Jump to content

account suspension


NemaN!-!-!

Recommended Posts

juche grindam ja kornjachice u tanarisu falilo mi oko 4k xp-a za lvl 50 sa mojim druidom.... ostane mi oko 20% hp-a posle jedno 5 minuta grindanja izadjem iz cat forme da se healujem kad ono puf aimed shot 1k padam ja mrtav....lik dolazi kod mene i ladno /spit.....ja kao sad cu da ti jebem i oca i majku fazon... ressujem se dolazim kad ono pored njega pala lvl 52 ja reko nek ide zivot zaletim se na huntera i nekako ga ubijem i pocnem da se peglam sa palom .....ostane nam po 20% on digne shield i healuje se ja u bear formi i znao sam da nemam mane da se healujem pa da se vratim u bear i ja ono sachekam...u tom trenutku prolazi neki tauren druid oko lvl 45 mislim da je bio i napisem mu ja heal me plz on isqlira i pocne da pegla palu ja napishem HEAL MEEEEEEEEEEEE on isqlira i u tom trenutku resuje se hunter i odvale nas ko kese.... wispujem ja lika kazem u.... you my friend are retard on meni napishe REPORTED ja kao wtf? on kao u have been reported im not ur healing bot. fu*k u fu*king noob fu*k u and blizzard and f*cking GM i tako josh po neshto izserem.... danas ukucam user i pass kad ono account suspended... toliko mi je puko qrac da razmishljam da prestanem da igram wow zbog debilchina... sto je najgore zaboravio sam svoj e mail na kome sam se registrovao za wow a kad probam da se ulogujem na wow sajtu ne moze.... je*em im svima mater u pi*hku glupi blizzard i glupi noobovi [V]

Link to comment
Share on other sites

Pazi, ja stvarno ne vidim zasto si to uradio. Na osnovu cega si ti rekao cuveku da je retardiran? To je samo igra i to je samo glupi pvp, ne kvari ti se oprema, resujes se samo dodjes sa groblja. Lik je imao razloga da bude ljut, e sad normalan covek bi te samo stavio u ignore a on te je prijavio... kako si sam napisao verovatno je i imao razloga.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

on jeste smrda sto te je prijavio ali ti si zasluzio to ...

elem meni se dogodilo nesta slichno bio ja lvl 55 ili tako nekako na mom magu ( tada sam se zvao ss logicno skraceno od stormscion ) elem , i idem ja kroz fel wood i naletim na shamana lvl 60 trola ... i lik krene da me juri ... naravno to mi je bio prvi magi ja sam imao fobiju od njega ... lik je imao epic mounta ... i krene da me juri i koliki je reta udje mi u domet sidje sa konja i taman da baci frostshock ili sta god ja mu izadjem iz dometa ... ii tako me jurio nekih 15 min !!! lol za to vreme je radio /spit /coward , insult etc etc etc ... i na kraju dodjemo skroz gore do timbermaw pecine lol i tu ga ja malo vrtim i on padne u infernale i navuche tri moba lvl 54-56 i ja ga napadnem i ubijem tada :) ... sav srecan krenem dalje svojim putem kad posle 1 min ... BUM disc ... ja rofl ... ok ... kad ja ono ulazim i samo mi kaze screan tamo gde treba da uzmem lika ti morash da promenish ime bla bla bla ... i kaze ovde upishi novo ime ... ja ROFL , tek ja napishem ime i udjem u igru sav zbunjen i pitam gma ... jeli bre sta je je ovo ... tek on meni kaze malo pre si prijavljen da je tvoje ime uvredljivo i na rasnoj osnovi bla bla bla kaze i poslan ti je mail u igri pa procitaj ... ja rofl ... znachi proshao sam 55 lvl i onda taj troll retard mi to uradi ... posle sam imao krsh bugova ljudi me videli kao ss m nisu mogli mi wisper etc ... sve do restarta ...

jbg imash picke ... taj tauren je bio picka ... ali ti si se poneo glupo ... kao i ja ... dakle ne ubijaj trolove i ne vredjaj taurene :)

gay HORDE !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma ja ne znam sta ste se vi istripovali...

Ako od nechega shizim, onda su to sebichni likovi kao sto je taj druid u prolazu.

Kad sam ja grindao poslednjih 50%xp prolazi druid. Ja mu kazem "Buff please" on kaze "1g please"... Ima li to smisla?

Ili magovi koji lade jaja u IF, chekaju da udju u bg, a nece da naprave hranu/vodu... oni su mu josh gori...

-conjure some food pls

-the vendor is over there

-it takes 5sec man

-so does the walk to the vendor...

I tu me je kao zajebao... A da ne pricam sto su mi milion puta trazili pare.

Alo bre, pa za to vreme dok je kucao mogao je da mi napravi 100 conjured hrane. Ajde sad neki mag od vas da mi objasni cemu taj bezobrazluk.

Da, znam da vas stalno whispuju za hranu i vodu i da vam je dosadilo. Ali, ako ste bizi, onda kazite tako.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Mislim da bi mene mrzelo da prijavljujem one koji smaraju po igri, ono, najiskrenije. Ali dobro, ima i takvih ljudi i to treba razumeti, a svakako ne treba nikoga pljuvati i zajebavati jer se nije snashao u igri. Mozhda je neki klinac koji samo zna da klikne na "attack" ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja prijavljujem isto sve uvrede , ali ne i /spit i te gluposti , mislim ako postoje u igri postoje sa razlogom :DDD Sto prijavljivati to ako je blizzard napravio glupost pa ubacio isto :D

p.s. ima likova koji i to prijavljuju :((

Edited by IronSERB

:) <-----

Link to comment
Share on other sites

@Mojo

Brate koristi pls

Meni uvek uspe. [;)]

-conjure some food pls

-the vendor is over there

-it takes 5sec man

-so does the walk to the vendor...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

@modjo

ufff, nije ti dobar rezon. ne morash da pitash maga da bi ti on rekao da odjebesh... treba to unapred da ochekujesh. :>

stvar je u tome da mag conjuruje po 200 vode pred neku instancu... pa ako je u raidu u nekom bg-u isto... pa pored toga ga svaki chas cima neko za vodu/hranu jer netje da plati kod vendora.

-prvo, vremenom popizdi od toliko smaranja pa tjesh uglavnom magove vidjati sa dnd oznakom. ti mozhda mislish "pa mozhe makar meni da napravi.." ali to misle svi koji ga vispuju.

-drugo, imao si onaj do jajan film oko tog conjurovanja (chak je i ovde na forumu bio link par puta)... SMARA praviti tu hranu/vodu pojma nemash koliko... i kao shto se u filmu kazhe "vreme je novac", kad vetj troshi vreme za to realno je da dobije neshto zauzvrat.

Link to comment
Share on other sites

Znas kako, davati 40s za 5komada hrane nije uospte jeftino, racunajuci da meni za jedan grind session treba bar 60-80...

Ako ja mogu da otkljuchavam kutije, mozete i vi da pravite hranu... Nema uopste izgovora. Narocito za one koji bleje po IF i nista ne rade... Ja ionako nikad ne cimam magove van grada. I opet su bezobrazni...

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...