Jump to content

Heroes III


Solflaj

Recommended Posts

не не, и мени се чини да постоје сандалице са крилцима за летење. али то ми делује као имба артифакт. сећам се да сам једном са шеклсом 2 сата јурио противничког хероја са тим сандалама. на крају сам га ујурио, али сам био знојав од нервирања, као да сам трчао за њим.

Veruj chichi, sandale s krilima (Boots of levitation)=shetanje po vodi (iliti permanent waterwalk), a prsluche sos krila (Angelic wings)=letenje (permanent fly).

Ako si mozda mislio na sandale od sveca, one su deo andzelik alajansa i kao takve daju + na sve atribute.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prsluche sa krilcima nisam video ni u jednom scenariju sem 2. kampanje long live the queen tako da je verovatnotja da ih se dokopash extra mala. za sandale nisam siguran, sha daju, ali se nesho ne setjam da da postoje 2 itema koji daju letenje, niti bi to bilo logichno

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

prsluche sa krilcima nisam video ni u jednom scenariju sem 2. kampanje long live the queen tako da je verovatnotja da ih se dokopash extra mala. za sandale nisam siguran, sha daju, ali se nesho ne setjam da da postoje 2 itema koji daju letenje, niti bi to bilo logichno

mala verovatnotja? :O

sad kad razmilsim jedino mi se chini mogutjnim da ih dobijash kad zveknesh prvog komjuterskog heroja ili kad pobijesh neku grupu andjela i arhandjela iznad zamka na povrshini... ali u svakom lsuchaju drop je 100% po partiji [:D]

Link to comment
Share on other sites

prsluche sa krilcima nisam video ni u jednom scenariju sem 2. kampanje long live the queen tako da je verovatnotja da ih se dokopash extra mala. za sandale nisam siguran, sha daju, ali se nesho ne setjam da da postoje 2 itema koji daju letenje, niti bi to bilo logichno

Kale xl random mapa maltene 100% daje wings. Na takvim mapama redovno ima 5+ utopija i redovno dropuje wings. Ako nekim uplivom nije u utopiji onda je negde na mapi iz a horde nekog 7 levela.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Ja ipak glasam za spec necro heroje.

Vidomina i onaj drugi kako se vetj zvashe...

Galthranovih 3000 kostura >> Isrinih 5000 samo tako! Mada mi nekako deluje mnogo spor na mapi ovaj heroj... ili je tako uvek kad nemas logistiku i logisticara:-)

Mnogo gotivan ovaj Necropolis, kao sto vec rekoh... Samo kad bi imali logisticara i diplomatu, pa da budu savrseni:-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Galthranovih 3000 kostura >> Isrinih 5000 samo tako! Mada mi nekako deluje mnogo spor na mapi ovaj heroj... ili je tako uvek kad nemas logistiku i logisticara:-)

Mnogo gotivan ovaj Necropolis, kao sto vec rekoh... Samo kad bi imali logisticara i diplomatu, pa da budu savrseni:-)

Odakle ti ta mera leba ti? Pretera ga brate strashno. A pogotovo shto lepo radi varijanta isrin spec+nekro klouk = 5000 licheva >>> i onih 65k skeleta iz tvoje signe. :)

A kad bi necropolis imo default diplomatu i log-a onda bi svi srali po njemu ko sad po konfluksu. :))))

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Odakle ti ta mera leba ti? Pretera ga brate strashno. A pogotovo shto lepo radi varijanta isrin spec+nekro klouk = 5000 licheva >>> i onih 65k skeleta iz tvoje signe. :)

A kad bi necropolis imo default diplomatu i log-a onda bi svi srali po njemu ko sad po konfluksu. :))))

Hm, kolike su šanse da napraviš klouk? UVEK, ali UVEEEEK nešto fali, mamu mu ****###!!!!

One mere ataka i defensa u mojoj slici odgovaraju jedinicama 7 levela vođenim od strane jakog heroja. U praksi je to... pa evo ti primer, jer očigledno ne možeš sebi da predstaviš šta znače hiljade skeleta sa ovakvim statistikama (nisam ni ja mogao, dok nisam svojim očima video:-)

Udara oko 500 ice elementala sa punom strelom na ove skelete, i znate koliko su skinuli?

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
dvadesetoricu! 120 DMG!

meru sam lupio, ali ima neke istine tu, jer kontam da bi Isri u istoj situaciji palo bar 50-60 kostura, odokativno:-)

Istina je to što is nakraju napisao, ipak ne može sve da se ima:-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Mene nikad neće kloak :-(

Elementali su bili bez heroja :-)

a to za heroje... koliko sam ja skužio najviše su na ceni logističari, ili oni sa diplomatijom na početku. Pa onda sorcery, i naravno, necro. Mada onaj Monere vredi mnogo, a specijal mu je unit.

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...