Jump to content

Koju grupu


Ice Q

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LOL

au stvarno ovaj kli rockdudbg ili bla kakovec...prisere liq shto ovaj nevoli cepeline i mejdene,

i aj to da razumem, i onda napishe da ne gotivi metaliku...AHAHAHAH...ekV - pravi odgovor, preduhitrio si me:)

i aj necu da serem al da neko ne voli darkvude..grrrrr.....:(

inache najvishe mrzim HIM...bez premca..najodvratnija pojava ikad..

Link to comment
Share on other sites

ma ono kao, neko reche za metaLIQ, shutni se u sisu, a najvishe mrzim... hmmm sve hip hop grupe, poop grupe, i sl gay gluposty, a aje malo shta volimo, volim stari rock ( tipa maieni, megadeath, guns, zeppelin,) volim sve vrste metala, osim par prebudzenih sranja gde se sve vrti o nekim sranjima, mi smo u srednjem veq, ja imam mach, zmaj mi uze djevojq, charobnjache shto si me omadjiao i sl. bljak

Link to comment
Share on other sites

mama on je opet pustio eyesburn, reci mu

[roflmao]

Polupas mu sve diskove i izbrises svu muziku iz kompa i resio si problem [:)]

Greota bre, znaš ti pošto su diskovi?

Dobro onda nemoj da lupas ali ih prodaj i opet nemas problema [:)]

nazalost, davno sam prerastao tuzakanje, brisanje, lomljenje i slichne stvari:( i nauchio da prihvatam razlichitost u svim vidovima i pojavama...

@nadlezni brishite ove hejterske postove, ovo je za hejtovanje grupa, ne medjusobno hejtovanje forumskih metalaca i ostalih

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

ma ono kao, neko reche za metaLIQ, shutni se u sisu, a najvishe mrzim... hmmm sve hip hop grupe, poop grupe, i sl gay gluposty, a aje malo shta volimo, volim stari rock ( tipa maieni, megadeath, guns, zeppelin,) volim sve vrste metala, osim par prebudzenih sranja gde se sve vrti o nekim sranjima, mi smo  u srednjem veq, ja imam mach, zmaj mi uze djevojq, charobnjache shto si me omadjiao i sl. bljak

Ovo je pravi odgovor SVAKA CAST !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Bah ovo ono ne mogu sada da se setim da li mrzim neki bend i ako ga mrzim koji je to bend ali znam koji me uvek nasmeje...Hammerfall :)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Ne gotivim metal ( No hard feelings drugovi metalci :))

Shto opet ne znachi da ne mogu da ga slusham u odredjenim kolichinama

Ali mrzim, i to intenzivno mrzim.... Tataratatata - 50 cent-a i kompaniju.

Sve mozhe da prodje, sve, samo njega kad chujem smrachi mi se pred ochima.

Link to comment
Share on other sites

Mrzim Iron Maiden kao pojavu,od kad znam za sebe nije mi se svidjala njihova muzika,a i nekako su mi bili previshe odbojni,mada opet imaju neke pesme koje mi se kao svidjaju.

Ne volim ni Mettalicu zato shto su mi ljudi nekako shabani veliki,i nervira me onaj farmer frontman,mada opet i od njih postoje neke retke pemse koje mi se svidjaju.

I naravno mrzim sva glupa sranja tipa rep,turbo folk(ali ne i narodnu i starogradsku),pop(chast izuzecima),trance(najvishe ga prezirem),itd...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

why?

Zato sto su smesni kao pojava,a muzika&tekstovi su im jos smesniji.Sto,jel si se nasao uvredjenim?e jebiga =)

Ps.Setih se koga mrzim,In Flames...mrzim ih zbog toga sto su postali i zbog toga sto su mi nekad bili omiljeni bend a sad su,jelte...to sto jesu :( .Takodje mrzim rep,hip hop i tako to:)

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Zato sto su smesni kao pojava,a muzika&tekstovi su im jos smesniji.Sto,jel si se nasao uvredjenim?e jebiga =)

Ps.Setih se koga mrzim,In Flames...mrzim ih zbog toga sto su postali i zbog toga sto su mi nekad bili omiljeni bend a sad su,jelte...to sto jesu :( .Takodje mrzim rep,hip hop i tako to:)

Nisam uvredjen daleko od toga mada mislim da muzika uopste nije smeshna ali svako ima svoj ukus [:)]

Za In Flames se slazem prodali se 100 %

Edited by exV

DefraG

Link to comment
Share on other sites

HammerFall...eh dobra je to grupa imaju dobre pesme,ali bre clanovi banda,ne zna se ko je smeshniji...

Kada vidim njih ili one tripere iz mejdena,dodje mi da se upisham u gace...Sve skupa cine jedan solidan starachki dom...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

HammerFall...eh dobra je to grupa imaju dobre pesme,ali bre clanovi banda,ne zna se ko je smeshniji...

Kada vidim njih ili one tripere iz mejdena,dodje mi da se upisham u gace...Sve skupa cine jedan solidan starachki dom...

daj molim te

To je njihov still oblacenja i on po meni odgovara njihovoj muzici i dobu u kome su svirali a i ne treba gledati kako ljudi izgledaju nego kakvu muziku sviraju

DefraG

Link to comment
Share on other sites

jebem li ga, feminem i ostala nova garnitura, kao i stara pogejena garnitura tipa snup 'volim britni' dogi dog...gej klinci koji gaje neki post pank rok gej tinejdz trip tipa blink182 sa sve kopirajt skakanjem sa savijenim kolenima dok se pravi prelaz u pesmi...nervira me i tvrdji oblik toga koji se predstavlja kao hc metal tipa linkin park i slicno...r'n'b ne volim, ali ne toliko zato sto ga mrzim, nego mi je totalno nejasna muzika, tipa ne postoji nijedna rnb pesma koja mi je bar malo primamljiva, ceo taj stil mi je braate...peti element hohoho...itd itd itd

volem:

solo - tupak...

grupe - pink flojd, bijelo dugme, dorsi, metlica, nwa, vu teng...

matore tripove tipa led, sabat i to gotivim osrednje...gotivim i tripove iz osamdesetih jerbo poseduju za mene nostalgicnu vrednos (i domace i strane)...ristekpa ide i za yu dens 90-ih (uvek se dobro zabavim kad to pustim, eto, nisam slusao kad je trebalo zato sad moram da nadoknadim)...blab lalalabalabalbla

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...