Jump to content

nirvana


Recommended Posts

evo gledam danas na vh1 je nirvana day

kao sto vidite po mom avataru volim nirvanu

kasete sam ono kao klinac 90-ih nabavljao kod pirata

keva mi je nedavno bila poslom u hrvatskoj pa mi je donela neki komplet albuma nivane-originalni diskovi, da prste polizes

e sad znate ono kako je kruzilo da je na omotu od in utera (valjda) pisalo zabranjeno za srbe i kerove, drugovi su me u osnovnoj zbog toga punili jer slusam nirvanu

pregledo sam ja ove diskove, ali to nigde ne pise

pa me interesuje jel to sad kao nisu stavli na ove nove diskove, video sam da je kompet iz 98, il sta

jel to u stvari i pisalo, il je bila jos jedna provala?

Link to comment
Share on other sites

pa to je provala koja je kruzila bas onako

uvek sam mislio da je to neko izmislio kako bi pljuvao po rocku i americi itd

al kad kazes da to nije istina nekom ko ti prica to je ko da si mu celu porodicu uvredio:" ma nemoj ti meni, ja sam to video svojim ocima"

znam lika koji voli nirvanu a govori kako su ga razocarali sto su to stavili

jebi ga sve su to posledice 90ih i slobi i idiotluka

Link to comment
Share on other sites

da kris novoselic, ali on se rolio u americi ziveo ce zivot ko zna da li i zna hrvatski

u stvari mislim da sam negde na netu procitao da je proveo par godina u sfrj kao mladji jer su ga roditelji poslali kod rodbine jer je bio problematicno dete, gde je i poceo da slusa rok

to nisam procitao na nekom domacem sajtu, posto bi to verovatno tako zvucalo kod nas, ali eto izgleda da je neko uticao na malog krisa od domacih izvodjaca

;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...