog toga shto tje druid biti u cat formi (lepo sam napomenu pvp spec da su sve klase kad vetj prichamo o pvp-u). kad je i druid u cat formi onda to jako ichi na roguevsrogue duel i tu se nikako ne mozhe nijedan osloniti na stelt jel mnogo zavisi od sretje.

a shto se ambusha tiche... to je normalni rogue ambush sa plavom opremom. to "iole normalniji roguei" su ili bwl equip roguei ili max buffovani roguei. i ja sam uradio 1800 ambush samo sa berzerker buffom iz battlegroundsa (koji ne daje att power). 1800 crit nije nishta normalno za rogue... to je imba.

Najbolji rogue na mom serveru nikad nije uradio toliki ambush recimo po sopstvenom priznanju... ali dugo traje u borbi.

p.s. shteta shto nismo na istom serveru, iako bi mene verovatno dobijao zbog razlike u opremi (mada ne mora da znachi jer kolko kapiram nemash neku posebnu pvp opremu), voleo bih da izadjesh na megdan nekim igrachima sa mog servera koji igraju te klase sa kojima nemash problema.

ili si ti najbolji druid kojeg sam ikada video ili ogromna vetjina ljudi sa tvog servera veze nema sa pvp-om... naravno i jedno i drugo je prilichan bullshit, shto nas ostavlja kod opcije 3 - preterujesh kad prichash o svojim sposobnostima.

Link to comment
Share on other sites

za pocetak dueli su sranje ... onda kao druga stvar u duelu te niko ne bije po usima da napadas odma .... stoj ti u stealthu ako ce neko da kampuje totem ili trap ... neka mag skace okolo kolko oce sa ae-om ti stoj sa strane i cekaj priliku .... najvise volim rogove koji ono pocinje duel odma se zalece na mene ...

druid ne moze da se pegla u cat formi protiv roga zato sto druid nema sposobnosti da stanuje ... ok druid i otvori roga ovaj ce opet da ga uvati u lock samo ce izgubiti 4 sekunde zbog cheap shota a da se ne lazemo mene kad ok rogovi uhvate u caster/cat formi healt nestaje veoma brzo ....

a sa kojom spremom ja idem na rogove mos videti ovde

beararmor.jpg

i to je jedini nacin da ja prezivim da uspem da dva puta stanujem roga tj ako prvi stan promasi da dozivim cd do drugog koji je 1 min ....

inace ja bih voleo da se wow igra na jednom serveru ko eve pa da stvarno mogu da vam pokazem o cemu pricam al jbg ... ljudi ne veruju da warrior sa ashkandijem i full dps bwl/mc opremom duva od druida ... a ne veruju i da rogue tog istog druida moze dobije ako ne gresi i ako koristi cdove ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...